Plávanie

Najobľúbenejší a najžiadanejší kurz v športovej akadémii, kde deti naučíme plávať nielen náučnou ale predovšetkým zábavnou formou.

V ktorých hoteloch so športovou akadémiou ho nájdete?

Kurzy plávania sa stretávajú s veľkým úspechom a v sezóne 2022 ich nájdete v týchto hoteloch: na Severnom Cypre v hoteli Arkin Resort Iskele 5*, Limak Cyprus 5*+, na Slovensku v Rezort X-Bionic Sphere 4* a v Piešťanoch v Hoteli Park 4*. Kurzy sú vedené našimi profesionálnymi, slovenskými animátormi, ktorí sú zároveň aj vyškolení tréneri plávania s bohatými skúsenosťami.

Plavanie spolocna

Plavecká akadémia v hoteli Kaya Artemis ***** pod vedením aminátorky a trénerky plávania - Ivetky

Pre koho sú kurzy plávania určené?

Pre všetky deti, ktoré milujú plávanie a vodu, chcú sa v tomto športe zdokonaliť a užiť si skvelú zábavu. Nezáleži na tom, či je začiatočník, alebo pokročilý plavec. Kurzy budú prispôsobené podľa veku detí a náročnosti.

Deti vo vode

Čo prináša kurz plávania na dovolenke?

Čo je pre deti najobľúbenejšia činnosť na dovolenke pri mori? No predsa plávanie, kúpanie a čvachtanie sa vo vode. Či už je to v bazéne alebo v mori, väčšina detí vodu jednoducho miluje. Ak chcete aby si vaše dieťa naplno užilo more a bazény na dovolenke, prihláste ho na kurz, kde sa počas dovolenky bezplatne naučí základné plavecké techniky úžasnou veselou formou. Okrem toho si užije aj kopec zábavy a smiechu s ostatnými deťmi.

 

 

Výhody kurzov plávania

Počas našich plaveckých kurzov sa deti naučia techniku plávania a zažijú aj tréningy vedené formou rôznych zábavných disciplín, súťaží, štafiet a na záver budú taktiež ocenené diplomom s medailou za úspešné absolvovanie kurzu. Takto si nielen naplno užijú dovolenku ale aj precvičia kondíciu, veľké svalové skupiny, drobné svaly a naučia sa plavecké štýly. Plávanie je úžasný šport, ktorý je vhodný pre všetky vekové skupiny a je len málo aktivít, ktoré zabezpečia tak komplexný rozvoj celého tela, ako plávanie.

plav

O čom je plávanie?

Je to veľmi účinná športová aktivita. Zapájajú sa pri nej rovnomerne všetky svaly tela. Človek ním získa svalovú vytrvalosť a celkovú kondíciu. Pri plávaní je telo v horizontálnej polohe a pravidelné vytáčania do strán rovnomerne rozvíjajú jeho pravú a ľavú časť. Základné plavecké štýly sú motýlik, znak, prsia a kraul.

Ako prebieha plavecká akadémia?

Kto plaveckú akadémiu vedie? Ako prebiehajú kurzy? A čo všetko sa vaše deti naučia? Pozrite si krátke video a všetko sa dozviete, v rozhovore nám to prezradia naši tréneri a animátori Stanka a Marco zo Severného Cypru.

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Mestského súdu Bratislava III, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2023 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR