Ema Uhliariková

Ema Uhliariková

Animátor

„Usmievaj sa, pretože život je krásny a je v ňom veľa dôvodov na úsmev.“

O mne

Ahojte, volám sa Ema a patrím medzí tých človiečíkov, ktorí dostali do vienka nezbedné nohy, ktoré sa musia neustále hýbať. Milujem ranný beh v lese, denné potuľky ulicami mesta, večerné makačky vo fitku... no zo všetkého najviac zbožnujem tanec. Už odmala mi stačí jediný tón pesničky na to, aby sa moje telo celé rozhýbalo. Som živel, ktorý by svoj dokonalý deň strávil nikdy nekončiacím tancovaním. Tanec je môj život a život je môj tanec:) Už niekoľko rokov trávim svoje leto ako ANIMÁTORKA na rôznych táboroch, ktoré mi priniesli už poriadný balík skúsenosti. A čo ma na tejto práci baví najviac? Tá najväčšia odmena, akú môžete dostať...a to ten najúprimnejší úsmev na detskej tvári, ktorý vám vždy vie zdvihnúť náladu. A preto sa teším na nové tváričky, ktoré toto leto spoznám:)

Otázky a odpovede

Čo ťa najviac vystihuje ako animátora ?

Čo ťa najviac vystihuje ako animátora ?

Najviac ma vystihuje moja nezomierajúca detská duša, ktorá vo mne stále prebýva. Duša, ktorá nemá problém nechať sa úplne pokresliť, skrývať sa za stromami, behať za loptou, vymýšľať rôzne šibalstvá a len tak sa unášať na detskú planétu.
Čo ťa v živote motivovalo stať sa animátorom?

Čo ťa v živote motivovalo stať sa animátorom?

Keď som sa ako malé dievča s údivom pozerala na animátorov, ktorí tancovali s deťmi na Mini Disco, vtedy som si povedala, že aj ja tam jedného dňa budem stáť tak ako oni. Vždy som túžila byť ten superhrdina, ktorý deťom vytvorí nezabudnuteľné leto. Bol to môj detský sen, ktorí sa mi aj vďaka Saturu splní.
Na čo sa môžu deti tešiť pri tvojich animáciách ?

Na čo sa môžu deti tešiť pri tvojich animáciách ?

Najviac sa môžu tešiť na moju tanečnú dušu, ktorá rozhýbe boky tých najmenších, ale aj najväčších:) Takže si so sebou nezabudnite pribaliť aj svoje tanečne naladené nôžky.Taktiež sa však môžu tešiť aj na môj nikdy nehasnúci úsmev a šibalskú iskru v očiach.
Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?

Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?

Mojím najväčším snom je vychunať si práve ázijské jedlo v Japonsku, prejsť sa po rušnom Times Square v New Yorku, cítiť sa ako filmová hviezda v Hollywoode a byť súčasťou veľkolepého karnevalu v Rio De Janeiro.
Budeš mať na starosti aj športovú akadémiu?

Budeš mať na starosti aj športovú akadémiu?

Okrem mojej animátorskej činnosti sa budem predovšetkým venovať tanečnej akadémií. Spolu s deťmi strávime hodiny tanca plné chytľavej muziky, smiechu, nových priateľstiev a tanečnej nálady, ktorú všetkým predvedieme na spoločnom vystúpení.

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2022 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR