Sofia Kyseľová

Sofia Kyseľová

Animátor

Moje motto: "Život máme len jeden, tak ho žime naplno a spravme ho čo najmagickejším. Vnímajme okolie, spoznávajme ľudí, usmievajme sa, bavme sa a riskujme!"

O mne

Ahojteeee, moje meno je Sofia a som milá, spoločenská a energická baba, ktorá miluje zábavu a dobrodružstvá. Moja nezvyčajnosť – niekedy spávam po sediačky. Zbožňujem jedlo, tanec, maľovanie, fotenie a všetky iné kreatívne činnosti a pohybové aktivity. Aj keď nie som práve športový talent, vždy si ho rada zahrám a veľmi sa pri ňom zabavím a nasmejem. Ale v ping pongu, alebo v šípkach som celkom macher :D. Rada si zahrám volejbal, zaplávam si alebo v mori ponaháňam pár rybičiek. Od detstva som sa hrávala s mladšími. Vždy ma to veľmi bavilo a cítila som sa pri nich dobre. Rada vymýšľam rôzne hry a aktivity. Nemôžem sa dočkať, keď spolu strávime dni plné zábavy. Toto je moje prvé leto, ktoré strávim ako animátorka a spravím všetko pre to, aby to bolo to najlepšie leto vôbec.

Otázky a odpovede

Čo ťa najviac vystihuje ako animátora ?

Čo ťa najviac vystihuje ako animátora ?

Určite kreativita a radosť zo skúšania nových vecí. Vždy mám úsmev na tvári a chuť stále sa hýbať a niečo robiť a tvoriť. Som zodpovedná a mám aj dobré organizačné schopnosti. Veľmi ma baví tráviť čas s deťmi a keďže študujem herectvo, zahrám sa s vami úplne na hocičo :D.
Čo ťa v živote motivovalo stať sa animátorom?

Čo ťa v živote motivovalo stať sa animátorom?

,,Byť animátorom musí byť super!“ to som si prvýkrát povedala ešte ako malá, keď sme boli s rodičmi na dovolenke v Grécku. Vtedy som bola v pri animátoroch ako účastník a veľmi som si to užila, až som nechcela odísť z hotela. Odvtedy prešlo veľa času a pripomenula som si to opäť minulý rok, vďaka spolužiačke. Nikdy som si však poriadne neuvedomila, že sa to naozaj môže uskutočniť. A teraz aj keď s
Na čo sa môžu deti tešiť pri tvojich animáciách?

Na čo sa môžu deti tešiť pri tvojich animáciách?

Na najrôznejšie aktivity každého druhu. Budeme tvoriť, športovať, súťažiť, tancovať a vymýšľať rôzne veci. Verím, že to bude zábava vo všetkých ohľadoch.
Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?

Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?

Je strašne veľa krajín, ktoré by som chcela za život navštíviť. Ale mojimi srdcovkami sú Paríž, pre svoju kultúru, spôsob života ľudí v ňom a pre umenie, ktorým Paríž dýcha. A tak isto pre pocit romantického alebo až rozprávkového života. A Machu Picchu, pre pocit jednoduchosti, prírody a zelene. Musí tam byť úžasná atmosféra.

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2021 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR