Plážový volejbal

TOP športová aktivita na dovolenke pri mori, v ktorej spoznáte svojho tímového ducha a zažijete kopec zábavy.

V ktorých hoteloch so športovou akadémiou ho nájdete?

Plážový volejbal sa vaše deti môžu naučiť pod vedením našich profesionálnych, slovenských animátorov, ktorí im hravou a zábavnou formou poskytnú bezplatné hodiny tohto obľúbeného, tímového športu. Tento rok si ho môžu zahrať v egyptskej Hurghade v hoteli Jaz Makadi Oasis ***** a taktiež v obľúbenej egyptskej oblasti Marsa Alam v hoteli El Malikia Abu Dabbab *****.

Pre koho sú kurzy plážového volejbalu určené?

Pre všetých z maxi a tínejdž klubu, ktorí milujú loptové hry, chcú sa v tomto športe zdokonaliť a užiť si skvelú zábavu. Nezáleži na tom, či je začiatočník, alebo pokročilý hráč. Kurzy budú prispôsobené podľa ich zručností.

vol2

Čo prináša kurz plážového volejbalu na dovolenke?

Horúci piesok medzi prstami, morské vlny v pozadí a do toho kopec zábavy, víťastiev a smiechu! Budete mať radosť, že sa vaše deti naučili nový druh športu, zároveň si užili skvelú dovolenku a popri hraní nadviazali nové priateľstvá a našli v sebe tímového ducha.

Aké je najlepšie miesto na hranie plážového volejbalu?

Na tomto športe je najlepšie to, že sa dá hrať na ktorejkoľvek pláži na svete! Hotely Jaz Makadi Oasis ***** a El Malikia Abu Dabbab *****, v ktorých budú kurzy prebiehať sa nachádzajú priamo na krásnych, dlhých, piesočnatých plážach, kde hranie pôjde jedna radosť.

vol

Výhody plážového volejbalu

Okrem toho, že prináša skvelú zábavu v kolektíve, má aj plno iných výhod oproti iným športom. Má jednoduché pravidlá a každý sa ho môže veľmi rýchlo naučiť hrať. Obľúbený je aj preto, že je veľmi zábavny a nenáročný na vybavenie. Stačí len volejbalová lopta, sieť a piesok pod nohami.

vol3

Pravidlá plážového volejbalu

Hrá sa na pláži, či pieskovom ihrisku. Vedľa seba hrajú dvaja hráči, čiže proti sebe stoja dva dvojčlenné tímy.  Hrá sa na ploche v rozmeroch 18 x 9 metrov. Ihrisko je rozdelené na dve polovice sietí. Každé mužstvo začína podobne ako v tenise podaním čiže servisom. Podáva hráč umiestnený vzadu vpravo, odbíja loptu cez sieť na súperovu polovicu ihriska. Brániace mužstvo sa snaží zabrániť dotyku lopty so zemou a odohrať ho späť na súperovu polovicu ihriska. To pokračuje dovtedy, než lopta niektorému z družstiev spadne na zem na ich polovicu. Ak dosiahne družstvo 21 bodov a druhé družstvo má najmenej o dva body menej, vyhráva set.

 

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2021 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR