Martin Nigut

Martin Nigut

Animátor

"Nevieme, čo bude zajtra, našou úlohou je byť dnes šťastný."  Sydney Smith

O mne

Ahoj! Volám sa Martin ale ľudia ma zvyknú volať Maťo alebo Nigi. Mám 19 rokov a dlho som sa venoval basketbalu. Rád sa pohybujem medzi príjemnými kamošmi, z ktorých si môžem vystreliť a samozrejme aj oni zo mňa. Vtip a humor mi nechýba a už sa teším ako vás stretnem a spoločne sa tiež zábavíme aj inak ako vtípkami.

Otázky a odpovede

Čím si myslíš, že si jedinečný?

Čím si myslíš, že si jedinečný?

V prvom rade by som spomenul moju športovú zdatnosť v tímových a individuálnych športoch . Detičky sa budú môcť so mnou zdokonaliť v jednoduchých pravidlách a základných športových zručnostiach. Zahráme si futbal, basketbal alebo kľudne aj šachy. Zábavíme sa spolu aj v kreatívnejších sférach a možno ich naučím aj nejaké kúzlo.
Akými športovými / umeleckými zručnosťami sa môžeš pochváliť?

Akými športovými / umeleckými zručnosťami sa môžeš pochváliť?

Aktívne som hral deväť rokov basketbal a môžem s istotou povedať že mi to aj celkom dobre išlo. Niekoľko medailí z Majstrovstiev Slovenska sú toho dôkazom. Vaše ratolesti sa odo mňa v tejto oblasti môžu veľa naučiť. Na základnej škole som hral niekoľko rokov badbinton a s kamarátmi neodolám ani futsalu v telocvični. Zapájal som sa aj do umeleckých krúžkov ako kreslenie a maľovanie.
Stretol si sa s prácou s deťmi alebo s animovaním už v minulosti?

Stretol si sa s prácou s deťmi alebo s animovaním už v minulosti?

Animoval som chlapčenské stretká a s nimi spojené víkendové výlety. Chlapci boli zapojený do kalčetového turnaja a niekedy spoločnými silami museli vyriešiť rôzne hádanky alebo kvízy za sladké ceny. V lete som v spoločnosti iných animátorov organizoval tábori vo farnosti. Bola to pre mňa veľmi dobrá skúsenosť a som rád, že od rodičov aj detí som dostal veľmi pozitívny feedback.
Čo ťa najviac vystihuje ako animátora ?

Čo ťa najviac vystihuje ako animátora ?

Rád by som otázku rozvinul do mojich už zažitých skúseností. Zodpovednosť a užívanie si prítomného momentu sú dve obrovské koncepcie, ktoré som praktizoval v doterajších animačných akciách a zatiaľ mi tieto riešenia pomohli sa stať aj animátorom Saturu. To si nesmierne vážim a chcem sa ďalej zdokonaľovať.
Čo ťa v živote motivovalo stať sa animátorom?

Čo ťa v živote motivovalo stať sa animátorom?

Dávnejšie som spozoroval skvelý animačný tím, ktorý deťom prinášal radosť a zábavu z každého momentu. Odvtedy som si uvedomil, že je to úplne skvelá činnosť pomáhať deťom rásť a postupne si užívať každý jeden deň.
Na čo sa môžu deti tešiť pri tvojich animáciách ?

Na čo sa môžu deti tešiť pri tvojich animáciách ?

Ako som už spomenul pri predstavovaní vyššie, rád by som deťom poskytol športom nabité dni. Dobrá nálada a pohoda nie sú výnimkou a spolu s animačným tímom sa budeme snažiť o čo najlepšiu bezpečnosť a celkovú atmosféru programu.
Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?

Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?

Rád by som precestoval severné pobrežie Afriky od Maroka až po Izrael. No každý výlet a každé cestovanie je darom, ktorý treba využiť a naučiť sa a pochopiť čo najviac z rôznych kultúr. Navyše v tejto aktuálnej situácii, ktorá je pre cestovanie náročná.

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2022 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR