Slávka `Sisi` Špaková

Slávka "Sisi" Špaková

Animátor

„ Život je otázka a to, ako žijeme, je naša odpoveď.“

O mne

Ahojte, volám sa Slavomíra a som čerstvá osemnásťročná baba. Môj večne naštartovaný motor dokáže rozhýbať dianie okolo mňa a svojím smiechom a optimizmom viem  nakaziť ľudí okolo seba a naladiť ich na tú istú vlnu. Mojou cieľavedomosťou som si už splnila niekoľko snov a  jedným z nich bolo stať sa animátorom , čo sa mi momentálne plní. Od detstva ma rodičia viedli k rôznym športom , ku ktorým prechovávam pozitívny vzťah dodnes. Najprv gymnastika, neskôr sebaobrana v karate klube a tímový šport- volejbal. V súčasnosti svoj voľný čas rada využijem na vyvetranie si hlavy pri behu, bicyklovaní v prírode a na bežkách. A tanec... . Pri ňom sa cítim slobodná a plná energie. Už osem rokov navštevujem divadelný súbor , ktorého ovocím je , že svoju vnútornú silu viem dnes odovzdať ďalej a prinášať ľudom silné zážitky formou vianočného koledovania s deťmi, divadelnými hrami a prípravou kultúrnych programov. Spoločnosť detí si užívam , lebo ma vždy dokážu fascinovať ich názory. Rada vymýšľam hry , pri ktorých sa všetci zabavíme a užijeme si spoločné chvíle.

Otázky a odpovede

Čo ťa najviac vystihuje ako animátora ?

Čo ťa najviac vystihuje ako animátora ?

Možnosť prejaviť samú seba. Moja energickosť a vytrvalosť sa tak ľahko nedá odradiť. Túto energiu využívam či už pri športových alebo umeleckých aktivitách s deťmi alebo dospelými. Nemám problém sa stať za pár minút popoluškou, indiánom , či koníkom. Lebo hrať a hrať sa ma stále veľmi baví.
Čo ťa v živote motivovalo stať sa animátorom?

Čo ťa v živote motivovalo stať sa animátorom?

Prežitie úžasných dní na dovolenkách práve vďaka tímu animátorov. A tak ako oni , chcem aj ja spríjemniť pobyt dovolenkárom a ich deťom vytvorením nezabudnuteľných zážitkov, aby zabudli na svoje problémy a oddýchli si pri spoločenských aktivitách.
Na čo sa môžu deti tešiť pri tvojich animáciách ?

Na čo sa môžu deti tešiť pri tvojich animáciách ?

Milé deti, so mnou sa nudiť nebudete. Čakajú vás chvíle plné radosti, smiechu a zábavy. Zahráme si rôzne hry, zašportujeme si a stanú sa z nás predavači vlastných výrobkov v SATUR markete. Spríjemníme si chvíle pletením vrkočov, maľovaním na tvár, hľadaním strateného pokladu... Deň zakončíme zábavou na mini disco, kde sa naučíme nové tance.
Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?

Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?

Raz by som si chcela vychutnať východ slnka s výhľadom na famózny Grand Canyon, pozrieť si faunu a flóru austrálskej prírody a prejsť si zaujímavé pamiatky jednotlivých krajín. Svoje myšlienky v hlave by som si usporiadala počas púte za sv. Jakubom do Santiago de Compostela.

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2022 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR