Tomáš `Tommy` Chmelík

Tomáš "Tommy" Chmelík

Animátor

Moje motto: "Všetko má zmysel, pokiaľ ťa to robí šťastným a aj ľudí naokolo."

O mne

Ahojte, moje meno je Tomáš a kamaráti hovoria, že som večným optimistom. Som pozitívny človek a som rád, keď sa ľudia usmievajú. Som zodpovedný, kreatívny a s deťmi ma to obzvlášť baví. V tom, čo si poviem som vytrvalý a cieľavedomý. Mojou veľkou záľubou je tanec, ktorému sa venujem už od svojich piatich rokov a nejeden krát sme tancovali aj s tými najmenšími. No taktiež ma baví aj volejbal, ktorý mi nedávno prirástol k srdcu.

Zúčastnil som sa už viacerých akcií, ktoré boli určené deťom a veľmi rád som sa im venoval ako animátor. A tak som veľmi rád, že mám túto možnosť sa im naďalej venovať. Dúfam, že si spolu užijeme mnoho horúcich letných dní. Tento rok sa uvidíme v hoteli Grand v Jasnej a dúfam len, že si spolu užijeme kopec zábavy.

Otázky a odpovede

<p>Čo ťa najviac vystihuje ako animátora?</p>

Čo ťa najviac vystihuje ako animátora?

Pri deťoch sa snažím byť uvoľnený a rozprávať sa s nimi ako so seberovnými. Energiu, ktorá vo mne prúdi rád zdieľam s deťmi. Chcem s nimi zažiť čo najväčšie množstvo zábavy, na ktoré nezabudnú, a tak im spríjemniť leto.

<p>Čo ťa v živote motivovalo stať sa animátorom?</p>

Čo ťa v živote motivovalo stať sa animátorom?

Už od malička mám vzťah k deťom a rozumiem, čo chcú povedať. Snažím sa byť teda tým najlepším vzorom a ukázať im správny smer, ktorým by sa mali vydať. Nadšenie pre animácie som nadobudol na hereckom krúžku, keď sme sa snažili pobaviť deti aj dospelých vlastným prejavom, či pri vymýšľaní programov pre deti, ktorých to  nakoniec vždy veľmi bavilo.

<p>Na čo sa môžu deti tešiť pri tvojich animáciách?</p>

Na čo sa môžu deti tešiť pri tvojich animáciách?

Na kopec zábavy, dobrej nálady, zážitkov, šantenia a spolupráce v podobe hier, tanca či súťaží. :D

<p>Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?</p>

Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?

Precestovať mnoho krajín, a tak spoznať množstvo nových ľudí s novými záujmami, jazykmi, zvykmi a  spoznať nové krásne miesta. Jedným z miest, ktoré ma veľmi láka je napríklad Japonsko, Island či Škótsko.

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2021 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR