Trunka Lunka

***

Taliansko, Trentino, Cavalese

bez recenzií

Ostatné Trunka Lunka
Ostatné Trunka Lunka
Ostatné Trunka Lunka
Ostatné Trunka Lunka
Ostatné Trunka Lunka
Ostatné Trunka Lunka
Ostatné Trunka Lunka
Ostatné Trunka Lunka
Ostatné Trunka Lunka
Ostatné Trunka Lunka
Ostatné Trunka Lunka

Podrobné info o zájazde


Poloha

K Cavalese sa ľahko dostanete po štátnej ceste 12 Brennero a po diaľnici A22 (exit Egna / Ora), ktorá pokračuje po štátnej ceste SS 48 Dolomity smerom na Cavalese alebo po SS 612 údolia Cembra alebo príchodom z valca SS 50. Prejdite okolo San Martino di Castrozza.

Popis izieb

Izby (cca 16 m²) majú kúpeľňu s fénom, rádiom, SAT-TV, Wi-fi, kúrenie, trezor a telefón.

Služby

V hoteli sa nachádza tradičná reštaurácia, taverna, terasa a súkromná záhrada. Pre klientov je k dispozícii bezplatná garáž a parkovisko. Wellness centrum ponúka saunu, vírivku a turecké kúpele.

Obľúbené letoviská, už od 600 km od Bratislavy, piesočnaté pláže s pozvoľným vstupom do mora, živé promenády s obchodíkmi, kaviarňami, pizzeriami, reštauráciami a barmi, talianska zmrzlina, chutná talianska kuchyňa, komfortne vybavené apartmány s kuchynkami a rodinne vedené hotely v blízkosti pláží, zábavné a vodné parky a historické mestá. Vitajte na talianskom Jadrane.

Taliansko je krajinou mnohých tvárí. Na jednej strane je domovom pamätihodností, veď jeho história siaha až do čias antického Ríma. Na druhej strane sa o stovky rokov neskôr stalo vyhľadávaným miestom na strávenie pohodlnej letnej dovolenky pri mori. Dovolenkárov priťahujú nádherné moderné hotely, ale aj menšie apartmánové domy, ktoré si zachovávajú čaro pôvodného Talianska. 

Hlavné mesto: Rím
Časový posun: 0h

Mena: Euro

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR