Recenzie na Hotel Arcanus

*****

Turecko, Side

4 214 recenzií

Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
214 5

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Možnosti pre deti
Pláž

Recenzie na Hotel Arcanus pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

V Turecku Side hotel Arcanus som bola prvý krát v roku 2016 a v tomto roku som uvedený hotel navštívila opäť. Tak ako prvý krát, bola som veľmi spokojná opäť. Poskytované služby na vynikajúcej úrovni, personál a ich ústretovosť hodnotim veľmi pozitívne. Čistota izieb, spoločných priestorov ako aj pláž pravidelne udržiavané. More nádherné, pokojné s miernym vlnením. Voda teplá. Pozitívne hodnotím aj celodenné poskytovania stravy a občerstvenia počas celého dňa. Kladne hodnotím poskytovanie vynikajúcich nanukov,o ktoré nebolo núdza i dezertov počas dňa v určených hodinách. Hlavne veľmi pozitívne hodnotím činnosť klubu Planet Fun. O zábavu mojej 7 ročnej vnučky a 14 ročného vnuka sa dobre postarali počas dňa animátori Janka, Samko a Alex, ktorí svojim priateľským prístupom k deťom vypĺňali rôznymi zábavnými činnosťami deti počas dňa. Konečne som počas večerného mini disco počula saturácku hymnu v slovenskom jazyku, ktorá je vynikajúca hlavne textom a melódiou. Zvlášť by som žiadala pochvalu pre animátorku Janku, ktorá mi veľmi pomohla s problémom, ktorý sa mi vyskytol napriek tomu, že to nepatrilo do jej hlavnej činnosti ako animátorky. Veľmi si to cením, hlavne jej ľudskosť a ochotu pomôcť. Mohla som spokojne prežiť zvyšok dovolenky. Uvedený hotel odporúčam rodinám s deťmi. Ďakujem za príjemné prežitie dovolenky. Chcem upozorniť dovolenkárov, aby si dávali pozor na osušky, ktoré je potrebné vrátiť v poskytnutom počte, nakoľko dochádza k ich odcudzovaniu zo strany turistov. Ale to sa netýka už poskytovania služieb hotela, ale samotných turistov.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

Bolo všetko perfektne čisté. Personál bol milý, ústretový. Delegátka si splnila svoje povinnosti dokonale. U delegátky by som privítala viac informácií o Turecku, príp. o histórii hotela. Bola to krásna, plnohodnotná dovolenka..Takto si predstavujem služby na dovolenke. Animátori Janka, Samko a Alex boli fantastickí.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

Super bolo uplne vsetko. Animatori bez vyhrad.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

Veľmi spokojný.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

Všetko sa nám páčilo a najmä možnosti aktivít pre teenagerov a veľmi dobrá práca animátorov. Všetky aktivity, ktoré organizovali boli super. Animátori boli milí, veselí ,ústretoví a ochotní ľudia, náš syn ani po 15 dňoch nechcel ísť domov, jedným slovom pre nás super PLANET FUN.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

V tomto hoteli sme s manželkou boli už viackrát, tak môžeme porovnávať s minulými pobytmi. Strava stále výborná a vo veľkom množstve a pestrosti. Veľký výber ovocia a zákuskov a pekárenských výrobkov. Personál milý a ústretový. Výborná delegátka Z. Behúlová, stále usmiata, vždy poradí a všetky naše požiadavky hneď vybavila. Strava výborná a pestrá aj v bare pri pláži. K bazénu sme nechodili, len na pláž k moru, ktoré bolo priezračné a teplé. Pravidelne sa starali o čistenie pláže a o jej čistotu. Konečne obnovili bar na móle a pribudla na ňom aj sprcha. Naopak, čo nás zaskočilo, že z troch umývavačiek nôh od piesku zostali len dve. Stále chýba viac spŕch na pláži. Sú sústredené len pri chodníku na mólo. Záhrada pekná a udržiavaná. Izba nám tiež vyhovovala, stále čistá a denne menili kúpeľňové uteráky a doplňovali izbový minibar nápojmi. Vody na pitie bolo dostatok po celý deň na viacerých miestach pri baroch.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

Navštívili sme opakovane 3x ten istý hotel. CK SATUR má super delegátku Zuzanu Behulovú. Rovnako chcem vyzdvihnúť animátorov Alexa, Samka a Janku, stačí povedať SUPER. Ďakujeme za príjemné chvíle a fajn prístup. Naše deti si animátorov doslova zamilovali už na letisku, keď sme ich tam stretli. Program bol super pre malých aj veľkých. V reštaurácii sa polepšili v označovaní jedál a alergénov. Dobrá voľba leteckej spoločnosti.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

4 1 5

Do Arcanusu chodíme pravidelne, ale prvýkrát sme využili služby klubu Planet fun. Animátori boli úžasní. Vymýšľali rôzne aktivity pre deti, ale aj dospelých. Animátorka Janka nám dokonca predcvičovala pilates. Skrátka sa im podarilo z nás vytvoriť úžasnú "slovenskú rodinu". Hoteloví animátori sa na nich nechytali. Všade bolo len počuť a vidieť červené čiapočky saturáckeho Planet Funu. Janka, Samko a Alex ďakujeme.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands