Ocean Sky & Resort

***

USA, Florida

3.3 77 recenzií

Celkové
hodnotenie
3.3
77 5

Titulná fotka
Ocean Sky & Resort P
Ocean Sky & Resort P
Ocean Sky & Resort L
Ocean Sky & Resort P
Ocean Sky & Resort A
Ocean Sky & Resort P
Ocean Sky & Resort P
Ocean Sky & Resort P
Ocean Sky & Resort L
Ocean Sky & Resort P
Ocean Sky & Resort W
Ocean Sky & Resort W
Ocean Sky & Resort W
Ocean Sky & Resort W
Ocean Sky & Resort R
Ocean Sky & Resort R
Ocean Sky & Resort P
Ocean Sky & Resort P
Ocean Sky & Resort P
Ocean Sky & Resort P
Ocean Sky & Resort P
Ocean Sky & Resort F
Ocean Sky & Resort F
Ocean Sky & Resort P
Ocean Sky & Resort F
Ocean Sky & Resort F
Ocean Sky & Resort P

Priamo na pláži

Wi-Fi

Vysvetlenie piktogramov

Podrobné info o zájazde

V skratke o hoteli

Hotel Ocean Sky & Resort sa nachádza priamo na pieskovej pláži, kde sa zabavíte na vodnom skútri! Užijete si oddych na krásnej pláži i pokoj v plaveckom bazéne či vo vírivke.

Poloha

Hotel Ocean Sky & Resort sa nachádza priamo na pláži. Na medzinárodné letisko Fort Lauderdale sa dostanete 20 minútovou jazdou autom a Las Olas Boulevard 15 minút autom.

Vybavenie, ďalšie služby

Hotel má k dispozícii 225 izieb na 9 podlažiach, lobby, 24-hodinovú recepciu, výťah, Wi-Fi pripojenie, reštaurácia (A la carte reštaurácia s americkou kucyňou: za poplatok), bar, bankomat, bussiness centrum, obchod s potravinami, konferenčné miestnosti, služby práčovne, izbová služba (za poplatok), herňa, vírivka, plavecký bazén, parkovisko.
Šport a zábava: fitnes (zdarma), vodné športy: vodný skúter, golf (za poplatok)
Hotel akceptuje platbu kartami: VISA, Mastercard, Amexco, Diners, Discover CC.

Vybavenie, ďalšie služby

Štandardná izba: vaňa alebo sprchový kút, žehliace potreby, žehlička, sušič vlasov, SAT TV, set na kávu a čaj, mikrovlnná rúra, minibar, rádio, telefón, Wi-Fi pripojenie, trezor (za poplatok), klimatizácia.

Stravovanie

  • bez stravy

Pláž

piesková pláž, vodný skúter.

Oficiálna kategória: ***
Oficiálna stránka: https://www.oceanskyresort.com/

USA

Bohaté prírodné i kultúrne bohatstvo, obrovská rozloha, poloha medzi oceánmi predurčuje Spojeným štátom americkým pozíciu lídra, nielen v svetovej ekonomike, ale aj v oblasti cestovného ruchu.

Hlavné mesto: Washington
Časový posun: -6h

Mena: Americký dolár
Kurz: 1€ = 1.1302 USD

Florida

Florida je často spájaná s veľkým množstvom kvetov, čo nie je vôbec náhodné, pretože v španielskom jazyku znamená Florida ,,kvetinový". Medzi najznámejšie národné parky patria močiare Everglades, ktoré obývajú rôzne živočíchy spoločne s krokodílmi a aligátormi. To, aký je medzi nimi rozdiel vám sprievodcovia rady povedia. Florida je známa aj pre mesto Orlando, kde sa nachádza hneď niekoľko zábavných parkov ako napríklad Universal Orlando Resort, v ktorom nájdete niekoľko zábavných svetov.

Hotel Fakultatívny výlet Atrakcie v okolí

Fakultatívne výlety v okolí

MIAMI, Florida

Fakultatívny výletPláže

Miami

Najznámejším a najnavštevovanejším mestom Floridy je nepochybne Miami. Časť Miami Beach, kde sa nachádza prevažná väčšina luxusných hotelov, sa tiahne pozdĺž pláže severne od centra mesta. Miami Beach je preslávená dlhou piesočnatou plážou s azúrovo modrou farbou mora. Miami je však tiež mestom poznávania. Nájsť tu môžete napríklad morské akvárium s desiatkami morských obyvateľov. Navštevovaná je tiež Opičia džungľa. Samozrejmosťou sú aj zoologické a botanické záhrady a múzea. Južná časť miamskej pláže - South Beach - bola v roku 2008 vyhlásená za najlepšiu mestskú pláž sveta.

Florida a Key West, Florida

Fakultatívny výletPláže

Florida a Key West

Key West je reťazec ostrovov (cca 290 km) privesený na juhovýchodný cíp Floridy a tiahnúci sa oblúkom na juhozápad do Atlantiku. Oficiálny počet ostrovov nie je k dispozícii, ale ich počet sa odhaduje na 800, roztrúsených na cca 6995 km2 korálových útesov. 42 ostrovov je spojných cca 182 km dlhou US1 alebo Overseas Highway. Ak nerátame toto spojenie, väčšina ostrovov je prístupná iba z vody. Práve toto umožnilo, že si územie zachovalo svoj pôvodný vzhľad. Dnes sú ostrovy chránené prostredníctvom Florida Keys National Marine Sanctuary.(rezervácia). Stále sa tu predovšetkých rybárči, opaľuje a potápa, zatiaľ čo nočný život sa obmedzuje na večere v reštauráciách a posedení v baroch. Atmosféra je odlišná od iných častí Floridy - skôr to pripomína Karibik než Spojené štáty.
Jeden z najslávnejších obyvateľov tejto oblasti, Ernest Hemingway, bol typickým predstaviteľom života na Keys, a od doby, kedy tu žil, písal a rybárčil sa len málo zmenilo.

Zaujímavé miesta v okolí

Little Havana, Florida

PlážeKultúra

Little Havana

Asi hodinu vzdušnou čiarou od skutočnej Havany sa nachádza miesto, ktoré ako by jej z oka vypadlo. Pravé kubánske špeciality a vôňa cigár, ktorá prenesie do exotickej Kuby každého nájdete na každom rohu aj na území Miami. Little Havana, ponúkajúca všetko, o čom ste snívali a čo ste zatiaľ nestihli zažiť, ak ste nenavštívili prvú komunistickú krajinu na západnej pologuli. Prostredie dotvára aj park Maxima Gomeza, známy ako Domino Park, ktorý ponúka lokálne reštaurácie a podniky, vďaka čomu tu dosiahnete autentický zážitok.

 

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness