Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
5
3 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Celý zájazd bol super!!! Vnučka je veľmi spokojná a ak je dieťa spokojné, spokojní sú všetci. ZOO,vláčik, super kúpanie a tropikárium bola veľmi dobrá kombinácia. Ďakujeme. Sprievodca bol veľmi ochotný a animátorka veľmi zlatá, každé dieťa by ju bralo k sebe domov.

Sprievodca
Program

4 1 5

Všetko bolo fajn. Trochu málo času bolo vyhradené na návštevu zoo. Sprievodca veľmi príjemný pán. Poskytoval veľa informácií o histórii aj o meste...Chcela by som pochváliť aj veľmi priateľskú a snaživú animátorku, ktorú si deti veľmi obľúbili.

Sprievodca
Program

5 1 5

Naozaj prispôsobené deťom, všetko prebiehalo v pokojnej atmosfére bez stresu. Sprievodca pán Kačírek svojím pokojným prejavom vniesol do zájazdu naozaj pohodu! Nemal s ničím problém, bol ochotný poradiť, pomôcť. Veľký obdiv k jeho vedomostiam o histórii. Kedykoľvek s ním opäť na cesty.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR