Evelína  Brunclíková

Evelína Brunclíková milá zlatá úžasná TOP :) Evelka srdečne ďakujeme za všetko :* Aj vďaka Tebe sme mali fakt super dovolenku. Emmka Ťa pozdravuje ❤️

Martina T.

Začiatkom júla sme zažili úžasnú dovolenku v tomto hoteli cez vašu CK a boli sme veľmi spokojné (všetky 4 generácie) od najstaršej až po najmladšiu, ktorá vďaka skvelej animátorke Evelínke nechcela ísť ani domov. :) Môžem iba odporučiť a zvažujeme sa vrátiť aj budúci rok v lete :).

Jana V.

Veľmi chválim animátorku Evelínku. Naša dcéra ju zbožňovala. Bola skvelá a každý deň vymýšľala deckám zaujímavé a zábavné aktivity. Dcéra už teraz hovorí, že budúci rok chce ísť tam, kde bude Evelínka :) ďakujeme za všetko, mali sme sa skvele aj vďaka Tebe.

Monika S.

Evelína Brunclíková

Animátor

Moje motto: „Tam kde prinášaš úsmev a radosť do života robíš najkrajšiu vec na svete.“

O mne

Ahojte, volám sa Evelína a som usmievavá od ucha k uchu a mám v sebe kopec energie. Už ako maličká som veľmi chcela tancovať, preto ma rodičia prihlásili na tanec. Začala som ľudovými tancami, potom som prešla na moderný tanec a neskôr som začala tancovať break dance. Rada cvičím, plávam, hrám rôzne športy ako futbal, volejbal a milujem kreatívne chvíľky, kedy môžem využiť moju fantáziu. Milujem bláznenie a zabávanie sa s detičkami, preto si myslím, že si ma rýchlo obľúbite. Detičky zbožňujem a už v mojom mladšom veku som ich zvykla strážiť. Teším sa na Vás!

Nájdete ma

11.09. - 15.09.2020
11.09. - 15.09.2020

Otázky a odpovede

<p>Čo ťa najviac vystihuje ako animátora?</p>

Čo ťa najviac vystihuje ako animátora?

Určite úsmev, energia, spoľahlivosť, zodpovednosť a radosť do života, pretože presne to patrí ku každému animátorovi. S deťmi si veľmi rozumiem a viem urobiť zábavu zo všetkého.

<p>Čo ťa v živote motivovalo stať sa animátorom?</p>

Čo ťa v živote motivovalo stať sa animátorom?

Každý z nás má svoj sen a mojím snom vždy bolo stať sa animátorkou. Robiť radosť deťom, ale aj dospelým, čo zároveň robí radosť aj mne. Baví ma vymýšľať rôzne aktivity a v práci animátora sa všetko toto krásne prepojí.

<p>Na čo sa môžu deti tešiť pri tvojich animáciách ?</p>

Na čo sa môžu deti tešiť pri tvojich animáciách ?

Deti sa môžu tešiť vždy na dobrú náladu, veľa energie, kopu tanca, hudby, spevu, hier, bláznenia a ešte oveľa viac prekvapeníííí.

<p>Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?</p>

Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?

Cestovanie je môj veľký koníček a rada by som precestovala aj celý svet. Samozrejme každý jeden z nás má svoj veľký cestovateľský sen a tým mojím je vidieť krásy Kalifornie.

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR