Kitesurfing

Novinka v športovej akadémii vhodná pre všetky deti, ktoré milujú vodu, zábavu a chcú sa naučiť nový, nevšedný druh športu.

V ktorom hoteli so športovou akadémiou ho nájdete?

Okrem úspešného windsurfingu tu máme aj zaujímavú novinku - jedinečný a nevšedný šport - Kitesurfing. Nielen vaše deti ale aj vy si budete môcť tento rok zasurfovať v obľúbenom hoteli Sikania Resort & Spa ****+ na Sicílii. Kitesurfing alebo aj kiting je jeden z najmladších a zároveň najdynamickejšie sa rozvíjajúcich adrenalínových športov súčasnosti. Základom tohto športu je kite (padák), ktorý poháňa jazdca pomocou vetra. Je to kombinácia wakeboardingu a jachtinug, kde človek stojí na doske bokom ako pri snowboarde.

kite

Pre koho sú kurzy kitesurfingu určené?

Pre deti vo veku od 7 rokov, ktoré milujú vodu, zábavu a chcú sa naučiť nový, nevšedný druh športu a nájsť v ňom záľubu a nové zážitky na dovolenke. Okrem detí sa však môžu zapojiť aj dospelí a tak si môže spoločne zasurfovať aj celá rodina. Netreba sa ich báť a preto sa na kurzy môžu prihlásiť kľudne aj ,,nešportovci".

Čo prinášajú kurzy kitesurfingu na dovolenke?

Naši inštruktori vás naučia správne ovládať kite a zvládnutie techniky ako sa postaviť na dosku, váš následný progres je už potom naozaj rýchly. Tento vysoko návykový šport sa stane úžasným doplnkom vašej dovolenky, pri ktorom si začnete užívať ten pravý pocit slobody a relaxu. 

kite2

Kto vedie kurzy kitesurfingu?

Spoplatnené kurzy sú vedené zábavnou formou za pomoci skúsených, slovenských inštruktorov - absolventov predmetu windsurfing a kitesurfing na FTVŠ UK so skvelým vzťahom k deťom, ktorí vás za týždeň naučia základy týchto jedinečných športov. Majú množstvo skúseností, ktoré sú pripravení odovydať všetkým deťom.

Kde prebiehajú kurzy kitesurfingu?

Na pláži 5* hotela Sikania ***** na nádhernej Sicílii, kde určite chytíte poriadnu vlnu a naučíte sa všetky základné techniky týchto športov. Pláž hotela sa pýši jemným zlatým pieskom s kryštálovo čistým morom. Okrem toho je niekoľko kilometrov dlhá a má pozvoľný vstup do mora.

kite3

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2022 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR