Lucia Kubová

Lucia Kubová

Animátor

"Ak máš sen, choď si za ním, pretože on za tebou nepríde."

O mne

Ahojte, moje meno je Lucka avšak veľa mojich kamarátov ma prezýva Kubo akebo Kuba, táto prezývka vznikla ako odvodenina z mojho priezviska velmi velmi dávno.. tak sa nečudujte, že keď budete na mňa kričať sa obzrú minimáne traja Jakubovia… Rodičia ma od malička viedli k športu či už k triatlonu, bežkovaniu alebo turistike. Najviac k srdcu mi však prirástlo plávanie pri ktorom sa cítim doslovne ako ryba vo vode..brala som to poctivo a tak sa mi podarilo pár väčších úspechov ako reprezentácia slovenska alebo splnenie limitov na viacero medzinárodných plaveckých suťaží..  Napriek tomu, že plávanie je individuálny šport som rozhodne tímový hráč. Sem tam som vtipná a nudiť sa somnou urcite nebudete:) Tešim sa na túto letnú sezónu hlavne na nových ludí a maličkých plavcov ktorým budem môct odovzdať svoje skúsenosti.

Otázky a odpovede

Čo ťa najviac vystihuje ako animátora?

Čo ťa najviac vystihuje ako animátora?

Prvé čo mi napadlo pri tejto otázke je moja detská povaha. Pri deťoch som ako medzi svojimi ... ich humor našťastie nie je zložitý a vedia oceniť aj nepodarené, na oko úplne jasné kúzlo s kartami, popri tom všetkom však netreba zabúdať na zodpovednosť.
Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?

Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?

Veľmi ma lákajú štáty úplne odlišné od toho nášho, paradoxne čím ďalej tým lepšie. Určite by som raz chcela navštíviť New York, Austráliu či Kanadu.
Načo sa môžu deti tešiť pri tvojich animáciách?

Načo sa môžu deti tešiť pri tvojich animáciách?

Deti sa môžu tešiť na veľa smiechu, vody, športu a spoločenské či loptové hry.
Čo ťa v živote motivovalo stať sa animátorom?

Čo ťa v živote motivovalo stať sa animátorom?

K deťom som mala vždy blízko keďže mám dvoch mladších súrodencov, najviac ma však motivovala moja kamarátka ktorá si prácu animátora nevedela vynachváliť.

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2021 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR