Júlia `Julka` Výboštoková

Chcel by som pochváliť animatorky Peťku a Julku. Fakt milé dievčence aktívne s detičkami nacvičovali program, stále pre nich niečo vymýšľali. Čerešničkou na torte bolo ich zapojenie do večerných programov nie len pre deti. Baby sú akčné, pohybovo nadané bolo radosť ich sledovať. Vôbec celý tím animátorov bol super a oni do neho zapadli ako keby to robili roky. Aby si niekto nemyslel, že sme boli vyjuchaní z prvej dovolenky takéhoto typu ;) To isto nie, po absolvovaní dovoleniek v Turecku, Bulharsku, Grécku bola táto jedna z najlepších ak nie najlepšia. Svojim veľkým dielom k tomu prispeli aj animátorky Peťka a Julka. Ďakujeme za príjemnú dovolenku.

Milan S.

Super prostredie, hotel, ale hlavne animátori. Úžasný tím animatorov, ktorí Vám vždy spestrili deň, týmto pozdravujem animátorky Peťku a Julku, dve krásne, zábavné baby, ktoré som tam spoznala. ❤️ Okrem denných aktivít, vďaka ktorým sa nikdy nenudíte ani nepriberete :) nás tím animátorov zobral na nočný program, na beach party, kde sme sa super zabavili a zatancovali si. Ďakujem sa spríjemnenie pobytu.

Radka O.

Na celej dovolenke boli naozaj najlepšie animátorky Peťka a Julka v Malikia Abu Dabbab. Úplne TOP. Veľmi milé a šikovné kočky ❤️. Dievčatá ich spomínajú ešte mesiac po dovolenke.

Júlia "Julka" Výboštoková

Animátor

Moje motto: „Stávaš sa navždy zodpovedný za to, čo si k sebe pripútal.“

O mne

Ahojte! Moje meno je Julka. Na svet sa pozerám vždy s úsmevom a málokedy ma niečo vyvedie z miery. Som veľmi spoločenský a otvorený človiečik, ktorý vždy potrebuje okolo seba veľa ľudí. Už odmalička som bola vedená k množstvu pohybu. Začalo to všetko turistikou, keďže pochádzam zo samého srdca Slovenska. Stále rada zdolávam vrchy a obdivujem našu nádhernú prírodu. Som však aj umelecká duša. Milujem tancovanie a vždy, keď počujem hudbu mám chuť sa okamžite pohybovať do rytmu jej tónov. Už dlhé roky sa tiež venujem hre na klavír. Taktiež veľmi rada plávam a objavujem nové miesta, z čoho plynie moja láska k cestovaniu. Svoj voľný čas často venujem aj čítaniu a svojej rodine a priateľom. Deti zbožňujem a o to viac, keď im môžem vyčariť úsmev na tvári. Animátorkou som bola už aj minulý rok a strašne som si to užila. V podstate to neberiem ako prácu, pretože ma veľmi napĺňa a myslím, že som sa  v nej dokonale našla. Tento rok sa už neviem dočkať kedy sa spolu aj s mojimi kolegami uvidíme v Hoteli Park v Piešťanoch.

Nájdete ma

04.09. - 06.09.2020
04.09. - 06.09.2020

Otázky a odpovede

<p>Čo ťa najviac vystihuje ako animátora?</p>

Čo ťa najviac vystihuje ako animátora?

Úsmev a hravosť. Rada sa do svojej práce ponorím, tak, že už ani nevnímam, že to je práca. Ozve sa moje vnútorné dieťa a potom sa jednoducho len smejem a plním deťom každé ich prianie.

<p>Čo ťa najviac motivuje pri práci animátora?</p>

Čo ťa najviac motivuje pri práci animátora?

Mojou motiváciou a pohonnou silou každý deň môjho animátorského dobrodružstva je úsmev. Úsmev detí, ktoré ma nedočkavo čakajú, aby so mnou prežili ďalší bláznivý zážitok. Taktiež úsmev všetkých rodičov, keď sa nám podarí zabaviť deti cez deň a večer im pripraviť skvelý program..

<p>Na čo sa môžu deti tešiť pri tvojich animáciách?</p>

Na čo sa môžu deti tešiť pri tvojich animáciách?

Deti sa určite môžu so mnou tešiť na veľa zábavy a bláznovstiev.

<p>Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?</p>

Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?

Mojím najväčším snom je preskúmať Škandináviu. Zobrať sa so stanom a spacákom a zdolať všetky hory, ktoré tam na mňa čakajú.

Čo bol pre teba doposiaľ najsilnejší zážitok z práce animátora?

Čo bol pre teba doposiaľ najsilnejší zážitok z práce animátora?

Najsilnejším zážitkom bolo pre mňa vždy byť svedkom tej nefalšovanej detskej radosti a lásky, keď sme spolu zažívali tie najnezabudnuteľnejšie bláznovstvá.

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR