Nina `Nina` Demová

Nina "Nina" Demová

Animátor

Moje motto: „Miluj celým srdom a otvorí sa ti svet.“

O mne

Ahoj všetci! Volám sa Nina a ľudia mi často hovoria, že som ako slniečko, pretože vždy, keď niekam prídem, mám na tvári ten nákazlivý úsmev. Som urečnená, milujem humor, spontánne nápady, dobrodružstvo a smiech, ktorý verím, že je liekom na všetko, preto sa ho snažím vniesť všade, kam prídem. Mám rada spev, no okrem spievania v sprche si ho všimnete aj ako súčasť mojej dobrej a pozitívnej nálady. Vždy som rada, keď môžem športovať a najradšej mám volejbal, ktorému sa venujem už od malička, plávanie či futbal, ktorý si vždy veľmi užívam. Rada trávim takéto chvíle s deťmi na táboroch, rôznych víkendových akciách, čomu sa venujem ako animátorka už od 15 rokov. Teším sa na vás a nemôžem sa dočkať všetkej zábavy, ktorú spolu zažijeme! :)

Otázky a odpovede

<p>Čo ťa najviac vystihuje ako animátora?</p>

Čo ťa najviac vystihuje ako animátora?

Ako animátorku ma jednoznačne vystihuje dobrá nálada a neustály úsmev, ktoré sú súčasťou môjho každodenného života a ktoré rada prenášam na ľudí okolo mňa :) Nezaprie sa u mňa ani moja kreativita s bláznivosťou, ktoré idú ruka v ruke a ktoré sa snažím vniesť do každej situácie, či už je to energická aktivita alebo obyčajný rozhovor pri teplom čaji :)
Čo ťa v živote motivovalo stať sa animátorom?

Čo ťa v živote motivovalo stať sa animátorom?

Okrem mojich 2 mladších súrodencov som medzi deťmi bola väčšinou jedna z tých starších a vždy som sa rada starala o zábavu. Ako som rástla, uvedomovala som si, že sa cítim ako ryba vo vode keď som medzi ľuďmi, keď sa s nimi smejem, veľa rozprávam a zažívam rôzne dobrodružstvá. A keď som sa dostala na tábory, kde som videla prácu animátorov, vedela som, že je to to pravé pre mňa.
<p><strong>Na čo sa môžu deti tešiť pri tvojich animáciách? </strong></p>

Na čo sa môžu deti tešiť pri tvojich animáciách?

Na kopec hier, spievania, tancovania, na nezabudnuteľné zážitky, veľa, veľa, veľa smiechu a 100% zábavu. :)

Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?

Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?

Cestovať a precestovať všetko čo budem môcť, či už v teplom alebo studenom podnebí, všetko má svoje vlastné, unikátne čaro. Medzi moje topky patrí napríklad Toskánsko, Izrael alebo Nórsko, kde by som túžila vidieť polárnu žiaru.

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2021 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR