Romana `Romi` Vychlopenová

"Úžasná a vždy usmiata animátorka. Naše deti do miniklubu chodili každý deň a veľmi sa tam vždy tešili. Romi bola všetkými deťmi na každom kroku doslova ovešaná, venovala sa im od rána do večera s plným nasadením. Má môj veľký obdiv!."

"Nášmu synovi sa najviac páčila jazda s animátormi na banáne, skákanie z móla, zakopanie pokladu malým deťom, potápanie k vraku lode... super boli aj spoločné večere a obedy s Romi. Každý deň bol SUPER!!!"

"Aj keď sme neboli na pobyte s deťmi, veľmi sa nám páčila práca Romanky a celkovo všetkých animátorov. Boli milí, nevtieraví, neustále niečo pre ne pripravovali, prekvapovali ich. Nám dospelým tiež spríjemnili dovolenku rôznymi aktivitami."

"Veeeľmi fantastické, deti spokojné, Romi je skvelá animátorka, ktorá si ihneď získala všetky deti."

Romana "Romi" Vychlopenová

Animátor

Moje motto: "Svet je ako kniha. A tí, ktorí necestujú, akoby prečítali len jednu stranu z nej."

O mne

Ahojte detičky a dospeláci! Volám sa Romi a považujem sa za veľmi komunikatívneho, stále dobre naladeného a usmiateho človeka. Mám za sebou 4 úžasné animačné sezóny, počas ktorých som pôsobila na Severnom Cypre, ktorý mi je tak trošku už aj druhým domovom.

Okrem leta som dvakrát animovala počas jarných prázdnin v Hoteli Park v Piešťanoch a túto zimu som strávila 2 týždne ako animátorka a inštruktorka lyžovania v Rakúsku, v hoteli Frühauf, čo mi dodalo opäť nové skúsenosti a nezabudnuteľné zážitky. Čo sa týka športu, nemám problém naozaj s ničím. Veľmi rada hrám volejbal, cvičím jogu, plávam, v zime zas brázdim lyžiarske svahy a korčuľujem. Pohyb skôr vyhľadávam, ako sa mu bránim. Teším sa na Vás toto leto na Slovensku!

Otázky a odpovede

Prečo by podľa teba mali ľudia navštíviť hotel s animačným tímom Planet Fun?

Prečo by podľa teba mali ľudia navštíviť hotel s animačným tímom Planet Fun?

Je to najlepšia kombinácia zábavy a relaxu. Zatiaľ čo sa my, skúsení animátori, zabávame a šantíme s detičkami, dospeláci môžu na chvíľku vypnúť a venovať sa sami sebe. No ale netešte sa, vážne iba na chvíľku, lebo zábava a aktivity neminú ani vás :).
Čo máš na svojej práci najradšej?

Čo máš na svojej práci najradšej?

Asi ten čas strávený pri mori v krásnom prostredí a spoznávanie nových ľudí. Najkrajšie na tom všetkom je, že vzájomný kontakt nie je len o týždni, dvoch strávených v hoteli, ale pretrváva aj mimo destinácie. To si vážim najviac.
Čo ti dala práca animátora?

Čo ti dala práca animátora?

Spoznala som veľa nových ľudí, za čo som nesmierne vďačná. Vznikli medzi nami naozaj silné putá a priateľstvá, ktoré si veľmi cením. Stala som sa viac samostatnou, nezávislou a lepšie zmýšľajúcou osobou. Keďže ste nútení v zahraničí rozprávať aj iným jazykom, som bohatšia aj v tomto smere. A v neposlednom rade sú to nezabudnuteľné spomienky a zážitky, ktoré vám v živote nikto nikdy vziať nemôže.
Čo ťa najviac motivuje pri práci animátora?

Čo ťa najviac motivuje pri práci animátora?

Môže sa to zdať možno ako klišé, no čo ma vie najviac motivovať pri práci je práve tá úprimná detská radosť, láska, úsmev a objatie. Vtedy vidím, že to, čo robím, má naozaj zmysel.
<p><strong>Čo bol pre teba doposiaľ najsilnejší zážitok z práce animátora?    </strong></p>

Čo bol pre teba doposiaľ najsilnejší zážitok z práce animátora?   

Za jeden z najsilnejších zážitkov považujem lúčenie sa s hosťami na konci turnusu, kedy nám za odvedenú prácu tlieskal celý autobus. Bol to neskutočne silný moment, kvôli ktorému mi slzy tiekli ešte pol hodinu po ich odchode.

<p><strong>Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?</strong></p>

Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?

Jeden z takých menších snov som si splnila už tento rok, kedy sme sa s mamčou a známou vybrali na babskú jazdu na Bali. No mojím najväčším snom aj naďalej zostáva tá veľká hora Machu Picchu v Peru.

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2021 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR