Recenzie - Dubaj - svet fantastických atrakcií

Spojené arabské emiráty

5 31 recenzií

Recenzie zákazníkov CK SATUR

Dubaj - svet fantastických atrakcií

Celkové
hodnotenie
5
31 5

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Veľmi spokojný.

Sprievodca
Program

5 1 5

Velmi spokojny. Keby mali vsetky cestovky takych sprievodcov v Dubaji ako vy :). Vynikajuci sprievodca, ktory nakolo tam zije, vie podat informacie nad ramec beznych informacii.

Sprievodca
Program

5 1 5

Zážitkov bolo veľmi veľa, iná kultúra, iná mentalita. Stihli sme pozrieť veľa atrakcií. Ocenila by som, keby sme mali na niektoré viac času. Ale chápem, že čas bol obmedzený. Naj bolo asi púštne safari a Ferrari World. Sprievodkyňa Libka super, ústretová a pozorná, dozvedeli sme sa o živote v SAE, o kultúre a miestnych zvykoch a tradíciách. Záležalo jej na spokojnosti každého.

Sprievodca
Program

5 1 5

Výborná organizácia poznávacieho zájazdu. Naša sprievodkyňa mala vysoko profesionálny prístup ku klientom, bola veľmi milá, ochotná zodpovedať na každú jednu našu otázku (...a bolo ich teda neúrekom), povodila nás aj na miesta mimo programu :-). Perfektne nakombinovaný program, z našej strany absolútna spokojnosť - 1*

Sprievodca
Program

4 1 5

Sprievodkyne Michaela a Lenka (výlet do Abu Dhabi) boli milé, ochotné, zahrnuli nás množstvom informácií. Mešita v Abu Dhabi bola úžasná, Safari-TOP, fungovali všetky dohodnuté časy,presuny...

Sprievodca
Program

2 1 5

Skôr nespokojná. Pripomienky k programu a službám hotela v pobytovej časti programu.

Sprievodca
Program

2 1 5

Dubaj nádhera. Pripomienky k nedostatočnej práci sprievodkyne pri organizovaní doplnkového programu. Čo sa týka druhej časti zájazdu, prakticky sme boli v rezorte, nikam sa tam nedalo ísť, tri dni sme zbytočne boli kde strava bola zlá, more špinavé a v tom období studené. Žiaden náhradný program.

Program

3 1 5

Prevažne spokojná.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands