Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
10 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

TOP!TOP! TOP zájazd! Krajina, program, počasie, spolucestujúci, doprava, servis, služby, ubytovanie a TOP sprievodkyňa. Starostlivá, milá, schopná, akčná, spoľahlivá dievčina, s ktorou zájazd má zmysel. Ďakujem za další výborný zájazd.

Sprievodca
Program

3 1 5

Prevažne spokojná.

Sprievodca
Program

5 1 5

Všetko sa nám páčilo. Vynikajúca sprievodkyňa.

Sprievodca
Program

5 1 5

Páčila sa nám krajina ako taká, jej ľudia , ktorí sú milí a prívetiví . Sú síce rozdiely medzi mestom a dedinou , niekde ako keby sa zastavil čas ...ale to je práve na tom to krásne objavovať aj takéto miesta a porovnávať . Po návrate domov si človek uvedomí , že bohatstvo nie je všetko. Úsmev, prívetivosť, ochota pomôcť kdekoľvek a kedykoľvek, absencia závisti a skromnosť.......toto všetko nám tu na Slovensku chýba. V krajine prevláda budhizmus, je tam nespočetné množstvo, chrámov, stúp , sôch Budhu ......naša veľmi dobrá kamoška Zuzana, ktorá s nami bola tiež, by povedala -- odtál potál. Ako už v predchádzajúcom zájazde s výbornou sprievodkyňou Petrou sme boli aj teraz maximálne spokojní a zasa sme sa vďaka nej dostali k super zážitku v podobe letu balónom nad Baganom . Radi budeme s touto sprievodkyňou cestovať aj naďalej a objavovať krásu akú sme zažili v Barme. Dokonca nám " objednala" počasie v ktorom sa dalo v tomto období v trópoch vydržať.

Sprievodca
Program

5 1 5

Výborné.

Sprievodca
Program

2 1 5

Krásna príroda, milí ľudia, Nevhodný termín - koniec turistickej sezóny, čo má za nevýhodu obrovské teplo. Pripomienka k úrovni ubytovania a strave, Sprievodkyňa veľmi milá, ochotná, z ľudského hľadiska sa jej nedá absolútne nič vytknúť, len s touto destináciou nemala ešte skúsenosti. Skôr robila prekladateľku.

Sprievodca
Program

3 1 5

dobré

Sprievodca

4 1 5

To, čo sme chceli poznať a vidieť sme dosiahli a silný dojem zanechala krajina ako celok.

Sprievodca

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands