Trunka Lunka

***

Taliansko, Trentino, Cavalese

bez recenzií

Galéria Trunka Lunka
Trunka Lunka - Areál hotela
Trunka Lunka - Hotelová izba
Trunka Lunka - Dvojlôžková izba
Trunka Lunka - reštaurácia
Trunka Lunka - reštaurácia
Trunka Lunka - Hotel
Trunka Lunka - zasnežený hotel
Trunka Lunka - Areál hotela
Trunka Lunka - vírivka
Trunka Lunka - sauna
Trunka Lunka - Wellness

Podrobné info o zájazde


Polpenzia

Vysvetlenie piktogramov


Popis izieb

Izby majú kúpeľňuso sprchou a WC, sušič vlasov,  rádio, SAT-TV, Wi-fi, kúrenie, trezor a telefón. Detská postieľka na vyžiadanie za poplatok 10 EUR/noc (platba na mieste).


Stravovanie

Polpenzia, raňajky rozšírený bufet, 3-chodové večere s možnosťou výberu menu,  šalátový bufet k večeri. Vianočné jedlo v čase obeda a silvestrovské menu zdarma. Bezlepkové menu na vyžiadanie.


Služby

V hoteli sa nachádza tradičná reštaurácia, taverna, lyžiareň a Wi-Fi v celom hoteli. Pre klientov je k dispozícii bezplatná garáž na vyžiadanie a parkovisko podľa dostupnosti. Wellness centrum ponúka saunu, vírivku a turecké kúpele. Deti  do 12 r. majú povolený vstup do wellness iba v sprievode dospelej osoby. Domáce zvieratá (malé psíky) na vyžiadanie za poplatok 10 EUR/noc (platba na mieste).


Ako sa sem dostať

Hotel sa nachádza v stredisku Cavalese, v blízkosti centra cca 100 m,  asi 50 m od zjazdovky. Zastávka skibusu je vzdialené asi 100 m od hotela.


Celková cena zahŕňa

Ubytovanie  s polpenziou na osobu.


Celková cena nezahŕňa

Povinné poplatky: pobytová taxa 2,20 EUR/os. od 14 r. /noc (platba na mieste).

Obľúbené letoviská, už od 600 km od Bratislavy, piesočnaté pláže s pozvoľným vstupom do mora, živé promenády s obchodíkmi, kaviarňami, pizzeriami, reštauráciami a barmi, talianska zmrzlina, chutná talianska kuchyňa, komfortne vybavené apartmány s kuchynkami a rodinne vedené hotely v blízkosti pláží, zábavné a vodné parky a historické mestá. Vitajte na talianskom Jadrane.

Taliansko je krajinou mnohých tvárí. Na jednej strane je domovom pamätihodností, veď jeho história siaha až do čias antického Ríma. Na druhej strane sa o stovky rokov neskôr stalo vyhľadávaným miestom na strávenie pohodlnej letnej dovolenky pri mori. Dovolenkárov priťahujú nádherné moderné hotely, ale aj menšie apartmánové domy, ktoré si zachovávajú čaro pôvodného Talianska. 

Hlavné mesto: Rím
Časový posun: 0h

Mena: Euro

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands