Alexandra Belásová

Alexandra Belásová

Animátor

"Všetko, čo robíme, je iba kvapka v mori, ale keby sme to nerobili, tá kvapka by tam chýbala."

O mne

Ahojte, volám sa Alexandra, ale deti ma zvyknú volať Saška. Kamoši ma opisujú ako milú a usmievavú osôbku plnú energie a dobrej nálady.  Milujem spontánnosti, tráviť čas s deťmi a kofolu. Pohyb je mojou vášňou už odmalička, najmä tanec. Vyskúšala som krasokorčuľovanie, disko, gymnastiku, ale najviac som sa našla v mažoretkovom športe. Absolvovala som množstvo tréningov, ktoré boli namáhavé a vyčerpávajúce, avšak výsledok sa odzrkadlil na súťažiach na celoslovenskej a aj na Európskej úrovni. Tréningy neboli len o tvrdej práci, ale aj o vytváraní si nových priateľstiev a užívaní si mnohých zážitkov. Počas pôsobenia v tanečnom súbore som sa vypracovala zo súťažnej tanečníčky až na pozíciu  trénerky. Pod mojím vedením som sa venovala deťom v tanečnej príprave, gymnastike, a v súťažných formáciách. Táto skúsenosť mi otvorila dvere do sveta práce s deťmi. Či už od animovania rôznych akcií, organizovania detských letných táborov alebo pôsobenia ako pomocná učiteľka v detskom centre. Práca s deťmi ma napĺňa najmä kvôli ich neuveriteľnej energií a povzneseným pohľadom na svet. Veľmi sa teším na vás v destinácií a nemôžem sa dočkať na zážitky, ktoré si spolu vytvoríme.

Otázky a odpovede

Čo ťa najviac vystihuje ako animátora ?

Čo ťa najviac vystihuje ako animátora ?

Je pre mňa dôležité, aby sa každé dieťa, s ktorým sa stretnem, cítilo príjemne a slobodne. Preto sa snažím byť zakaždým pozitívna, plná života a úsmevov, aby som aj na deti tieto pocity preniesla.
Čo ťa v živote motivovalo stať sa animátorom?

Čo ťa v živote motivovalo stať sa animátorom?

Mám rada výzvy. Stať sa animátorkou bola jedna z nich. Nie je jednoduché zaujať detské publikum. O to viac ma to ťahá vymýšľať nové spôsoby, ako očariť a vyhrať ich srdiečka. A nesmiem zabudnúť ani na úsmevy na ich tváričkách, ktoré rozžiaria každý upršaný deň a zlú náladu.
Na čo sa môžu deti tešiť pri tvojich animáciách?

Na čo sa môžu deti tešiť pri tvojich animáciách?

Som jednou z tých, ktorá je za každú srandu. Preto sa deti môžu tešiť na veľa zábavy, smiech, radostí a šialeností. Samozrejme aj množstvo pohybu, tanečných variácií a hudby.
Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?

Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?

Som milovníčkou muzikálu Mamma Mia, ktorý sa natáčal na gréckom ostrove Skopelos. Preto medzi moje TOP destinácie, ktoré by som rada navštívila patrí Grécko.

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2022 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR