Natália Šimegová

Natália Šimegová

Animátor

O mne

Čaute ! Moje meno je Naty a rada by som sa Vám v krátkosti predstavila. Som malé tmavovlasé dievča, ktoré je vždy všade počuť. Myslím si, že som veselá osoba a milujem prácu s deťmi. V minulosti som animovala pár akcií pre najmenších a taktiež si zaskákala Aquagym s Vami staršími.

Už od malička ma lákalo umenie. Ako malú ma rodičia prihlásili na výtvarnú, ktorú som po čase vymenila za hranie na flautu. Venovala som sa aj florbalu či jazde na koni. Po všetkých týchto experimentoch mi k srdcu prirástol práve tanec, bez ktorého si môj život neviem predstaviť. Momentálne sa venujem Street dancu, ktorý ma zaujal nie len svojou skvelou energiou ale aj bohatou kultúrou. Vďaka tancu som mohla precestovať pár krajín a zúčastniť sa na skvelých podujatiach.

Tak dúfam, že spojíme príjemné s užitočným a UŽIJEME SI NAJLEPŠIE LETO !

Otázky a odpovede

Čo ťa najviac vystihuje ako animátora?

Čo ťa najviac vystihuje ako animátora?

Jedným slovom povedané energia !
Načo sa môžu deti tešiť pri tvojich animáciách?

Načo sa môžu deti tešiť pri tvojich animáciách?

Môžu sa tešiť na dni plné slnka, zábavy a smiechu. Budem rada keď si spolu zatancujeme, zacvičíme a naučíme sa niečo nové. Mám pripravených plno hier a súťaží, ale závisí to aj na nich, akým smerom sa budú chcieť uberať.
Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?

Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?

Vybrať len jeden je naozaj ťažké, keďže jediná cestá ktorú budete ľutovať je tá na ktorú sa nevydáte...Avšak lákajú má krajiny, ktoré sa kultúrou a spôsobom života líšia od tej našej. Čiže za mňa by to bola asi Jamajka. A cez leto hocikam, kde je more a teplo!
Čo ťa v živote motivovalo stať sa animátorom?

Čo ťa v živote motivovalo stať sa animátorom?

Práca v kolektíve a hlavne práca s deťmi, ktoré ti vrátia energiu, ktorú do nich investuješ. Som veselý, spoločenský človek, čiže pre mňa je to práca snov.

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2021 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR