Hotel Relais I Piastroni

****

Taliansko, Toskánsko, Monteverdi di Marittimo

bez recenzií

Vonkajší bazén hotela Relais I Piastroni
Ubytovanie v hoteli Relais I Piastroni
Posteľ na izbe hotela Relais I Piastroni
Izba hotela Relais I Piastroni
Stolovanie v hoteli Relais I Piastroni
Plná reštaurácia zákazníkov
Bufetové stoly v hoteli Relais I Piastroni
Raňajkový bufet v hoteli Relais I Piastroni
Reštaurácia hotela Relais I Piastroni
Vstup do hotela Relais I Piastroni
Na ubytovaní Vás čaká vychladený šampus
Mladý párik v saune
Dvojica v saunovom svete hotela
Bazén s ležadlami v hoteli Relais I Piastroni
Pohľad na bazén v hoteli Relais I Piastroni
Ponad bazén vedie most k hotelu Relais I Piastroni
Pohľad na posedenie nad bazénom hotela Relais I Piastroni
Interiér hotela Relais I Piastroni
Dieťa na vonkajšom ihrisku hotela Relais I Piastroni
Večerný pohľad na areál hotela Relais I Piastroni

Podrobné info o zájazde


Polpenzia

2 deti do 6 rokov zdarma

Wi-Fi

Wellness

Psík

Vysvetlenie piktogramov


Úvod

malý rodinný hotel sa nachádza v krásnom horskom prostredí

Poloha

hotel sa nachádza v blízkosti mestečka Monteverdi Marittimo • 300 m od centra • reštaurácie v blízkosti • nákupné možnosti cca 15 km v Castagneto Carducci 

Pláž

pláž je vzdialená 22 km

Ubytovanie

klimatizácia • kúpeľňa s WC • sušič na vlasy • SAT TV • telefón • trezor •  minibar balkón

TYPY IZIEB

Dvojlôžková izba s možnosťou dvoch prísteliek • Dvojlôžková izba superior


Stravovanie

polpenzia - raňajky formou bufetu • 3 chodové večere výber z menu 

Vybavenie a služby hotela

15 izieb • recepcia • reštaurácia • bar • Wi-Fi zdarma v spoločenských priestoroch • bazén na terase  slnečníky a ležadlá pri bazéne zdarma podľa dostupnosti • malý psík 8 EUR/deň/platba na mieste • parkovanie zdarma (podľa dostupnosti) • wellnes centru vstup zdarma • nové wellness centrum Relais Piastorni Spa za poplatok 

Pre deti

detská postieľka  5 EUR/deň/na mieste • detské menu na vyžiadanie 

Poznámka

Pobytová taxa: V niektorých provinciách Talianska je zavedená miestnymi úradmi pobytová taxa. Platí sa priamo na mieste u ubytovateľa, zväčša prvý alebo posledný deň pobytu a je súčasťou príjmu mesta. Výška pobytovej taxy závisí od kategórie ubytovania konkrétnej oblasti, pričom sa pohybuje vo výške 0,50 - 4,0 EUR/osoba/deň. Po jej zaplatení obdržíte riadny doklad. Aktuálna sadzba pobytových táx bude známa až po 1.1.2019, následne sa o jej výške môžete informovať na našich predajných miestach, prostrednictvom webovej stránky a budú uvedené v písomných informáciach k zájazdu.

Oficiálne hodnotenie

****

Celková cena zahŕňa

ubytovanie s polpenziou, poistenie insolventnosti, záverečné upratovanie - klient je povinný po sebe upratať kuchynský kút.


Poznámka: Pobyt je bez delegáta. Pobyt je možný na 3 noci s nástupom vo štvrtok alebo na 4 noci s nástupom nedeľu. Je možné spájať pobyty.

Celková cena nezahŕňa

pobytovú taxu a komplexne cestovné poistenie - viac informácii v CK.

Taliansko

Obľúbené letoviská, už od 600 km od Bratislavy, piesočnaté pláže s pozvoľným vstupom do mora, živé promenády s obchodíkmi, kaviarňami, pizzeriami, reštauráciami a barmi, talianska zmrzlina, chutná talianska kuchyňa, komfortne vybavené apartmány s kuchynkami a rodinne vedené hotely v blízkosti pláží, zábavné a vodné parky a historické mestá. Vitajte na talianskom Jadrane.

Taliansko je krajinou mnohých tvárí. Na jednej strane je domovom pamätihodností, veď jeho história siaha až do čias antického Ríma. Na druhej strane sa o stovky rokov neskôr stalo vyhľadávaným miestom na strávenie pohodlnej letnej dovolenky pri mori. Dovolenkárov priťahujú nádherné moderné hotely, ale aj menšie apartmánové domy, ktoré si zachovávajú čaro pôvodného Talianska. 

Hlavné mesto: Rím
Časový posun: 0h

Mena: Euro

Klimatický diagram

Toskánsko

Toskánsko je región, ktorý sa nachádza v srdci Talianska a disponuje naozaj všetkým, čo na letnej dovolenke v Taliansku potrebujete. Nádherné pláže sú samozrejmosťou, niektoré sú obklopené aj píniovými hájikmi, takže ani slnečníky nebudú potrebné. Ak sa vám morská voda náhodou zunuje, Toskánsko ponúka riešenie – vyberiete si aquaparky, termálne kúpele alebo sa pozriete radšej na zasnežené vrchy hôr v blízkosti mesta Lucca? Máte chuť na umenie, prípadne by ste chceli vidieť najkrajšie talianske mesto? Nech sa páči, Florencia vás očakáva s otvorenou náručou. Považujete sa za gurmána a k vychutnávaniu krásnej architektúry potrebujete aj pohár naozaj dobrého vína? Vitajte v krajine vychýrenej svojím vínom, spomenieme len známe Chianti Classico. Veď už dávni Etruskovia (mimochodom, pamiatky na nich nájdete v krajine aj dnes) nazývali Toskánsko „Enotria“, v preklade „zem vína“. Jedna legenda dokonca tvrdí, že tri staré toskánske mestá – Castellina, Radda a Taille, založili politickú stranu liga del Chianti. Víno je jedným z hlavných potravín toskánskej kuchyne. Okrem neho do „základnej štvorky“ patrí extra panenský olivový olej, chlieb a rôzne druhy mäsa. Takto vzniká množstvo delikates, s ktorými sa stretnete aj na rôznych festivaloch a slávnostiach organizovaných v Toskánsku. Vyberte sa do tohto nádherného kraja a vychutnajte si všetko, čo vám ponúka.

Taliansko má veľmi dobre vybudovanú sieť železníc, ktoré sa tiahne pozdĺž celého pobrežia. Takmer všetky letoviská sú spojené miestnou železnicou, vedúcou tesne popri pobreží. Klientom, ktorí uprednostňujú pohodlie, zabezpečíme leteckú dopravu priamym letom z Viedne do Florencie.

AGROTURISTIKA V TOSKÁNSKU
Prázdniny v Toskánsku bol vždy romantický sen tých, ktorí milujú cestovanie. Stovky nádherných kamenných domčekov, ktoré v minulosti obývali poľnohospodári, boli kompletne zrekonštruované s bazénom a maximálnym komfortom. Dnes sú vyhľadávaným miestom turistov, ktorí prichádzajú z celého sveta objaviť krásu tejto krajiny, ochutnať pravú taliansku kuchyňu a vybrané toskánske vína. V absolútnej relaxácii, ďaleko od turistického ruchu.Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands