Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4,5
55 5

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Pláž

Recenzie na Hotel Iz Flower pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Dovolenka bola úžasná, všetko fungovalo, hotel bol krásny a dobre situovaný, krásna záhrada, výborná strava.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

4 1 5

Pekná pláž a pekná hotelová záhrada.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

Páčilo sa nám, že hotel nebol príliš veľký /nešlo o veľký komplex/ a že mal krásnu, udržiavanú záhradu, kde rástli banánovníky, granátové jablká, mandarinky, figy, oleandre a palmy. Bolo veľmi príjemné sa ňou prejsť až k moru, ale pri tom vzdialenosť od hotela k moru nebola veľká, i keď to na fotografiách tak vyzeralo. Pláž bola čistá, udržiavaná, more veľmi teplé, s pozvoľným vstupom, čiže vhodné pre deti a neplavcov. Zamestnanci hotela boli milí, často krát sa nás pýtali, či je všetko v poriadku, v hoteli boli ubytovaní prevažne Nemci a Rusi, ale nemali sme pocit, že by boli uprednostňovaní, cítili sme sa tam veľmi dobre. Strava bola pestrá, a bolo jej dostatok, bufetové stoly boli priebežne dopĺňané, niekedy sme obedovali pri bazéne, nebol tam síce až taký výber ako v hlavnej reštaurácii, ale postačovalo to. V plážovom bare od 11.00 hod. ponúkali placky s rôznymi plnkami, my sme si dávali čokoládové a boli veľmi chutné a od 15.00 hod. ponúkali čerstvé, vychladené melóny, ktoré boli vynikajúcim osviežením v horúcom počasí. Mali sme skorý check - out, o 5.00 hod., takže sme deň vopred na recepcii nahlásili, že chceme raňajky o 4.00 hod., a zamestnanci nemali problém nám ich prichystať, boli ochotní. Ďalej sa nám páčilo, že hneď pri hoteli bolo veľa nákupných možností, a že hotel sa nachádzal len 3 km od centra mestečka Side. Určite by som odporučila tím, ktorí sa rozhodnú pre tento hotel, aby navštívili aj centrum Side. Nachádzajú sa tam krásne, antické pamiatky a hlavne koloseum, ktoré určite stojí za to navštíviť. Platí sa tam vstupné cca 6 Eur na osobu, ale dá sa zaplatiť len v tureckých lírach alebo platobnou kartou. My sme nemali so sebou platobnú kartu, ale zamenili sme si eurá na líry v neďalekej zmenárni. Počas pobytu sme sa rozhodli ešte pre jeden výlet, a to výlet na Green kaňon a veľmi sa nám páčilo. Bol to krásny zážitok, skvelá plavba katamaranom po priehrade s dvomi kaňonmi s tyrkysovou vodou a nádhernou scenériou hôr a skál.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

Výber hotela bol výborný tip. Krásne prostredie, hotelové služby len potvrdili , že Turecko patrí medzi najlepšie turistické destinácie, čisté more, starostlivosť o bezpečnosť, vynikajúca strava. Najskôr nám pridelili izbu s výhľadom na zavlhnutý múr s pohľadom na závlahové zariadenie v tesnej blízkosti balkóna, ale po rozhovore s delegátkou, ktorá zariadila zmenu izby, sa problém vyriešil.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

Vsetko bolo super, jedlo, personál, izby, prostredie.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

Bolo tam krásne, stabilné počasie, výborná strava, všade čisto, výborný personál.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

4 1 5

Pláž, okolité záhrady, strava OK. Nával ľudí na začiatku obedov a večerí,

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

Bolo tam super uplne vsetko.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR