Futbal

Obľúbený kurz v športovej akadémii, najmä pre chlapcov, ktorých zaujíma futbal a chcú sa zdokonaliť v technike a naučiť sa rôzne triky.

V ktorých hoteloch so športovou akadémiou ho nájdete?

Kurzy futbalu si tento rok vaše deti užijú v najobľúbenejšom rodinnom hoteli Kaya Artemis ***** a novootvorenom hoteli Limak Cyprus ***** na Severnom Cypre. Budú vedené našimi profesionálnymi, slovenskými animátoromi, ktorí sú zároveň aj futbaloví tréneri a dlhoroční hráči futbalu. Majú množstvo skúseností, ktoré sú pripravení odovzdať všetkým deťom.

Pre koho sú kurzy futbalu určené?

Pre všetky deti, ktoré baví behanie a majú radi futbal a celkovo loptové hry. Nezáleži na tom, či je začiatočník, alebo pokročilý hráč. Kurzy budú prispôsobené podľa veku detí a náročnosti.

futbal

Čo prináša futbalový kurz na dovolenke?

Okrem skvelej dovolenky pri mori sa deti majú možnosť "vyblázniť" a zatrénovať si v jednom. Na našich kurzoch si zábavno-súťažnou formou zlepšia futbalové techniky a pokročilí si precvičia aj rôzne "cool" triky s loptou. Nebudú chýbať ani futbalové zápasy, štafety, či cvičenia s kuželami, zábranami alebo napríklad súťaž o kráľa strelcov.

Aké je najlepšie miesto na hranie futbalu?

V obľúbenom rodinnom hoteli Kaya Artemis ***** a novootvorenom hoteli Limak Cyprus ***** na Severnom Cypre, kde budú kurzy prebiehať sa hodiny futbalu budú konať na dlhej, piesočnatej pláži, ktorá sa nachádza priamo pred oba hotelmi. Deti sa tak po skvelom tréningu môžu rovno "hodiť" do vody a osviežiť sa.

FUT

Výhody futbalu

Hranie futbalu znamená aeróbny typ cvičenia. Tento druh cvičenia je blahodarný pre zdravie, predovšetkým srdce a cievny systém. Pôsobí pozitívne okrem fyzického aj na duševné zdravie, pretože sa pri ňom uvoľňujú endorfíny a hormóny šťastia. Futbal je kolektívna hra a preto deti počas kurzov nadviažu nové priateľstvá a zažijú kopec zábavy.

fut

Prečo je futbal tak obľúbený?

Popularita futbalu spočíva vo fakte, že futbal má pomerne jednoduché pravidlá a v podstate si stačí zaobstarať len loptu a dobrú náladu. Dá sa hrať v podstate kdekoľvek na svete, či už na trávnatom ihrisku alebo na pláži.

Ako prebieha futbalová akadémia?

Kto futbalovú akadémiu vedie? Ako prebiehajú kurzy? A čo všetko sa vaše deti naučia? Pozrite si krátke video a všetko sa dozviete, v rozhovore nám to prezradia naši tréneri a animátori Luky a Adam zo Severného Cypru.

 

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2022 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR