Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
44 5

Recenzie na Eden Village Li Cupulatti pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


4 1 5

S dovolenkou sme boli spokojní, najmä s profesionálnym a ľudským prístupom pana delegáta Romana Riesa. Patrí mu veľké ďakujem počas celého nášho pobytu až po vyprevadenie na letisku. Ja som ochorela na konci pobytu a pan Ries Roman bol môj záchranca. Kiež by všetci delegáti boli ako pan Ries. Za celú skupinu mu ďakujeme.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

4 1 5

Ubytovanie, pláž, okolie, personál hotela - OK. Chýbala zelenina na raňajky.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

4 1 5

Páčilo sa nám, že všetko bolo v blízkosti, ubytovanie, strava, pláž. Animácie neboli pre cudzincov, všetko iba v taliančine.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

3 1 5

Je úžasné pozorovať ako Taliani držia spolu, nikoho iného medzi seba nepustia, večerný animačný program si robia len pre seba a iným jazykom ako taliansky sa nedohovoríš, výnimočne anglicky. Nebyť dvoch Sloveniek, ktoré obsluhovali v jedálni, možno sa ani nedozvieme, čo všetko si môžeme na pitie pri obede a večeri objednať. Delegát mohol klientov informovať na začiatku pobytu, že nie je možné zo Sardínie vyvážať mušle, kamene, piesok z pláže, nemuseli sme mať na letisku problémy.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

Veľmi sa nám páčila pláž, more, ubytovanie aj strava. Rezort sa nachádza ďalej - cca 30 minút pešo - od najbližšieho mestečka, ale o tom sme vedeli pri kúpe zájazdu. Asi jediné negatívum bolo, že v cene all inclusive nebola fľašková voda, len rozlievaná. Voda na ostrove nie je pitná.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

Dovolenka zodpovedala informaciam na internete. Cistota, upratovanie, uteraky uplne super. Areal bol veľmi pekny, vilky su umiestnene v krasnom zelenom prostredi. Animátorka Barbora bola perfektna. Za uteraky na plazi sa plati denne 2,5 EUR na osobu. Vzdialenosti uvedene v informaciach sú skreslujuce, vzdialenost od restauracie na plaz je cca 500 až 700 metrov. Na plazi, ani v blizkosti sa nenachadzaju toalety. V areali je jedna restauracia a len jeden bar pre vsetkých hosti, kde obsluha nestihala.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Pláž

4 1 5

Vynikajúca strava, pekné more a pláž, lehátka na pláži v cene, milá super animátorka Barbara, ktorá hovorí po slovensky, fajn bazén, športové animácie, cvičenie vo vode, šípky, petang...2,5 ročné dieťa, ak nezaspalo, malo rado večer o 21h detské disco a Tartu. Pre slovenské deti je to trošku neskoro. Na pláži nie je WC a hotelový bar s vodou, kávou...Areál je rozsiahly a bar ďaleko od pláže. V hoteli prevažujú talianski hostia, večerné animácie sú v taliančine.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

Výborná kuchyňa, pekné prostredie. Potuchlina v izbe, nedalo sa to vyvetrať počas celého pobytu, všetky veci napáchli, bolo tam však čisto, upratovali stále. Super sprievodkyňa Jana Schulzová počas výletu, veľké ĎAKUJEME.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR