Pavol Hudec

Pavol Hudec

Animátor

Moje motto: „Nezáleží ako to dosiahli druhí, ale ako to chceš dosiahnuť ty.“

O mne

Ahojte, volám sa Pavol. Som mladý, 25 ročný optimista so športovým duchom. Milujem život a jeho neustále spoznávanie.

Moje životné a športové nadšenie som rozvíjal na Vysokej škole Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre, kde som študoval odbor šport a rekreácia a magisterské štúdium som ukončil na Fakulte telesnej kultúry Univerzity Palackého v Olomouci. Spomínané štúdium mi dalo všeobecné, teoretické poznatky a praktické zručnosti z oblasti športu a rekreácie, za ktoré som veľmi vďačný. V rámci štúdia som svoju prax vykonával aj ako animátor na Slovensku. Najdlhšie venujem futbalu a fitness, v ktorom som držiteľom licencie trénera. Okrem toho sa rekreačne venujem aj rôznym športom ako sú plávanie, lyžovanie či tenis. 

V súčasnosti pracujem pre športovcov ako Medzinárodne certifikovaný kouč. Odo mňa môžete očakávať energickú dávku športu najmä vo futbale. Teším sa na naše spoločné tréningy, plné zábavy a aktivity zamerané na zlepšenie futbalových zručností. Športové akadémie a pestrý animačný program budú pre Vás tým správnym kúskom k dokonalej dovolenke, plnej nezabudnuteľných zážitkov.

Otázky a odpovede

Čo ťa najviac vystihuje ako animátora ?

Čo ťa najviac vystihuje ako animátora ?

Športový a priateľský duch, empatia, úprimnosť, optimizmus, zodpovednosť, kreativita a celková radosť zo života. Mám rád spoločnosť, v ktorej srší pozitívna energia a verím, že naše spoločne strávené leto bude zaliate krásnymi slnečnými lúčmi, dobrou náladou a nezabudnuteľnými zážitkami.
Čo ťa v živote motivovalo stať sa animátorom?

Čo ťa v živote motivovalo stať sa animátorom?

Motivačný faktor pre mňa je detská prirodzenosť a úprimnosť. Deti sú ideálnym príkladom užívania si prítomného okamihu, čo je podľa mňa v súčasnej, rýchlej dobe najmä u dospelých čoraz ťažšie. Práve preto vnímam prácu animátora ako spojenie príjemného s užitočným.
Na čo sa môžu deti tešiť pri tvojich animáciách ?

Na čo sa môžu deti tešiť pri tvojich animáciách ?

Zábavu, hry, súťaže, ale aj aktivity v športových akadémiách, pri ktorých si zdokonalia svoje zručnosti. Spoločne sa budeme stretávať vo futbalovej akadémii, ktorá vás aj počas dovolenky udrží v tréningovom tempe. Už teraz sa teším na naše spoločné tréningy, plné zábavy a aktivít zameraných na zlepšenie futbalových zručností.
Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?

Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?

Môj najväčší cestovateľský sen je Kanada a jej prírodné krásy v podobe nedotknutej prírody krištáľovo čistých jazier a hornatých území. Môj športový cestovateľský sen je navštíviť dejisko Olympijských hier a na jednom mieste si užívať atmosféru a rozmanitosť rôznych športov.

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2021 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR