Lyžovanie

Novinka v športovej akadémii, kde vymeníme piesok a more za sneh a zdokonalíme sa v lyžovaní pomocou zábavy a smiechu.

V ktorých hoteloch so športovou akadémiou ho nájdete?

Okrem letných animácií sme pre veľký úspech zaradili do našej ponuky aj zimné animácie vo forme lyžovačiek s našimi profesionálnymi, slovenskými animátormi. Po úspešnej minuloročnej zimnej sezóne sme kurzy lyžovania rozšírili do viacerych hotelov! Naši animátori si spoločne s deťmi zalyžujú a naučia sa nové lyžiarske techniky pri kope srandy a zábavy.

l

Pre koho sú kurzy lyžovania určené?

Pre všetky deti, ktoré milujú lyžovanie, sneh, chcú sa zdokonaliť v lyžovaní a užiť si skvelú zábavu. Nezáleži na tom, či je začiatočník, alebo pokročilý lyžiar. Kurzy budú prispôsobené podľa veku detí a náročnosti.

Čo prináša kurz lyžovania na rodinnej lyžovačke?

Nielen nové znalosti a výuka lyžovania ale aj kopu nových zážitkov. Lyžovanie s animátormi prebieha zábavnou formou a kurz je navrhnutý tak, aby si ho poriadne užili začiatočníci ale aj pokročilejší lyžiari. Okrem toho na nich čaká napríklad pátranie po stopách Yetiho, snežná vojna, či zimná mini olympiáda.


Takto prebiehala tohtoročná lyžiarska športová akadémia v nádherných rakúskych Alpách.

Výhody lyžovania

Je to ideálna športová aktivita, ktorá spája posilnenie svalov a zábavy. Deti si naplno užijú rodinnú lyžovačku, kopec zábavy na svahu a zároveň sa naučia krásne oblúčikovať a celkovo si osvoja tento obľúbený šport. Okrem toho sú aj na chvíľu preč od neprospešného mestského ovzdušia. Pretože nie je nad zdravý horský vzduch.

lyze3

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Mestského súdu Bratislava III, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2023 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR