HOTEL BOULEVARD ****

Turecko, Alanya

bez recenzií - nové v ponuke

Podrobné info o pobyte


All Inclusive

Poloha

Hotel sa nachádza neďaleko centra Alanye. Od letiska v Antalyi je vzdialený 130 km.


Pláž

Piesočnatá pláž sa nachádza pri hoteli približne 50 m cez miestnu komunikáciu. Slnečníky, lehátka a plážové osušky sú za poplatok. Bar na pláži je spoplatnený.


Strava

All inclusive.


Raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa rôzne snacky, vo vyhradenom čase káva, čaj, koláče, miestne alko a nealko nápoje (10.00 - 23.00).


V cene je zahrnuté

Leteckú dopravu, 7x (10x, 11x, resp. 14x) ubytovanie, stravovanie all inclusive, poistenie insolventnosti, delegáta CK.

Servisné poplatky (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, iné poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy a transfery) dieťa do 2 r. 43 EUR/os., osoba nad 2 roky 155 EUR/os.


Ostatné doplatky

Komplexné cestovné poistenie - viac informácií v CK.


Oficiálne hodnotenie

****

Vybavenie zariadenia/ďalšie služby

Mestský hotel pozostávajúci z hlavnej budovy má k dispozícii recepciu, hlavnú reštauráciu, á la carte reštauráciu (za poplatok), niekoľko barov, dva bazény (slnečníky a lehátka sú zdarma). Hotel poskytuje zdarma saunu, hamam, fitnes, stolný tenis a za poplatok masáže, internetový kútik, trezor, biliard.


Ubytovanie

Dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky majú kúpeľňu s WC, susič na vlasy, TV, telefón, minibar (po príchode 1,5l voda zdarma), klimatizáciu a balkón.


Pre deti

Bazén, ihrisko, miniklub (4 r. – 12 r. ).

Lokalita

Turecko

Do krajiny, v ktorej sa nenapodobiteľne spája európska kultúra s orientom, každoročne smeruje čoraz väčší počet turistov z celého sveta. Turecko láka nádhernými piesočnatými plážami pozdĺž viac ako 8000 km dlhého pobrežia s pestrými citrusovými a bavlníkovými plantážami, ktoré obmýva tyrkysové i krištáľovo čisté more.

Hlavné mesto: Ankara
Časový posun: +1h

Mena: Turecká líra
Kurz: 1€ = 4,6654 TRY

Klimatický diagram

Alanya

Obľúbené turistické stredisko na pobreží Stredozemného mora, známe najmä svojou piesočnatou plážou Kleopatra Beach. Dominantou Alanye je starobylá pevnosť, vypínajúca sa do mora na vyčnievajúcom brale. Vyjsť na vrch sa oplatí: odmenou je nezabudnuteľný výhľad na mesto, záliv s prístavom, Kleopatrinu pláž i parkové promenády. Nielen milovníci histórie si vychutnajú mnoho čarovných a romantických zákutí vo vnútri 6 km dlhých hradieb s cennými pamiatkami z čias rímskeho, byzantského, seldžuckého a osmanského panovania. Živé a dynamické centrum ponúka veľké množstvo príležitostí na nákupy v orientálnych obchodíkoch, možnosť vychutnať si špeciality v niektorej z mnohých reštaurácií či posedenie v prístavnej taverne s výhľadom na Červenú vežu a starú lodenicu. Mnohí ocenia bohatú ponuku večerných a nočných diskoték v prístavnej zóne. Transfer z letiska trvá približne 2 hodiny a 30 minút.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2018 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness