Recenzie na Hotel Sikania Resort and Spa

****+

Taliansko, Sicília, Marina di Butera

4 118 recenzií

Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
118 5

Recenzie na Hotel Sikania Resort and Spa pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


4 1 5

Veľmi spokojná. Osobitne Planet FUN, windsurfing sa nám páčili.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

4 1 5

Rezort celkovo, čistota, práca animátoriek Saturu, strava - OK. Animátorky boli úplne úžasné, napriek tomu, že naša vnučka nechcela chodiť do mini klubu, chodili a pýtali sa jej aj niekoľkokrát denne a nakoniec s ňou každý večer tancovali na mini disko.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

3 1 5

Dostali sme izbu, v ktorej bolo zatececene na strope na dvoch miestach 1) kondenz z klimatizacie 2) voda presakujuca z nejakeho potrubia. Obe miesta boli zaplesnene ciernou plesnou. Obe boli velke asi ako list papiera A5 alebo A6. Hotelovej udrzbe trvalo cca 2 dni kym to znovu zatreli, a nebolo uz mozne vymenit porovnatelnu izbu.

Strava
Vybavenie izby
Personál
Pláž

5 1 5

Veľmi spokojná.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

3 1 5

Rezort sám o sebe nie je škaredý. Definovať však túto oblasť Sicílie ako odľahlú, naozaj nestačí a ani nezodpovedá tomu, čo si klient pod tým predstavuje: toto naozaj, mimochodom veľmi odľahlé miesto, je zároveň asi najväčšie smetisko Európy, aké som kedy videla. Smeti ako chladničky, kolesá áut a všadeprítomný komunálny odpad číhajú všade: na pláži, pred rezortom, na okrajoch ciest... Služby v rezorte sú štandardné, ale personál sa tvári celý čas tak, akoby tam pracovali za trest a púšťanie hlasnej hudby (šialene hlučnej) nenašlo u nikoho so zdravím sluchovým aparátom porozumenie. Pobyt nám spríjemnili slovenskí delegáti a Surf cademy. Inak pobyt neodporúčam ani otrlejším povahám. A už vôbec neodporúčam požičať si auto a ísť sa previezť po okolí. Mohlo by sa Vám totiž stať, že pred odchodom k vám príde usmievajúca sa slečna a pod zámienkou kontroly rezervy (kolesa) v aute, vám ho ide zobrať lebo ho potrebuje pre iné auto. Takže, ak by ste náhodou dostali niekde v tej bohom zabudnutej krajine defekt Vy tak, .... to už nechávam na fantáziu čitateľa!

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby

4 1 5

Dobrá strava. Zlá organizácia výletov.

Strava
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

Hotel, jedlo, vodné športy, inštruktori vodných športov, destinácia, more, krajina, požičanie auta, cestovanie po Sicílii, personál hotela, čistota hotela a izieb, záhrada, bazén, typ ubytovania (jednoposchodové domčeky) - všetko OK. Možnosť vodných športov v podaní profesionálov z Board Academy je jedinečná. Kdekoľvek by ste ich zaradili do ponuky, budeme chcieť ísť. Pripomienky k zlúčenej funkcii delegátok a animátoriek.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

Dovolenku sme si veľmi užili, strava bola vynikajúca, pláž a more nám veľmi vyhovovala, animátorky boli skvelé, užili sme si aj vodné športy s trénermi, ktorí sa nám venovali a dozerali na našu bezpečnosť. Rodinný klub sme nevyužili, ale zúčastnili sme sa na súťaže "Milujem Slovensko" a dobre sme sa zabavili. Veľmi pekne ďakujeme za príjemné strávené dni.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR