Recenzie - Grand Tour Južnou Amerikou

Argentína, Bolívia, Brazília, Peru

5 10 recenzií

Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
5
10 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Zajazd Grand tour Amerika je naozaj vynimocny zajazd. Odporucam ho vsetkym mojim znamym. So vsetkymi aspektami dovolenky som bol velmi spokojny. Vyborne ubytovanie, kvalitna strava, krasne lokality a predovsetkym musim pochvalit nasho sprievodcu. Bol fantasticky, mal vseobecny prehlad o vsetkych krajinach, ci uz z hladiska historie alebo sucasnosti. Vzdy bol ochotny pomoct poradit, pomoct a neustale pracoval na spestreni nasho zajazdu. Bol vynimocny.

Sprievodca
Program

5 1 5

Program zájazdu bol celkovo veľmi dobre zostavený i napriek tomu, že muselo dôjsť k zmene pôvodného programu v dôsledku vývoja situácie v Bolívii. Sprievodca p. Filip Gelačík bol vynikajúci.

Sprievodca
Program

5 1 5

Veľmi spokojná.

Sprievodca
Program

5 1 5

Vynikajúce.

Sprievodca
Program

5 1 5

Peru a Bolívia sú úžasné krajiny, Limy, Cusco, Machu Pichchu, La Paz, Puno, ruiny Racchi, Sacsayhuaman, jazero Titicaca, Isla del Sol - úžasné, krásna príroda a pamiatky Inkov.:-) Rio a Buenos Aires, úžasné vidieť. Najsilnejší zážitok Machu Pichchu, ostrov Isla del Sol. Nemám čo dodať, služby sprievodcu Filipa boli na takej úrovni, že pobyt nemal žiadne chybičky, program mimo pampy super, výber hotelov na dobrej úrovni. Maximálna spokojnosť.:-)))))))) Sprievodca Filip bol človek na správnom mieste, Dávame mu 10 bodov. Vždy si vedel poradiť v každej situácii, poradiť nám vo všetkom, usmerniť si nás, aby nevznikali vyhrocujúce situácie, proste profesionál, ktorého práca baví a je pre neho zrejme všetko.

Sprievodca
Program

5 1 5

Nádherná krajina - krajiny, spôsob života a zmeny, ktoré sme videli od Limy po Rio. Krásne parky v Buenos Aires, striedanie výšok a bujná vegetácia, nádherná príroda. Sprievodca Filip mal prehľad o krajinách, ktoré sme navštívili, poznal históriu a miesta, tradície, reagoval na naše "požiadavky", pomohol. Bol ústretový, priateľský a vedel poradiť.

Sprievodca
Program

5 1 5

Program bol veľmi dobre zostavený s ohľadom na fyzické schopnosti, a tiež s možnosťou čo najviac vidieť a poznať. Dostávali sme veľa informácií ale aj rád. Sprievodca to má prešľapané, odchodené a takéhoto sprievodcu odporúčam pri každej ceste. Poradil pri výmene peňazí, pri výbere jedla, program a prísl. oblečenie oznámil dopredu,vedel neskutočne veľa rozprávať o prísl. destinácii, a mal s nami neskutočnú trpezlivosť, žiarila z neho pohoda a pokoj.

Sprievodca
Program

5 1 5

Celý zájazd bol výborne zorganizovaný. Veľa sme videli ,dozvedeli sa o navštívených krajinách, aj sme si oddýchli pri mori. Mali sme milú a vedomosťami nabitú sprievodkyňu.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2019 pre CK SATUR