Viktória `Viki` Paldanová

Viktória "Viki" Paldanová

Animátor

Moje motto: „Daj každému dňu šancu, aby sa stal najkrajším dňom Tvojho života.“

O mne

Ahojte! Moje meno je Viktória, avšak väčšina ľudí ma volá Viki. Som komunikatívna, priateľská a hlavne väčšinu času usmiata a dobre naladená osoba. Toto leto zažijem svoju premiérovú animátorskú sezónu na ktorú sa veľmi teším. Pohyb milujem už od detstva. K plávaniu či lyžovaniu som bola vedená odmalička. Taktiež tanec je môjmu srdcu blízky, tancovala som v tanečnej skupine a stále ho zbožňujem. Bez športu si tiež život neviem predstaviť. V súčasnosti aktívne hrávam florbal no venovala som sa rôznym športom. V rodine z detí najstaršia, preto ma vždy bavilo starať sa o mladších členov. S deťmi je vždy zábava, iskričky v ich očiach a úprimný smiech sú na nezaplatenie. Aj vďaka práci pomocnej inštruktorky plávania som nadobudla mnoho skúseností a zážitkov s detičkami. Od mojej prvej dovolenky v zahraničí som sa chcela stať animátorkou, aby som mohla ľuďom odovzdať minimálne toľko krásnych chvíľ, koľko som zažila ja. Teším sa na každého jedného z Vás v hoteli Park v Piešťanoch!

Nájdete ma

04.09. - 06.09.2020
04.09. - 06.09.2020

Otázky a odpovede

Čo ťa najviac vystihuje ako animátora?

Čo ťa najviac vystihuje ako animátora?

Najviac ma ako animátorku vystihuje úsmev, komunikatívnosť, priateľskosť a športový duch. Vždy sa snažím preniesť dobrú energiu aj na ostatných. Netreba však zabudnúť aj na zodpovednosť a spoľahlivosť.
Čo ťa v živote motivovalo stať sa animátorom?

Čo ťa v živote motivovalo stať sa animátorom?

Motivovala ma asi každá jedna dovolenka na ktorej som bola. S animátormi som vždy trávila celé dni. Páčila sa mi ich práca a bol to môj sen stať sa animátorkou. Teraz by som si to chcela vyskúšať z druhej strany, pretože sny sa majú plniť! Takisto ma motivuje úprimná radosť detí či dospelých, keď sa tešia a užívajú dovolenku. Vtedy má človek pocit, že to čo robí má zmysel.
Na čo sa môžu deti tešiť pri tvojich animáciách?

Na čo sa môžu deti tešiť pri tvojich animáciách?

Môžu sa tešiť na kopec nezabudnuteľných zážitkov, srandu, rôzne hry, súťaže a aktivity pri ktorých sa nudiť rozhodne nebudú.
Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?

Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?

Cestovanie je moja vášeň. Veľa krajín som už precestovala a konkrétne jeden cestovateľský sen nemám, ale je ich viac. Veľmi rada by som navštívila každý svetadiel. Krajiny ako Island, Peru, Juhoafrická republika, Indonézia, Nový Zéland, Kanada, USA a mnoho ďalších.
Budeš mať na starosti športovú akadémiu, opíš nám ju.

Budeš mať na starosti športovú akadémiu, opíš nám ju.

Plavecká akadémia je v destinácií výbornou voľbou. Deti si nielen preveria svoju kondíciu, ale aj sa hravou formou zlepšia v plávaní, technike, zažijú kopec srandy a v neposlednom rade spoznajú ďalších nadšených plavcov.

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR