Mário `Majo` Mikula

Mário "Majo" Mikula

Animátor

"Život je príliš krátky, smej sa kým máš ešte zuby."

O mne

Ahojte všetci ! Volám sa Mário avšak všetci ma volajú Majo. Som priateľský, komunikatívny, plný energie a stále s veľkým úsmevom na perách. Milujem smiech  a preto žarty, vtipy a nekončiaca sa dobrá nálada sa mi nikdy neminie. Šport je moje druhé meno  a akýkoľvek pohyb mi nie je cudzí. Najviac si užívam plávanie,  ale ako milovník tímových športom si nesmierne užívam hranie volejbalu či futbalu.Skúsenosti a zodpovednosť s prácou s deťmi som získal ako animátor letných detských táborov kde som strávil čas s deťmi všetkých vekových kategórií hrami, tancom , spevom a zábavou. Najradšej som viedol skupinky najmenších pretože ich pravé úsmevy a nevyčerpateľná studnica energia ma vždy vedeli potešiť. Taktiež som sa zúčastnil animátorskej školy kde som získal praktické znalosti a veľkú dávku vynaliezavosti. Neskutočne sa teším na prácu s deťmi a verím že si spoločne užijeme to najlepšie leto.    

Otázky a odpovede

Čo ťa najviac vystihuje ako animátora?

Čo ťa najviac vystihuje ako animátora?

Môj neutíchajúci zmysel pre humor ktorým dokážem vyčariť úsmev na tvári drobcom ako aj tínedžerom. Nikdy mi nechýba odvaha skúšať nové veci a spoznávať nových ľudí. Moja chladná hlava a improvizácia mi pomohla už v nejednej situácii.
Čo ťa v živote motivovalo stať sa animátorom?

Čo ťa v živote motivovalo stať sa animátorom?

Rozdávanie radosti ma stále vie naplniť radosťou. Motiváciu získavam z pocitu že každý nový priateľ je jedinečný a preto aj tá najbežnejšia aktivita sa rázom môže zmeniť na nezabudnuteľné dobrodružstvo.
Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?

Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?

Nesmierne rád by som navštívil pamiatky starovekého sveta ako veľké pyramídy v Gíze, Čínsky Múr alebo Stonehenge. Príjemný turistický deň by som chcel prežiť v Yellowstonskom národnom parku či v Rumunských karpatských lesoch.
Na čo sa môžu deti tešiť pri tvojich animáciách ?

Na čo sa môžu deti tešiť pri tvojich animáciách ?

Bezpochyby na poriadnu dávku smiechu, zážitkov a zábavy. Budeme spoločne hrať hry a zabávať sa pri tímových športoch. Spoločne sa zahráme na pirátov či indiánov a deň zakončíme spoločným tancom a dobrou náladou.

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2022 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR