Andalúzia, Gibraltar, Maroko

Maroko, Andalúzia

5 24 recenzií

Celkové
hodnotenie
5
24 5

Opica pri Gibraltare
Malaga, poznávací zájazd, Španielsko
Alhambra, Granada, poznávací zájazd, Španielsko
Malaga, poznávací zájazd, Španielsko
Katedrála, Malaga, poznávací zájazd, Španielsko
Tanger, poznávací zájazd, Maroko
Ronda, Andalúzia, poznávací zájazd, Španielsko
Mesto s amfiteátrom
Kolónia opíc, Gibraltar, poznávací zájazd, Španielsko
Gibraltar, poznávací zájazd, Španielsko

Podrobné info o zájazde


Polpenzia

Vysvetlenie piktogramov


Úvod

Andalúzia - azúrové stredozemné more, široké piesočnaté pláže a výlety za kultúrou, pamiatkami, zvykmi a chuťami nielen tohto unikátneho španielskeho regiónu, ale aj za exotickou atmosférou marockého Tangeru. Pozrieme si prieplav, ktorý oddeľuje Európu a Afriku a na Gibraltarskej skale uvidíme jedinú voľne žijúcu kolóniu opíc na našom kontinente.

8-dňový letecký zájazd

Ubytovanie

7x v hoteli 4*.

Stravovanie

7x polpenzia.

Celková cena zahŕňa

Leteckú dopravu na trase Bratislava/Viedeň – Malaga – Bratislava/Viedeň, autokar resp. mikrobus počas výletov, 7x ubytovanie v hoteli 4* s polpenziou, ochutnávku vína, sprievodcu CK. Servisné poplatky 190 EUR.


Celková cena nezahŕňa

Doplatky: za 1/1 izbu 198 EUR, za prehliadku Alhambry s miestnym sprievodcom 42 EUR (nutné objednať pri kúpe zájazdu). Ostatné vstupy, cestovné poistenie.

Doprava

Letecká, autobus, resp. mikrobus počas pobytu.

Maroko

Krajinu, známu rôznorodou zmesou Orientu s nádhernou drsnou prírodou, skrášľuje neodmysliteľná panoráma majestátnych hôr pohoria Atlas s končiarmi pokrytými snehom. Nájdete tu kontrast piesočných dún Sahary, kamenných uličiek plných rôznych odtieňov farieb i vôní, malebných prístavov a luxusných prímorských letovísk. Patríte k milovníkom relaxu alebo kultúry siahajúcej až do dôb Féničanov, radi sa necháte opantať vôňou korenín na typickom arabskom trhovisku, ste obdivovateľom majestátnych červených hôr a historicky známych kráľovských miest? Pozývame Vás s nami do Maroka, úžasnej krajiny, ktorá možno bola dejiskom rozprávok 1001 noci.

Hlavné mesto: Rabat
Časový posun: -1h

Mena: Marocký dirham
Kurz: 1€ = 10,918 MAD

Klimatický diagram

Andalúzia

Oblasť na juhu Španielska, najteplejšia časť Iberského polostrova, je obľúbenou cieľovou destináciou turistov vyhľadávajúcich malebné pláže Costa Del Sol, more s priezračnou vodou a kvalitné hotelové služby. Hlavným mestom tejto oblasti je mesto Malaga – rodisko Pabla Picassa. Na svoje si prídu aj tí, ktorí si radi vychutnajú výraznú i delikátnu španielsku kuchyňu, energiu z jedinečnej horskej prírody či atmosféru bielych uličiek a historických stredísk. Slnečné pobrežie Costa del Sol ponúka plnú náruč zábavy a športového vyžitia, od obchodov, reštaurácií, barov, temperamentných diskoték, rôznych druhov vodných športov a kvalitných golfových ihrísk.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands