Lyžovanie

Novinka v športovej akadémii, kde vymeníme piesok a more za sneh a zdokonalíme sa v lyžovaní pomocou zábavy a smiechu.

V ktorých hoteloch so športovou akadémiou ho nájdete?

Okrem letných animácii sme pre veľký úspech zaradili do našej ponuky aj zimné animácie vo forme lyžovačiek s našimi profesionálnymi, slovenskými animátormi. Po mimoriadne úspešnej minuloročnej zimnej sezóne sme kurzy lyžovania rozšírili až do 4-roch hotelov! Naši animátori budú vás a vaše deti sprevádzať na rodinnej lyžovačke v hoteli Fruhauf **** a Falkensteiner **** v rakúskych Alpách, vo Vysokých Tatrách v hoteli Sorea Trigan *** na Slovensku a v prekrásnych talianskych Dolomitoch v hoteli Regina e Fassa ****. Spoločne s deťmi si zalyžujú a naučia sa nové lyžiarske techniky pri kope srandy a zábavy.

l

Pre koho sú kurzy lyžovania určené?

Pre všetky deti, ktoré milujú lyžovanie, sneh, chcú sa zdokonaliť v lyžovaní a užiť si skvelú zábavu. Nezáleži na tom, či je začiatočník, alebo pokročilý lyžiar. Kurzy budú prispôsobené podľa veku detí a náročnosti.

Čo prináša kurz lyžovania na rodinnej lyžovačke?

Nielen nové znalosti a výuka lyžovania ale aj kopu nových zážitkov. Lyžovanie s animátormi prebieha zábavnou formou a kurz je navrhnutý tak, aby si ho poriadne užili začiatočníci ale aj pokročilejší lyžiari. Okrem toho na nich čaká napríklad pátranie po stopách Yetiho, snežná vojna, či zimná mini olympiáda.

lyze2

Kde prebiehajú lyžiarske kurzy?

Na lyžiarskom stredisku Innerkrems v tesnej blízkosti hotela Fruhauf **** v rakúskych Alpách, ktorý má veľkú výhodu v tom, že jeho poloha je hneď na úpätí lyžiarskeho svahu. Stačí vám len pár krokov od hotela a môžete nastúpiť na sedačkovú lanovku a k dispozícii máte 45 kilometrov zjazdoviek všetkých druhov náročnosti. Ďalší z hotelov kde budú animátori pôsobiť je Falkensteiner **** v rakúskych Alpách, vo Vysokých Tatrách v hoteli Sorea Trigan *** na Slovensku a v prekrásnych talianskych Dolomitoch v hoteli Regina e Fassa ****.


Takto prebiehala tohtoročná lyžiarska športová akadémia v nádherných rakúskych Alpách.

Výhody lyžovania

Je to ideálna športová aktivita, ktorá spája posilnenie svalov a zábavy. Deti si naplno užijú rodinnú lyžovačku, kopec zábavy na svahu a zároveň sa naučia krásne oblúčikovať a celkovo si osvoja tento obľúbený šport. Okrem toho sú aj na chvíľu preč od neprospešného mestského ovzdušia. Pretože nie je nad zdravý horský vzduch.

lyze3

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands