Beáta Pivovarníková

Beáta Pivovarníková

Animátor

"Robme malé veci s veľkou láskou."

O mne

Ahojte ahojte, volám sa Bea. Mojím osobitým znakom podľa, ktorého má každý pozná je môj smiech a úsmev. Smejem sa rada, často a veľa. Veď predsa všetci dobre vieme, že jeden dobrý vtip alebo vtipná príhoda nám dokáže urobiť celý deň krajším. Som komunikatívna, priateľská a rada spoznávam nových ľudí a prijímam rôzne výzvy, ktoré ku mne v živote prichádzajú. Šport a pohyb ma sprevádzajú už od detstva. Venovala som sa súťažné kolektívnym športom, najviac basketbalu, ale aj rôznym iným (volejbal, futbal, florbal,...). Veľmi rada tiež rekreačne behávam. Na prechádzku niekde mimo mesta v prírode nikdy nepoviem nie. Je to pre mňa čas kedy si môžem utriediť všetky svoje myšlienky a zrelaxovať. Nikdy nepohrdnem ponukou na trávenie voľného času pohybom s mojimi kamarátmi. Je to pre mňa najlepšie forma oddychu a spoznávania sa, bez ktorej si ani neviem predstaviť môj život. V zime sa taktiež rada venujem lyžovaniu. S prácou s deťmi som sa stretla, keď som trénovala deti rôzne pohybové hry. Veľa času som s nimi trávila aj ako animátorka v detských letných táboroch a školách v prírode. Deti sú úžasné a ich úsmev, ktorý nám dávajú je na nezaplatenie. Zažila som s nimi toľko nezabudnuteľných zážitkov, ktoré si budem pamätať už asi navždy. Práca animátorky s deťmi ma veľmi baví a nevymenila by som ju za nič na svete :) Animátorstvo v zahraničí bude pre mňa premiérou, no o to viac sa nato teším :) 

Otázky a odpovede

Čo ťa najviac vystihuje ako animátora?

Čo ťa najviac vystihuje ako animátora?

Najviac ma vystihuje priateľskosť, pozitívna energia, tvorivosť a kooopec neviazanej zábavy pri hrách, ale samozrejme nemôžem zabudnúť ani na bezpečnosť a zodpovednosť pri aktivitách .
Čo ťa v živote motivovalo stať sa animátorom?

Čo ťa v živote motivovalo stať sa animátorom?

Práca s deťmi ma napĺňa, pretože ma baví ako sa môžem spolu s nimi zabávať a ponoriť sa na chvíľu do ich úžasného detského sveta. Ak vidím na detských tvárach úsmev po tom čo spolu trávime čas, tak to je pre mňa tá najväčšia odmena akú môžem dostať.
Na čo sa môžu deti tešiť pri tvojich animáciach?

Na čo sa môžu deti tešiť pri tvojich animáciach?

Deti sa môžu tešiť na rôzne hry a nadupaný program s rôznymi aktivitami. Určite zažijú aj veľa veľa športového vyžitia pri rôznych tradičných aj netradičných hrách.
Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?

Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?

Keďže mám rada prechádzky v prírode tak aj preto by som rada viac spoznala naše slovenské hory. A tiež by som raz chcela vidieť na vlastné oči krásu Álp (či už v zime, ale aj v lete).

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2022 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR