Klára Michaldová

Miška a Klárka topka animátorky pri nich sme sa v hoteli Labranda Royal Makady Bay v Egypte nikdy nenudili. Perfektne sme sa zabavili, stále na nich spomíname a veríme, že sa čoskoro niekde na inej dovolenke stretneme. Hotel bol tiež veľmi pekný, niet čo vytknúť, akurát wifi veľmi slabé. No animátori to vynahradili. Veľmi pekne im ďakujeme. ❤️

Adriana L.

Klára Michaldová

Animátor

Moje motto: „Šťastie nie je niečo hotové. Pochádza z tvojich vlastných skutkov.“

O mne

Moje meno je Klára a tanec je pre mňa najväčšie potešenie v mojom živote. Veľmi rada spoznávam nových ľudí a vytváram si s nimi krásne spomienky na celý život. Som veľmi vďačný človek a dokážem aj v zlých situáciách nájsť to dobré. Smiech a optimizmus ma nabíja energiou, ktorú rada prenášam na druhých ľudí. Okrem tanca, ktorému sa venujem celý život som sa dlhé roky venovala atletike. Od svojich 11-tich rokov sa venujem mažoretkovému športu, kde okrem tancovania som od 2016 aj trénerkou najmenších detičiek až po najstaršie dievčatá v súbore.

Otázky a odpovede

Čo ťa najviac vystihuje ako animátora?

Čo ťa najviac vystihuje ako animátora?

Vždy robím všetko naplno a s radosťou. Keď je niečo nové, beriem to ako výzvu a možnosť zlepšiť sa v niečom. Milujem zábavu a keď sa táto zábava spojí deťmi, vždy z toho vznikne niečo výnimočné.
Čo ťa v živote motivovalo stať sa animátorom?

Čo ťa v živote motivovalo stať sa animátorom?

Stať sa animátorkou bola jedna z vecí, ktorú som vždy chcela zažiť. Motivovala ma hlavne predstava nezabudnuteľného leta, plného nových ľudí, zážitkov a nekonečnej zábavy s deťmi.
Na čo sa môžu deti tešiť pri tvojich animáciách?

Na čo sa môžu deti tešiť pri tvojich animáciách?

Na množstvo zábavy, dobrej nálady, smiechu a hlavne úžasných hier, súťaží a tanca.
Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?

Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?

Momentálne je mojim obrovským snom navštíviť Kanadu. Medzi moje vysnívané miesta, ktoré som ešte nenavštívila, patria Dubaj, New York, Rio de Janeiro, Hong Kong a Mexiko.

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2021 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR