Tanec

Obľúbené kurzy v športovej akadémii. Pre všetky deti, malé aj veľké, ktoré milujú tanec, hudbu a pohyb.

V ktorých hoteloch so športovou akadémiou ho nájdete?

Tento rok vás roztancujeme v obľúbených hoteloch na Slovensku v Grandhotel Starý Smokovec ****+ v rezorte X-Bionic Sphere *****, a na Rodose v hoteli Lindos Princess *****.  V každom z vybraných hotelov na Vás čaká animáčný tím, zložený z poctivo vybraných, profesionálnych slovenských animátorov. Pripravte sa na kurzy tanca plné zábavy, smiechu, rôznych tanečných štýlov a spoločných vystúpení.

tanec

Pre koho sú kurzy tanca určené?

Pre všetky deti a tínedžerov, ktorí milujú tanec, hudbu a celkovo pohyb a chcú sa naučiť nové tanečné šýly, alebo sa v nich zdokonaliť. A samozrejme užiť si skvelú zábavu! Nezáleži na tom, či je začiatočník, alebo pokročilý tanečník. Kurzy budú prispôsobené podľa veku a náročnosti.

tanec

Čo prináša kurz tanca na dovolenke?

Hudba, smiech, zábava, tanec, energia, dobrá nálada a nové priateľstvá. To všetko zažijú vaše deti na kurze tanca, ktorý je vedený našou profesionálnou, slovenskou animátorkou a dlhoročnou tanečníčkou. Počas dovolenky sa naučia sa rôzne tanečné štýly, či už spoločenské alebo moderné tance a nacvičia si zábavné choreografie, ktoré vyvrcholia spoločným vystúpením pre rodičov.


Vystúpenie pre rodičov v tanečnej akadémii v Maroku, vedené profi animátorkou a tanečníčkou Miškou.

Kde budú kurzy tanca prebiehať?

Tanec je úžasná pohybová aktivita, ktorú miluje snáď každé dieťa a najlepšie natom je, že tancovať sa dá naozaj kdekoľvek. Tento rok vaše deti roztancujeme v Grandhotel Starý Smokovec ****+ v rezorte X-Bionic Sphere *****, a na Rodose v hoteli Lindos Princess *****. Kurzy budú prebiehať v areáli hotelov, či už v ich vonkajšej časti, alebo v konkrétnej miestnosti nato určenej.

tanec2

Výhody tanca

Tanec je jedinečný už len tým, že vyčarí úsmev na tvári každému človeku, či už dieťaťu alebo dospelému. Zároveň je to aj ideálna pohybová aktivita, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou na dovolenke pri mori. Existuje viacero štúdií ktoré dokazujú, že vďaka tancu sa ľudia stávajú šťastnejšími, a to najmä vďaka vyplaveným endorfínom. Okrem toho sa precvičujú sa aj svaly na ktoré sa bežne zabúda a učením sa nových krokov a choreografií si človek zdokonaľuje aj pamäť.

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2022 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR