Lívia Pinterová

Lívia Pinterová

Animátor

„Nebojte sa rizika. Keď to vyjde, budete šťastnejší, keď to nevyjde, budete múdrejší.“

O mne

Ahojte. Moje meno je Lívia. Ľudia ma často opisujú ako priateľskú, empatickú a vždy vysmiatu osobu s pozitívnou náladou. Mám rada smiech, dobrú náladu a uvoľnenú atmosféru. Som aktívne dievča, celý život v pohybe, ktorý milujem. Vo voľnom čase rada cvičím, alebo chodím  na hodiny aerobiku a pilates. Najviac milujem tanec, je to môj najväčší relax. Tancu sa venujem už 14 rokov. Vyskúšala som viacej štýlov ako moderný tanec, hip-hop a posledné roky sa venujem latinskoamerickým tancom. Úsmev na tvári my vždy vyčaruje cestovanie, spoznávanie nových ľudí, najmä detí. Nemôžem sa dočkať, keď spolu strávime dni plné zábavy a  nezabudnuteľných zážitkov. Toto je moje prvé leto, ktoré strávim ako animátorka a spravím všetko preto, aby bolo to najlepšie vôbec.

Otázky a odpovede

Čo ťa najviac vystihuje ako animátora?

Čo ťa najviac vystihuje ako animátora?

Úsmev, energia, empatia, zodpovednosť a celková radosť zo života, ktorá patrí každému správnemu animátorovi. Mám veľmi dobrý vzťah s deťmi. Verím, že čas strávený spolu si, čo najviac užijeme a zábava nám nikdy nebude chýbať.
Čo ťa v živote motivovalo stať sa animátorom?

Čo ťa v živote motivovalo stať sa animátorom?

Na rodinných dovolenkách som vždy obdivovala prácu animátorov, a túžila som byť na ich mieste. A preto som sa rozhodla stať animátorkou, a rozdať minimálne toľko krásnych chvíľ, koľko som zažila ja. Život je predsa o tom, aby sme si ho naplno užili. Takisto ma motivuje úprimná radosť a prirodzenosť detí či dospelých, keď sa tešia a užívajú si dovolenku.
Na čo sa môžu deti tešiť pri tvojich animáciách?

Na čo sa môžu deti tešiť pri tvojich animáciách?

Na usmiatu animátorku, s ktorou zažijú veľa zábavy a odnesú si domov zážitky na celý život.
Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?

Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?

Milujem cestovanie a spoznávanie nových miest a kultúr. Rada by som navštívila čo najviac krajín sveta. Ale ak mám byť konkrétna, jeden z mojich cestovateľských snov sú Azorské ostrovy, ktoré ma neskutočne fascinujú svojou rôznorodosťou.

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2021 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR