Recenzie - Dubaj - svet fantastických atrakcií

Spojené arabské emiráty

5 35 recenzií

Recenzie zákazníkov CK SATUR

Dubaj - svet fantastických atrakcií

Celkové
hodnotenie
5
35 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Páčila sa mi dobrá organizácia zájazdu, program bol bohatý, sprievodcovia Denisa a Marcel viedli program zaujímavo a poznali krajinu, ochotne odpovedali na naše otázky a spríjemnili nám pobyt svojou dobrou náladou a ochotou. Let do destinácie bol bezproblémový, letelo sa cez deň tam aj späť, dalo sa to zvládnuť.

Sprievodca
Program

5 1 5

Velmi spokojny. Sprievodkyňa Denisa je super. Hotel Smartline nezvlada vacsi napor hosti v jedalni, chybali pribory, vyber jedal bol mensi, plaz bola trochu znecistena.

Sprievodca
Program

5 1 5

Najsilnejsie zazitky - SKI Dubaj, jazda v pusti a tematicky vecer, ale aj celkovo mesto Dubaj,Burj Khalifa, vecerna atmosfera a hrajuca fontana, isli sme individualne taxikom a tiez Dubaj Fraime. Hotel v Ras Khaimah, Smartline bin Majid bol pekny, izby velke apartm.typu, ale restauracia nestacila na pocet ubytovanych hosti, nebolo kde sediet ani dostatok tanierov a priborov, strava bola vyhovujuca. Mali sme cesku sprievodkynu Baru, velmi dobre informovana a mila sprievodkyna.

Sprievodca
Program

5 1 5

Nedá sa vybrať len jeden zážitok, všetky boli výnimočné, dobre načasované a skombinované. Ako rodina sme si to užili na 1*. Sprievodkyna Denisa bola fantastická. Vždy perfektný výklad, výborný prehľad, super organizácia. Sprievodca Marcel tiež úžasný, priateľský. Obaja velmi ohľaduplní, dokázali flexibilne a niekedy doslova obratom reagovať na požiadavky klientov.

Sprievodca
Program

4 1 5

Dobre zorganizovany zajazd. Sprievodca Marcel vynikajuci. Ochotny sprevadzat aj mimo programu. Pri moznosti zakupenia si plavania s delfinmi, nemate sancu vobec vyuzit aquapark, ktory je v programe, nakolko sa to casovo zlieva.

Sprievodca
Program

5 1 5

Vynikajúce.

Sprievodca
Program

5 1 5

Bohatý program a vynikajúca sprievodkyňa Bára, ktorá nám o krajine povedala veľa zaujímavostí. Veľa záleží od sprievodcu a my sme mali proste obrovské šťastie, že sme mali práve ju. Poskytla nám množstvo zaujímavých informácií, bola milá, ochotná, aj vďaka nej sme mali z tej poznávacej časti SAE úžasný pocit a dojem. Nepáčilo sa nám ubytovanie v Ras al Khaima.

Sprievodca
Program

5 1 5

Vynikajúci zájazd. Sprievodkyňa po Dubaji - Deniska - príjemná, dokonalé znalosti, dych berúce výklady, schopná zodpovedať akúkoľvek otázku.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness