Hráme o voucher na dovolenku v hodnote 2000 EUR!

SATUR olympijský tím je veľkolepá súťaž, v ktorej víťaz vyhrá voucher na dovolenku pre celú rodinu v hodnote 2000 Eur! Stačí ak sa vaše dieťa zapojí na kurzy niektorého zo športov našej športovej akadémie. Po absolvovaní kurzov prebiehajú záverečné preteky, kde sa víťaz stane súčasťou Satur olympijského tímu a je v hre o vysnívanú dovolenku. Žrebovanie víťaza sa uskutoční 12.9.2019. Kompletné pravidlá si môžete prečítať tu.

Plavecká akadémia - začiatočníci 2019

1. miesto
Alex Greš

Alex Greš

Hotel Kaya Artemis Resort and Casino *****

Cyprus, Severný Cyprus, Bafra

Dosiahnutý čas: 0:20,07

2. miesto
Alicka Dančíková

Alicka Dančíková

Hotel Kaya Artemis Resort and Casino *****

Cyprus, Severný Cyprus, Bafra

Dosiahnutý čas: 0:21,85

3. miesto
Kristínka Koňárová

Kristínka Koňárová

Hotel Kaya Artemis Resort and Casino *****

Cyprus, Severný Cyprus, Bafra

Dosiahnutý čas: 0:21,89

Plavecká akadémia - pokročilí 2019

1. miesto
Júlia Mečiarová

Júlia Mečiarová

Hotel Seashell Resort & Spa *****

Turecko, Side, Evrenseki

Dosiahnutý čas: 0:20,53

2. miesto
Peter Dziak

Peter Dziak

Hotel Kaya Artemis Resort and Casino *****

Cyprus, Severný Cyprus, Bafra

Dosiahnutý čas: 0:24,59

3. miesto
Barbora Mekýňová

Barbora Mekýňová

Hotel Lyttos Beach *****

Grécko, Kréta, Hersonissos

Dosiahnutý čas: 0:26,89

Futbalová akadémia 2019

1. miesto
Samuel Slezák

Samuel Slezák

Hotel Limak Cyprus *****+

Cyprus, Severný Cyprus, Bafra

Dosiahnutý čas: 0:09,99

2. miesto
Roman Borovička

Roman Borovička

Hotel Kaya Artemis Resort and Casino *****

Cyprus, Severný Cyprus, Bafra

Dosiahnutý čas: 0:11,07

3. miesto
Martin Bezák

Martin Bezák

Hotel Kaya Artemis Resort and Casino *****

Cyprus, Severný Cyprus, Bafra

Dosiahnutý čas: 0:11,53

Joga - športová akadémia 2019

1. miesto
Michaela Hanzlovičová

Michaela Hanzlovičová

Hotel Limak Cyprus *****+

Cyprus, Severný Cyprus, Bafra

Dosiahnutý čas v pozícii lastovička: 3:47,00

2. miesto
Viktória Baloghová

Viktória Baloghová

Hotel Limak Cyprus *****+

Cyprus, Severný Cyprus, Bafra

Dosiahnutý čas v pozícii lastovička: 2:60,00

3. miesto
Laura Horecká

Laura Horecká

Hotel Limak Cyprus *****+

Cyprus, Severný Cyprus, Bafra

Dosiahnutý čas v pozícii lastovička: 2:55,00

Tanečná akadémia 2019

1. miesto
Timea Višňovská

Timea Višňovská

Hotel Adalya Elite Lara *****

Turecko, Antalya, Lara

Pridelená známka: 8,83

2. miesto
Emka Brňáková

Emka Brňáková

Hotel Adalya Elite Lara *****

Turecko, Antalya, Lara

Pridelená známka: 8,6

3. miesto
Milan Hajník

Milan Hajník

Hotel Adalya Elite Lara *****

Turecko, Antalya, Lara

Pridelená známka: 8,6

Víťazný olympijský tím 2018

1. miesto
Sophia Slovaková

Sophia Slovaková

Hotel Adalya Elite Lara *****

Turecko, Antalya, Lara

Dosiahnutý čas: 0:12,73

1. miesto
Sara Slováková

Sara Slováková

Hotel Adalya Elite Lara *****

Turecko, Antalya, Lara

Dosiahnutý čas: 0:29,05

1. miesto
Samuel Motošický

Samuel Motošický

Hotel Limak Cyprus *****+

Cyprus, Severný Cyprus, Bafra

Dosiahnutý čas: 0:10,00

1. miesto
Ema Ďurišová

Ema Ďurišová

Hotel Melia Saidia Beach *****

Maroko, Saidia

Dosiahnutý čas: 33:47,00

1. miesto
Sofia Kočišová

Sofia Kočišová

Hotel Melia Saidia Beach *****

Maroko, Saidia

Pridelená známka: 9,8

Plavecká akadémia - začiatočníci 2018

1. miesto
Sophia Slovaková

Sophia Slovaková

Hotel Adalya Elite Lara *****

Turecko, Antalya, Lara

Dosiahnutý čas: 0:12,73

2. miesto
Sara Pelclová

Sara Pelclová

Hotel Adalya Elite Lara *****

Turecko, Antalya, Lara

Dosiahnutý čas: 0:15,06

2. miesto
Ela Mazarová

Ela Mazarová

Hotel Adalya Elite Lara *****

Turecko, Antalya, Lara

Dosiahnutý čas: 0:14,55

Plavecká akadémia - pokročilí 2018

1. miesto
Sara Slováková

Sara Slováková

Hotel Adalya Elite Lara *****

Turecko, Antalya, Lara

Dosiahnutý čas: 0:29,05

2. miesto
Lea Anna Krajčovičová

Lea Anna Krajčovičová

Hotel Limak Cyprus *****+

Cyprus, Severný Cyprus, Bafra

Dosiahnutý čas: 0:30,15

3. miesto
Jakub Mazúr

Jakub Mazúr

Hotel Kaya Artemis Resort and Casino *****

Cyprus, Severný Cyprus, Bafra

Dosiahnutý čas: 0:34,21

Futbalová akadémia 2018

1. miesto
Samuel Motošický

Samuel Motošický

Hotel Limak Cyprus *****+

Cyprus, Severný Cyprus, Bafra

Dosiahnutý čas: 0:10,00

2. miesto
Boris Vilhard

Boris Vilhard

Hotel Kaya Artemis Resort and Casino *****

Cyprus, Severný Cyprus, Bafra

Dosiahnutý čas: 0:11,68

3. miesto
Dalibor Korček

Dalibor Korček

Hotel Kaya Artemis Resort and Casino *****

Cyprus, Severný Cyprus, Bafra

Dosiahnutý čas: 0:11,75

Joga - športová akadémia 2018

1. miesto
Ema Ďurišová

Ema Ďurišová

Hotel Melia Saidia Beach *****

Maroko, Saidia

Dosiahnutý čas v pozícii lastovička: 33:47,00

2. miesto
Hanka Sedliačiková

Hanka Sedliačiková

Hotel Adalya Elite Lara *****

Turecko, Antalya, Lara

Dosiahnutý čas v pozícii lastovička: 9:32,00

3. miesto
Emma Baxová

Emma Baxová

Hotel Melia Saidia Beach *****

Maroko, Saidia

Dosiahnutý čas v pozícii lastovička: 6:25,00

Tanečná akadémia 2018

1. miesto
Sofia Kočišová

Sofia Kočišová

Hotel Melia Saidia Beach *****

Maroko, Saidia

Pridelená známka: 9,8

2. miesto
Sara Kvocerová

Sara Kvocerová

Hotel Melia Saidia Beach *****

Maroko, Saidia

Pridelená známka: 9,7

3. miesto
Lucia Kupčíková

Lucia Kupčíková

Hotel Melia Saidia Beach *****

Maroko, Saidia

Pridelená známka: 9,5

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands