Futbal

Obľúbený kurz v športovej akadémii, najmä pre chlapcov, ktorých zaujíma futbal a chcú sa zdokonaliť v technike a naučiť sa rôzne triky.

V ktorých hoteloch so športovou akadémiou ho nájdete?

Kurzy futbalu si tento rok vaše deti užijú v najobľúbenejšom rodinnom hoteli  Limak Cyprus ***** , v našej novinke Thassos Grand Resort*****   a už tradične Vás futbalová akadémia neminie ani na Slovensku v  X-Bionic Sphere *****. Tréningy futbalu budú vedené našimi profesionálnymi slovenskými animátormi. Majú množstvo skúseností, ktoré sú pripravení odovzdať všetkým deťom.

Pre koho sú kurzy futbalu určené?

Pre všetky deti, ktoré baví behanie a majú radi futbal a celkovo loptové hry. Nezáleži na tom, či je začiatočník, alebo pokročilý hráč. Kurzy budú prispôsobené podľa veku detí a náročnosti.

futbal

Čo prináša futbalový kurz na dovolenke?

Okrem skvelej dovolenky pri mori sa deti majú možnosť "vyblázniť" a zatrénovať si v jednom. Na našich kurzoch si zábavno-súťažnou formou zlepšia futbalové techniky a pokročilí si precvičia aj rôzne "cool" triky s loptou. Nebudú chýbať ani futbalové zápasy, štafety, či cvičenia s kuželami, zábranami alebo napríklad súťaž o kráľa strelcov.

Výhody futbalu

Hranie futbalu znamená aeróbny typ cvičenia. Tento druh cvičenia je blahodarný pre zdravie, predovšetkým srdce a cievny systém. Pôsobí pozitívne okrem fyzického aj na duševné zdravie, pretože sa pri ňom uvoľňujú endorfíny a hormóny šťastia. Futbal je kolektívna hra a preto deti počas kurzov nadviažu nové priateľstvá a zažijú kopec zábavy.

fut

Prečo je futbal tak obľúbený?

Popularita futbalu spočíva vo fakte, že futbal má pomerne jednoduché pravidlá a v podstate si stačí zaobstarať len loptu a dobrú náladu. Dá sa hrať v podstate kdekoľvek na svete, či už na trávnatom ihrisku alebo na pláži.

Ako prebieha futbalová akadémia?

Kto futbalovú akadémiu vedie? Ako prebiehajú kurzy? A čo všetko sa vaše deti naučia? Pozrite si krátke video a všetko sa dozviete, v rozhovore nám to prezradia naši tréneri a animátori Luky a Adam zo Severného Cypru.

 

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Mestského súdu Bratislava III, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2023 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR