HOTEL FORTE VILLAGE *****

Taliansko, Sardínia, SANTA MARGHERITA DI PULA

bez recenzií - nové v ponuke

HOTEL FORTE VILLAGE *****
HOTEL FORTE VILLAGE *****
HOTEL FORTE VILLAGE *****
HOTEL FORTE VILLAGE *****
HOTEL FORTE VILLAGE *****
HOTEL FORTE VILLAGE *****
HOTEL FORTE VILLAGE *****
HOTEL FORTE VILLAGE *****
Ubytovanie HOTEL FORTE VILLAGE *****
Ubytovanie HOTEL FORTE VILLAGE *****
Gastro HOTEL FORTE VILLAGE *****
Pláž HOTEL FORTE VILLAGE *****

Podrobné info o pobyte


Polpenzia

Poloha

Priamo na krásnej piesočnatej pláži s rajským bielym pieskom. Malebné mestečko Pula sa

nachádza len cca 12 km od rezortu.


Otvoriť Google Earth

Dĺžka transferu

cca 45 minút.

Pláž

Priamo na krásnej piesočnatej pláži s rajským bielym pieskom.


Strava

Polpenzia formou bohatých bufetových stolov. Večere buď v hl. reštaurácii

alebo v niektorej zo špecializovaných gourmet reštaurácií. Forte Gourmet (talianska).

Cantina del Forte (medzinárodná). Cavalier (medzinárodná). Le Dune (morské plody).

Belvedere (sardínska).  La Locanda (talianska). Detská reštaurácia


V cene je zahrnuté

Leteckú dopravu, ubytovanie podľa typu kapacity, poistenie insolventnosti, delegáta alebo asistenčnú službu.

Servisné poplatky (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, iné poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy a transfery), dieťa do 2r. 50 Eur, osoba od 2 do 5r 100 Eur/os., osoba nad 5 rokov 190 Eur/os.


Oficiálne hodnotenie

*****

Vybavenie zariadenia/ďalšie služby

Rezort sa rozprestiera v nádherných záhradách  priamo pri bielej pláži. Už niekoľko rokov sa hotel

môže pýšiť prestížnym ocenením Najlepší rezort sveta. Známe kulinárske celebrity a športový

tréneri ponúkajú svoje služby v tomto dokonalom rezorte. Hotely: Il Villaggio, Le Palme, Il Borgo,

Bouganville (prízemné domčeky, situované v prekrásnej záhrade), Castello (zámoček

v tradičnom sardínskom štýle, situovaný najbližšie k pláži), Le Dune (luxusné bungalovy pri pláži), Il Royal Pineta

(situované v najpokojnejšej časti rezortu). K dispozícii sú aj ďalšie typy luxusných suít

a dve samostatne stojace vily. Šport: tenisové kurty, volejbal, basketbal, fi tnes centrum, jogging, golf, minifutbalové

ihrisko, bowling, trampolíny, motorizované a nemotorizované vodné športy. Deti: Wonderland - zmenšenina mestečka,

futbalová akadémia Chelsea, Barbie™ pre Forte village, V-club (pre teenagerov), Mario’s village, HotWheels, vláčik Thomas. Spa: v Aqua Forte - thalassoterapia, sauna, turecké kúpele, rôzne procedúry a masáže.


Ubytovanie

Zrekonštruované izby (v htl. Bouganville, Le Palme, Il Borgo) majú balkón, terasu alebo predzáhradku, klimatizáciu, kúpeľňu, sušič na vlasy, SAT TV, minibar, telefón, trezor.


Pre deti

Wonderland - zmenšenina mestečka, futbalová akadémia Chelsea, Barbie™ pre Forte village, V-club (pre teenagerov), Mario’s village, HotWheels, vláčik Thomas.

Lokalita

Taliansko

Taliansko je krajinou mnohých tvárí. Na jeden strane je domovom pamätihodností, veď jeho história siaha až do čias antického Ríma. Na druhej strane sa o stovky rokov neskôr stalo vyhľadávaným miestom na strávenie pohodlnej letnej dovolenky pri mori. Dovolenkárov priťahujú nádherné moderné hotely, ale aj menšie apartmánové domy, ktoré si zachovávajú čaro pôvodného Talianska. 

Hlavné mesto: Rím
Časový posun: 0h

Mena: Euro

Klimatický diagram

Sardínia

SARDÍNIA
Ostrov je jedinečný a jeho čaro spočíva okrem iného aj v tom, že ho turisti z európy objavili na mape atraktívnych destinácií pomerne neskoro. Návštevníka očarí takmer nedotknutá príroda, nádherné azúrové more a piesočnaté pláže, na ktoré sú obyvatelia ostrova patrične hrdí.

Sardíniu mnohí nazývajú aj Ostrovom piatich farieb. Ružová symbolizuje plameniaky, divé ruže, na jar kvitnúce pivónie a jedinečnú energiu tunajších žien, zelená lesy, žltá slnko, modrá more a oblohu, poslednou farbou je strieborná, symbolizujúca historické mesto Nora. Pre tých, ktorí milujú históriu a architektúru, ostrov ponúka asi tritisíc vyhliadkových obranných veží, rímske a púnske mestá s kamennými amfi teátrami a kúpeľmi alebo svetoznáme nuraghy, ktorými je územie doslova posiate. O Sardínii sa hovorí aj ako o Karibiku Stredomoria. Slnečné lúče väčšinu dní v roku, nádherná príroda, malebné pláže s bielymi kamienkami, ktoré obmýva raz krištáľové, raz azúrové more, to len potvrdzujú.

COSTA SMERALDA
Oblasť, ktorá sa pýši mnohými nádhernými plážami, zaujímavými miestami a exkluzívnymi hotelmi, je najluxusnejšie miesto na Sardínii, navyše s vynikajúcimi podmienkami na šnorchlovanie a potápanie. O popularitu sa postaral aj istý bohatý šejk, ktorý si ju zamiloval a kúpil pozemky asi na 50 km severného pobrežia.

PALAU
Palau je jedným z najkrajších prímorských miest na pobreží Costa Smeralda. Z prístavu Palau vychádzajú trajekty na Korziku a súostrovie La Maddalena. V jeho okolií sa nachádza veľa zálivov, romantických zátok, nedotknutých pláží a malých skalanatých ostrovov vynárajúcich sa z krištáľovo čistého mora bohatého na podmorský život. Transfer z letiska v Olbii trvá 20 minút.

BAJA SARDINIA
Turisticky atraktívne stredisko pre tých, ktorí chcú tráviť dovolenku aktívne. Nájdu tu peknú pláž s množstvom vodných športov, barov, reštaurácií a obchodíkov v centre strediska alebo menšie, romantické pláže v okolitých zálivoch. V stredisku je vodný park Baia Sardínia s množstvom vodných atrakcií pre deti i dospelých, toboganov a šmykľaviek. Vo vzdialenosti len 5 km je exkluzívne stredisko Porto Cervo, ktoré očarí atmosférou luxusných značkových obchodov a reštaurácií, či jachtový prístav, v ktorom môžete stretnúť niektorú zo svetových celebrít, fi lmových hviezd alebo niekoho z kráľovskej rodiny. Neďaleko sa nachádza i golfové stredisko Pevero. Transfer z letiska v Olbii trvá približne 30 minút.

GOLFO ARANCI
Malé mestečko s asi 2 000 celoročne žijúcimi obyvateľmi je situované asi 20 km severne od Olbie a len 5 km južne od Porto Rotondo jedného z najznámejších letovísk Costa Smeraldy. Je známe svojimi krásnymi plážami, v okolí je asi 20 pláží, niektoré sú vybavené ležadlami, slnečníkmi a barmi a iné naopak, sú jednoduché a nevybavené - len voľná príroda bez zásahu človeka. Mestečko sa nachádza v nádhernej zátoke s krásnym výhľadom na more a tiež výhľadom na ostrov Figarolo (neobývaný voňavý ostrov s borievkami, levanduľami a rozmarínom). Na promenáde sú aj detské ihriská a detské zábavné parky. Nachádza sa tu malý turistický a rybársky prístav. Golfo Aranci je tiež veľmi známe výskytom voľne žijúcich delfínov, ktoré je možné bežne pozorovať. Transfer z letiska v Olbii trvá asi 20 minút. BUDONI Nachádza sa na východnom pobreží Sardínie. V Budoni môžete obdivovať krásne pláže Cala de Budoni, Tanaunella, Sant‘anna, Ottiolu, Porto Ainuet. Transfer z letiska v Olbii trvá 30 minút.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2017 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness