Vaness Valterová

Vaness Valterová

Animátor

O mne

Ahojte volám sa Vaness a teším sa na spoločné leto, ktoré strávime v hoteli X- Bionic sphere. Ako animátorku má čaká 3. animačná sezóna. Predošlé 2 som si užila v gŕecku na ostrovoch – Kréta a Rhodos. O to viac sa teším, že tento rok môžem zostať na našom milovanom Slovensku.

Som osôbka ktorá miluje adrenalín, nerobí jej problém skočiť z lietadla alebo z mosta. Spoznáte ma podľa blonďavých vlasov a mojej vždy bláznivej a usmievavej nálade. Taktiež nepoviem nie žiadnemu športu. Medzi moje obľúbené patrí volejbal a basketball. Už odmalička sa venujem tancu či už súťažne alebo rekreačne. Teším sa na ďalšie nezabudnuteľné leto.

Otázky a odpovede

Čo ťa najviac vystihuje ako animátora?

Čo ťa najviac vystihuje ako animátora?

Kopa energie, ktorou sa snažím nakaziť všetkých okolo seba. Som spoločenská a nemám problém pokecať o hocičom. Snažím sa vyčariť úsmev na tvári či už deťom alebo dospelým.
Čo ťa v živote motivovalo stať sa animátorom?

Čo ťa v živote motivovalo stať sa animátorom?

Už odmalička som vedela, že nechcem robiť stereotypnú prácu. Animátorstvo je pravý opak stereotypu. Je to spojenie všetkého čo milujem, športu, tanca, energie a predovšetkým super ľudí. Keď sa ku mne dostala možnosť takejto práce išla som do toho.
Na čo sa môžu deti tešiť pri tvojich animáciách ?

Na čo sa môžu deti tešiť pri tvojich animáciách ?

Veľa smiechu, vody, súťaží, nezabudnuteľných zážitkov a priateľstiev na celý život. Dni plné zábavy a večeri plné tanca, na to všetko sa decká môžu tešiť!
Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?

Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?

Mojím európskym snom je romantický Paríž alebo nedotknutý Island. Taktiež na mojej cestovateľskej mape nemôže chýbať africké safari a azijské street-foody a pláže. Takže asi z každého rožka troška.

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2021 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR