Recenzie - Andalúzia v rytmoch flamenca

Španielsko

4 46 recenzií

Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
46 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


4 1 5

Pani sprievodkyňa bola veľmi milá, ústretová, všetko mala dobre zorganizované, dozvedeli sme sa mnoho informácií o krajine, jej histórii a zvykoch. Ak však porovnávam s ostatnými zájazdmi, sprievodca vždy absolvoval prehliadky miest a pamiatok spolu so skupinou. Tu sme vopred dostali informácie a v rámci rozchodu sme pamiatky navštívili individuálne, čo považujem za mínus (výnimkou bola Alhambra, ktorú sme prešli spolu s pani sprievodkyňou a toto bolo to pravé orechové).

Sprievodca
Program

5 1 5

Veľmi spokojná.

Sprievodca
Program

4 1 5

Všetko bolo pekné a zaujímavé. Profesionálny prístup sprievodkyne, chýbal nám viacej spoločný program. Nie je vhodné v cudzom meste ukázať na mape tri pamiatky kam sa dá ísť a potom dať rozchod. Chcelo to viac angažovanosti. Inak fajn.

Sprievodca
Program

5 1 5

Profesionalita sprievodkyne bola na výbornú, všetko bolo z jej strany dobre zorganizované . Z hotela sme posledný deň odchádzali z izieb 11.00, čo bolo v poriadku, let - bol 18.50. Mohli sme letieť deň predtým večer, alebo bolo treba zabezpečiť program v Malage.

Sprievodca
Program

5 1 5

Veľmi spokojná.

Sprievodca
Program

2 1 5

Páčilo sa mi mesto Ronda a Alhambra....Bolo to celkom v pohode, akurát som pri vašich zájazdoch zvyknutá na sprievodcu, ktorý nás povodí po meste a poukazuje pamiatky a pri nich nám aj povie informácie k tej konkrétnej pamiatke,ale tu to bolo tak, že napríklad v Seville nám sprievodkyňa povedala niečo v autobuse a potom nám dala rozchod od 11 do 19 hod a to sa mi zdá veľmi veľa ...v podstate sme pochodili všetko s mapou, ale už sme nevedeli tie informácie, ktoré nám povedala v autobuse... Zájazd trval do soboty a v podstate v piatok sme už nemali čo robiť...Boli sme v Malage ,ale to tiež s rozchodom a o 15 hod sme už boli na hoteli a v sobotu sme leteli domov až večer, takže úplne zbytočne sme boli na hoteli a v okolí..

Sprievodca
Program

4 1 5

Posledne dva dni zajazdu boli bez programu, bola to strata casu a natahovanie casu do odletu. Pocas tychto dvoch dni mohol byt nejaky zaujimavy program, urcite bolo v okoli vela miest, ktore sa mohli zaradit do programu alebo zajazd mohol byt o 2 dni kratsi.

Sprievodca
Program

3 1 5

Nádherná krajina, úžasné mestá, dobré jedlo. Pre mňa najkrajšie mesto Ronda. Tento zájazd by som doporučila známym, ale s iným sprievodcom. Kateřina má výbornú znalosť histórie, je výhoda, že v Španielsku žije. Počas cesty autobusom nás informovalo dosť obšírne o mestách aj histórii. Ale na prehliadku s nami nechodila. Ukázala nám v strede mesta (na námestí) kde, čo ktorým smerom nájdeme a "nech sa páči" o .... hod. sa stretneme. V malom mestečku (Ronda urobila s nami prehliadku) ale vo veľkých mestách to bolo horšie. Kateřina nám nevybavila ani skupinové lístky, kde sme mohli mať aj výhody finančné.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness