Milano

***

Taliansko, Trentino, Vermiglio

bez recenzií

Ostatné Milano
Ostatné Milano
Ostatné Milano
Ostatné Milano
Ostatné Milano
Ostatné Milano
Ostatné Milano
Ostatné Milano
Ostatné Milano
Ostatné Milano
Ostatné Milano
Ostatné Milano
Ostatné Milano
Ostatné Milano
Ostatné Milano

Podrobné info o zájazde


Polpenzia

Vysvetlenie piktogramov


Poloha

Hotel sa nachádza v malej dedinke Vermiglio uprostred pohorí a lúk Val di Sole. Je vzdialený asi 10 km od lyžiarskej oblasti a 1 km od centra. Zastávka skibusu asi 30 m od hotela.


Popis izieb

Dvojlôžkové izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek sú vybavené:  kúpeľňa so sprchou/WC, sušič vlasov, telefón. trezor, Wi-fi. Detská postieľka na vyžiadanie za poplatok 6 EUR/noc (platba na mieste). 


Stravovanie

Polpenzia, raňajky formou bufetu, 3-chodové večere, šalátový bufet k večeri. Bezlepkové menu na vyžiadanie. Vianočná večera a silvestrovské menu za poplatok. Detská stolička v reštaurácii na vyžiadanie.


Služby

V hoteli sa nachádza: výťah, reštaurácia, bar,  TV miestnosť, parkovanie v závislosti od dostupnosti zdarma, lyžiareň. Wellness (vstup pre deti od 14 rokov):  relaxačná miestnosť, praný kúpeľ, zážitkové sprchy, sauna. Domáce zvieratá (psíky) na vyžiadanie za poplatok 10 EUR/noc (platba na mieste). 


Celková cena zahŕňa

Ubytovanie s polpenziou na osobu.


Celková cena nezahŕňa

Povinné poplatky (platby na mieste): Pobytová taxa 1,50 EUR/os. od 14 r../noc, vianočná večera 25 EUR/os., silvestrovské menu 40 EUR/os., deti do 3 rokov zdarma, deti od 3 -13 r. platia 15 EUR za vianočnú večeru a 25 EUR za silvestrovské menu. 

Obľúbené letoviská, už od 600 km od Bratislavy, piesočnaté pláže s pozvoľným vstupom do mora, živé promenády s obchodíkmi, kaviarňami, pizzeriami, reštauráciami a barmi, talianska zmrzlina, chutná talianska kuchyňa, komfortne vybavené apartmány s kuchynkami a rodinne vedené hotely v blízkosti pláží, zábavné a vodné parky a historické mestá. Vitajte na talianskom Jadrane.

Taliansko je krajinou mnohých tvárí. Na jednej strane je domovom pamätihodností, veď jeho história siaha až do čias antického Ríma. Na druhej strane sa o stovky rokov neskôr stalo vyhľadávaným miestom na strávenie pohodlnej letnej dovolenky pri mori. Dovolenkárov priťahujú nádherné moderné hotely, ale aj menšie apartmánové domy, ktoré si zachovávajú čaro pôvodného Talianska. 

Hlavné mesto: Rím
Časový posun: 0h

Mena: Euro

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR