Adam Jandzík

Úžasní animátori ❤ nemali sme možnosť si to tak užiť a využiť všetok ich program, nakoľko sme boli aj s 15 mesačnou dcérkou, no náš 7 ročný syn si to naozaj užil a pri ceste domov si aj poplakal a to hlavne kvôli animátorom. Mladí krásni ľudia, ktorým to človek naozaj verí . Tešíme sa na budúci rok a to už budeme aj na rodinných saturovinách a milujem slovensko  ale nie ako diváci, ale sútažiaci :D

Renáta B.

Adam Jandzík

Animátor

Moje motto: „Prvá vec, ktorú treba ráno urobiť, je zasmiať sa, pretože to vás naladí na celý deň.“

O mne

Ahojte, volám sa Adam, som usmievavý mladý človek, ktorý miluje zábavu. Od detstva mám pozitívny vzťah k športu a k pohybovým aktivitám. Som priateľský, vždy optimista a veľmi ma teší, keď môžem svoju energiu a dobrú náladu rozdávať ostatným. Futbal je moja vášeň. Aktívne sa mu venujem už od 9 rokov a mám skúsenosti aj v oblasti trénovania malých futbalových hviezd. Vidieť to detské nadšenie a radosť je určite najväčšia odmena, ktorú môžem za to dostať. Okrem futbalu mám rád aj iné športy, medzi ktoré patrí napr. volejbal, tenis a plávanie. Jednoducho sa neubránim žiadnej príležitosti, kedy sa môžem zabaviť s ostatnými ľuďmi. Minulé leto som si užil animáciami na Cypre, kde sme zažili veľa srandy a domov si odnesli samé super zážitky. Teším sa na Vás toto leto na Slovensku!

Otázky a odpovede

<p>Čo ťa najviac vystihuje ako animátora?</p>

Čo ťa najviac vystihuje ako animátora?

Som spoločenský, empatický, vtipný a starostlivý. Veľmi rád pracujem s deťmi aj dospelými a vždy sa snažím, aby sa pri mne cítili čo najlepšie.

Čo ťa v živote motivovalo stať sa animátorom?

Čo ťa v živote motivovalo stať sa animátorom?

Nemám rád nudu a smútok. Život je predsa o tom, aby sme ho využili naplno a spomínali len na krásne okamihy. A práve toto je cesta, kde sa môžem podieľať na ich vytvorení deťom, teenagerom či dospelým. A to je predsa úžasné.
Na čo sa môžu deti tešiť pri tvojich animáciách?

Na čo sa môžu deti tešiť pri tvojich animáciách?

Na usmiateho animátora, s ktorým zažijú veľa zábavy a získajú zážitky na celý život. :)
Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?

Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?

Milujem cestovanie a spoznávanie nových miest. Ale na svete je tak veľa krásneho, že je ťažké vybrať jedno konkrétne. Avšak jedným z mojich vysnených miest, ktoré chcem navštíviť, sú Maldivy.
Ako bude vyzerať tvoja futbalová akadémia?

Ako bude vyzerať tvoja futbalová akadémia?

S deťmi si spolu prejdeme rozvoj schopností ako je rýchlosť a obratnosť, ale venovať sa budeme najmä práci s loptou a iným herným činnostiam. Tí viac pokročilí sa môžu tešiť aj na učenie a zdokonaľovanie individuálnej techniky (triky, žonglovanie...). Nebudú chýbať súťaže a zápasy, ale v prvom rade získajú nových kamarátov a spoločne zažijeme kopec srandy. :)

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2021 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR