Sandra Kirschbaumová

Sandra Kirschbaumová

Animátor

Moje motto: „Starajúc sa o šťastie iných, nachádzame šťastie vlastné.“

O mne

Ahojte, volám sa Sandra a som narodená v znamení Kozorožec. O týchto ľuďoch sa hovorí, že majú jasný poriadok vo veciach a milujú presné časové rozvrhnutie, sú vytrvalí a cieľavedomí. A presne taká som aj ja. Okrem toho sa považujem za milú, usmievavú a vždy pozitívne naladenú osobu. Každý človek je výnimočný niečím iným. A práve táto naša rôznorodosť sa mi veľmi páči. Rada počúvam druhých ľudí a teší ma, ak môžem niekomu pomôcť.
Šport je mojou spriaznenou dušou. Už 13 rokov som mažoretka. Môj prototyp úžasného dňa začína skorým ranným behom pri východe slnka, na ktoré sa najradšej pozerám z pohľadu strechy v jogovej pozícii a končí šálkou čaju zo sušených byliniek. Mám rada letné aj zimné turistiky, plávanie, korčuľovanie, bicyklovanie, lyžovanie a kopec ďalších aktivít. Svoj život by som nemenila za žiaden iný. :) 
Minulé letné sezóny som strávila na Ibize a v Egypte, kde som sa ako animátorka venovala predovšetkým deťom a precvičovaniu jogy. Síce som už dospelá, no srdcom a dušou som stále dieťa, a možno práve preto si s nimi tak dobre rozumiem. Pre iskričky v očiach a hlasný detský smiech som ochotná spraviť čokoľvek. Teším sa na Vás! :)

Otázky a odpovede

<p>Čo ťa najviac vystihuje ako animátora?<br /> </p>

Čo ťa najviac vystihuje ako animátora?

Radosť! Obyčajná radosť zo života. Milujem úprimný smiech, zábavu a dobrých ľudí. Úsmev, ktorý ma neopúšťa snáď ani počas spánku, sa snažím prenášať na ľudí okolo seba.

<p>Čo ťa v živote motivovalo stať sa animátorom?</p>

Čo ťa v živote motivovalo stať sa animátorom?

Práca s ľuďmi, predovšetkým s deťmi. Odmalička mám rada deti a vždy som ich v spoločnosti vyhľadávala, aby som sa im mohla venovať. Pričom objatia a radosť ostatných sú pre mňa najväčšou odmenou. Ďalej to je dobrodružstvo, cestovanie, spoznávanie nových miest a ľudí, ktoré práca animátora ponúka.

<p>Na čo sa deti môžu tešiť pri tvojich animáciách?<br /> </p>

Na čo sa deti môžu tešiť pri tvojich animáciách?

Na bohatý program, ktorý im vyčarí úsmev na tvári. Teším sa na spoločenské hry, športové aktivity – súťaže, vodné šibalstvá, maľovanie na tvár, hľadanie zakopaného pokladu, stavanie hradov z piesku... Rada sa prispôsobím a vyhoviem deťom tak, aby bolo každé spokojné a zapojené do aktivity. A ak by im to spravilo radosť, pokojne sa nechám aj zahrabať do piesku.

<p>Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?</p>

Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?

Najprv by som to poriadne roztancovala na karnevale v Rio de Janeiro v Brazílii, oddýchla by som si na pláži Nosy Iranja na Madagaskare, našla nové kamošky – opice v Ubude na Bali, neskôr odletieť prvou triedou na Lofoty do Nórska, vidieť na vlastné oči zvieratá, ktoré poznám z rozprávok na safari v Tanzánii a napokon zbierať čajové lístky priamo z plantáži v Číne alebo na Srí Lanke.

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2022 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR