Barcelona - FC Barcelona alebo Gaudí

Španielsko, Barcelona

4 29 recenzií

Celkové
hodnotenie
4
29 5

Park Guel, Barcelona, poznávací zájazd, Španielsko
Barcelona, poznávací zájazd, Španielsko
Víťazný oblúk, Barcelona, poznávací zájazd, Španielsko
Pláž v Barcelone, poznávací zájazd, Španielsko
Poznávací zájazd v meste Barcelona
Pláž počas zájazdu v Barcelone
Montjuic, Barcelona, poznávací zájazd, Španielsko

Podrobné info o zájazde


Raňajky

Slovenský sprievodca

Vysvetlenie piktogramov


Úvod

Spoznajte jedno z najpopulárnejších miest Európy - starobylú, živú a rozmanitú Barcelonu s plejádou originálnych architektonických stavieb A. Gaudího, unikátnymi gotickými pamiatkami, múzeami s výzanmými dielami Picassa a Miróa, a známou Ramblou – ulicou, ktorá je malým mestom v meste s typickou atmosférou.

4-dňový letecký zájazd

Ubytovanie

3x v hoteli 3*.

Stravovanie

3x raňajky.

Celková cena zahŕňa

Leteckú dopravu Viedeň – Barcelona – Viedeň, transfer Bratislava – Schwechat – Bratislava, transfer – hotel – letisko - hotel vrátane prehliadky mesta, 3x ubytovanie v hoteli 3* s raňajkami, sprievodcu CK. Servisné poplatky 190 EUR.

Celková cena nezahŕňa

Doplatky: za 1/1 izbu 208 EUR, za 1 večeru (španielske tapas) 31 EUR, za vstup do Sagrady Familie vrátane prehliadky s miestnym sprievodcom 27 EUR, za vstup do Parc Güell 10 EUR (nutné objednať pri kúpe zájazdu), prepravu počas pobytu v Barcelone okrem uvedenej, vstupy, pobytovú taxu, cestovné poistenie.

Doprava

Letecká.

Španielsko

Španielske kráľovstvo je jednou z dvanástich európskych monarchií. Ponúka množstvo jedinečných prírodných scenérií, historických pamiatok a nezameniteľných tradičných chutí. Zaujímavé je tiež svojou kultúrou a jedinečným spôsobom života. Aj preto je táto krajina hôr, pláží, futbalu, paelly, flamenca a siesty treťou najnavštevovanejšou destináciou na svete. 

 

Hlavné mesto: Madrid
Časový posun: 0h

Mena: Euro

Klimatický diagram

Barcelona

Barcelona je druhé najväčšie španielske mesto. V Barcelone a jej okolí je veľmi veľa atrakcií, na ktoré sú jej obyvatelia hrdí a turisti majú o ne veľký záujem. Barcelona nie je len Sagrada Família, Park Güell, La Rambla, Casa Milá, Camp Nou, Tibidabo a iné historické pamiatky. Barcelona je aj o dobrých a temperamentných ľuďoch, ktorí ochotne poradia turistom v akejkoľvek situácii. Netreba však zabudnúť na to, že v Barcelone sa obchody zatvárajú na hodinku, niektoré na dve hodiny kvôli obedňajšej pauze.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands