Plávanie

Najobľúbenejší a najžiadanejší kurz v športovej akadémii, kde deti naučíme plávať nielen náučnou ale predovšetkým zábavnou formou.

V ktorých hoteloch so športovou akadémiou ho nájdete?

Kurzy plávania sa stretávajú s veľkým úspechom a v sezóne 2021 ich nájdete v týchto hoteloch: na Severnom Cypre v hoteli Limak Cyprus *****, na Kréte v hoteli Lyttos Beach ***** a na Slovensku v rezorte X-Bionic Sphere *****, v hoteli Park ****, v Grand Jasná **** a v rezorte Gothal ****. Kurzy sú vedené našimi profesionálnymi, slovenskými animátormi, ktorí sú zároveň aj vyškolení tréneri plávania s bohatými skúsenosťami.

Plavanie spolocna

Plavecká akadémia v hoteli Kaya Artemis ***** pod vedením aminátorky a trénerky plávania - Ivetky

Pre koho sú kurzy plávania určené?

Pre všetky deti, ktoré milujú plávanie a vodu, chcú sa v tomto športe zdokonaliť a užiť si skvelú zábavu. Nezáleži na tom, či je začiatočník, alebo pokročilý plavec. Kurzy budú prispôsobené podľa veku detí a náročnosti.

Deti vo vode

Čo prináša kurz plávania na dovolenke?

Čo je pre deti najobľúbenejšia činnosť na dovolenke pri mori? No predsa plávanie, kúpanie a čvachtanie sa vo vode. Či už je to v bazéne alebo v mori, väčšina detí vodu jednoducho miluje. Ak chcete aby si vaše dieťa naplno užilo more a bazény na dovolenke, prihláste ho na kurz, kde sa počas dovolenky bezplatne naučí základné plavecké techniky úžasnou veselou formou. Okrem toho si užije aj kopec zábavy a smiechu s ostatnými deťmi.

 

 

Kde prebiehajú plavecké kurzy?

Hotely Kaya Artemis ***** a Limak Cyprus ***** na Severnom Cypre, Side Star Resort *****Adalya Elite Lara ***** a Seashell Resort & Spa **** v Turecku a rezort Lyttos Beach ***** na Kréte, kde plaveckú akadémiu nájdete, sú obľúbené, all inclusive rezorty s kvalitným vybavením. Kurzy prebiehajú vo väčších, alebo menších vnútormých bazénoch hotelov, podľa veku detí a ich plaveckých zručností. K dispozícii budú taktiež pre všetky deti plavecké dosky, plavecké pásy, či penové "slíže" ako pomôcky určené pre rôzne cvičenia vo vode.

diplomy

Výhody kurzov plávania

Počas našich plaveckých kurzov sa deti naučia techniku plávania a zažijú aj tréningy vedené formou rôznych zábavných disciplín, súťaží, štafiet a na záver budú taktiež ocenené diplomom s medailou za úspešné absolvovanie kurzu. Takto si nielen naplno užijú dovolenku ale aj precvičia kondíciu, veľké svalové skupiny, drobné svaly a naučia sa plavecké štýly. Plávanie je úžasný šport, ktorý je vhodný pre všetky vekové skupiny a je len málo aktivít, ktoré zabezpečia tak komplexný rozvoj celého tela, ako plávanie.

plav

O čom je plávanie?

Je to veľmi účinná športová aktivita. Zapájajú sa pri nej rovnomerne všetky svaly tela. Človek ním získa svalovú vytrvalosť a celkovú kondíciu. Pri plávaní je telo v horizontálnej polohe a pravidelné vytáčania do strán rovnomerne rozvíjajú jeho pravú a ľavú časť. Základné plavecké štýly sú motýlik, znak, prsia a kraul.

Ako prebieha plavecká akadémia?

Kto plaveckú akadémiu vedie? Ako prebiehajú kurzy? A čo všetko sa vaše deti naučia? Pozrite si krátke video a všetko sa dozviete, v rozhovore nám to prezradia naši tréneri a animátori Stanka a Marco zo Severného Cypru.

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2022 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR