Baan Samui Resort

***+

Thajsko

4.5

Celkové
hodnotenie
4.5
157 5

Galéria Baan Samui Resort ***+
Baan Samui Resort -Hotelová izba
Baan Samui Resort -reštaurácia
Baan Samui Resort -reštaurácia
Baan Samui Resort - ceduľky
Baan Samui Resort -Ubytovanie
Baan Samui Resort -Wellness
Baan Samui Resort -Ubytovanie
Baan Samui Resort -hotelový bazén
Baan Samui Resort
Baan Samui Resort -Wellness

Podrobné info o zájazde

V skratke o hoteli

Hotel Baan Samui Resort sa nachádza priamo na pláži Chaweng Beach. Na tejto pláži si môžete vyskúšať vodné športy, plachtenie alebo šnorchlovanie.

 

Poloha

Hotel sa nachádza priamo na pláži Chaweng Beach. Vzdialenosť od medzinárodné letiska Samui je približne 10 minút autom, reštaurácie a bary cca 5 minút pešo.

Vybavenie, ďalšie služby

V rezorte sa nachádza 79 izieb, lobby bar, 24-hodinová recepcia, výťah, Wi-Fi pripojenie, dve reštaurácie s medzinárodnou kuchyňou, bar pri bazéne, bankové služby, zmenáreň, úschovňa batožiny, obchod, záhrada, slnečná terasa, gril, slnečíky, ležadlá, osušky, bazén so sladkou vodou, detský bazén, stráženie detí (za poplatok), sauna a masáže, pranie a žehlenie (za poplatok).
Hotel akceptuje platbu kartami VISA, Mastercard, American Express.

Ubytovanie

Deluxe: veľkosť izieb 28 m2, výhľad do záhrady, kúpeľňa so sprchovým kútom, LCD TV, sušič vlasov, SAT TV, set na kávu a čaj, papuče, telefón, balkón, Wi-Fi pripojenie, trezor, klimatizácia.
Superior Deluxe: veľkosť izieb 28 m2, rovnako vybavené.
Junior Suite: rovnako vybavené.
Family Suite:
rovnako vybavené.

Stravovanie

raňajky

Pláž

priamo na piesočnatej pláži Chaweng Beach, mierne svahovitá, schody na pláž, verejné plážové stoličky zdarma, bar na pláži, vodné športy, plachtenie a šnorchlovanie (za poplatok).

Oficiálna kategória: ***+
Oficiálna stránka: www.baansamuiresort-online.com

Thajsko

Vitajte v Oriente, v krajine, kde sa mieša fascinujúca starodávna kultúra a súčasnosť. Thajsko je exotická krajina, a to doslova – príroda, pamiatky, kuchyňa, ľudia, spôsob života a myslenia, náboženstvo. To všetko vytvára úžasný mix zážitkov, ktorý vás prenesie do exotického sveta. Aj keby ste navštívili Thajsko stokrát, vždy budete mať čo objavovať.

Hlavné mesto: Bangkok
Časový posun: +5h

Mena: Thajský baht
Kurz: 1€ = 33,518 THB

Klimatický diagram

Hotel Fakultatívny výlet Atrakcie v okolí

Zaujímavé miesta v okolí

Pláž Maya, Thajsko

Pláže

Pláž Maya

Jedna z najkrajších pláží sveta sa stala známa aj preto, že práve tam sa natáčal film „Pláž“, v hlavnej úlohe s Leonardom di Capriom. Pláž Maya sa rozprestiera na ostrovčeku Le (druhý najväčší na Ko Phi Phi), pričom je jeho jedinou plážou. Každého dovolenkára osloví táto nádherná zátoka s jemným bielym pieskom, priezračnou vodou so skvelou viditeľnosťou a skutočne zaujímavým podmorským životom. Aj preto je Pláž Maya ideálnym miestom pre každého milovníka potápania. Jednoducho, táto lokalita sa zaslúžene radí k tým najlepším lokalitám na svete, čo sa týka šnorchlovania a potápania. Pláž Maya je bezpochyby rajská pláž, ktorú treba pri potulkách Thajskom určite navštíviť.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2019 pre CK SATUR