Recenzie - Dubaj, Al Ain, Abu Dhabi - objavovanie luxusu a kultúr

Spojené arabské emiráty

4 18 recenzií

Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
18 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


4 1 5

Prekrásna architektúra, úžasné unikátne stavby v Abu Dhabi, aj Dubaji. Krásny hotel, s vynikajúcou kuchyňou, personálom a dobrou polohou. Všade je neuveriteľne čisto, všetko je upravené, veľa kvetov, žiadne odpadky, žiadne dopravné nehody, ani žiadna polícia. Krásne, bezchybné cesty, osvetlené diaľnice a ohľaduplní, slušní vodiči. Príjemní, milí ľudia - domáci aj pracujúci v službách z celého sveta sa správajú naozaj vzorne. Všade a vo všetkých oblastiach vládne vysoká úroveň. Naša sprievodkyňa Deniska, bola svojimi vedomosťami, schopnosťami, ochotou a celou jej bytosťou "Najlepšia sprievodkyňa na svete". Svojou energiou a dobrou náladou vytvárala počas celého pobytu úžasnú atmosféru a vďaka tomu všetkému je pre nás tento krásny poznávací zájazd nezabudnuteľný. Zaslúži si veľkú vďaku, má náš veľký obdiv a môžu sa tešiť všetci návštevníci Emirátov na jej sprevádzanie.

Sprievodca
Program

4 1 5

Najsilnejšie zážitky - mešita v Abu Dhabí, Burj Khalifa v Dubaji. Dobrý výklad sprievodkyne v navštívených oblastiach. Veľmi šikovná, milá, rozhľadená sprievodkyňa, snažila vždy poradiť, aj pri individuálnych výletoch poradila, čo/ako/kedy/kde najlepšie.

Sprievodca
Program

5 1 5

Výborný zájazd.

Sprievodca
Program

4 1 5

Veľmi dobre zvolený program, intenzívne zážitky i osobné voľno na individuálne poznávanie.

Sprievodca
Program

5 1 5

Najsilnejší dojem zanechala návšteva Burj Khalifa, mešity šejka Zayeda v Abu Dhabi. plavba po Dubaj Marina, Dubaj Frame /navštívil som individuálne/ a Miracle Garden /navštívil som individuálne/. Skúsená sprievodkyňa s dobrým prístupom ku klientom.

Sprievodca
Program

4 1 5

Veľa voľného času,CK mohla zahrnúť viac výletov v cene a nemuseli sme si ich organizovať sami. Sprievodkyňa bola výborná.

Sprievodca
Program

5 1 5

Prevažujúca spokojnosť, pripomienka k práci delegátky.

Program

3 1 5

veľmi dobré

Sprievodca

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness