Recenzie na Eden Village Li Cupulatti

****

Taliansko, Sardínia, Budoni

4 41 recenzií

Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
41 5

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Pláž

Recenzie na Eden Village Li Cupulatti pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


4 1 5

Rezort bol veľmi príjemný, lebo bol pomerne malý a dobre vybavený, dobrý bazén, lehátka ... Za bonus sme považovali slovenskú animátorku, ktorá mala na starosti iba slovenské a české deti, a v podstate sa venovala len našim. Každý večer bol pripravený program pre deti, naše vnúčence (7 a 6 r.) si to veľmi užili.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

3 1 5

Sklamalo ma zabezpečenie poznávacieho zájazdu s certifikovaným sprievodcom, nakoľko jeden výlet sme absolvovali s delegátkou, následne ďalší výlet už so sprievodcom, avšak, ako dve početné skupiny,

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál

4 1 5

Prevažne spokojná.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

Rýchly transfer pri príchode aj odchode; skvelá organizácia pri nástupe na ubytovanie; milý ústretový personál - možnosť dohovoriť sa anglicky; ubytovanie v bungalovoch príjemne zariadené, denne poupratované; pláž 350 m od rezortu, čistá, piesková; široké možnosti športového vyžitia; vždy usmievaví animátori. Treba upozorniť klientov, aby si so sebou zobrali prostriedky voči komárom; čas obeda a večere by mohol byť o hodinu skorej; na pláži chýbali toalety alebo keby boli aspoň na konci rezortu, ktorý je 20 m od pláže. Keby sme sa rozhodovali podľa recenzií - strava ako vo vývarovni, žiadne ryby, slabý výber, personál hovorí len taliansky, atď., asi by sme neabsolvovali tento pobyt. Ale boli sme milo prekvapení so stravou-ryby boli aj na obed aj na večeru, veľký výber ovocia, zákusky boli typické pre Sardíniu - chutné, zmrzlina bola do 23:00 hod., možnosť obedových balíčkov pri výlete a pri ukončení pobytu. S dovolenkou sme boli spokojní.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

4 1 5

Ubytovanie, služby hotela - OK.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

Ja som talianofil, takže som rozhodla s mamičkou na prekrásnej Sardínii stráviť posledné letné dni & trochu oddýchnuť, čo-to nové vidieť či ochutnať...Keď som týždeň pred poznávačkou dostala info k pobytu, tak ma prekvapila info o ubytovaní na 1 mieste. Bola som v tom, že budeme presúvať. Beriem to ale tak, že som dovolenku bookovala v hektickom období a možno som si len niečo nevšimla. V podstate som ale napokon aj rada bola, že sa nesťahujeme každým dňom z miesta na miesto. Týmto si prosím rezervovať miesto na budúce leto v takom poznávacom zájazde celou Sardinkou ;-) Úplne fantastické, priam až neslovensky ochotné a ústretové boli naše, ehm, teda Vaše Lenka s Dankou. No, a úplný nárez boli animátori a vôbec všetci v Li Cupulatti. Epochálny program na pláži, v sobotu večer či divadlo náš posledný večer v rezorte. Páčil sa mi aj samotný rezort (aj keď niektorí mali výhrady - zase ale ľudia sú ľudia a... zvážte, či niektorých neškrtnete z klientskeho listu), že bol zasadený do lokálnych podmienok, príjemný, čistý a chutný - jedlo bolo nenormálne skvelé. Vďaka, že ste sa o všetko postarali (som už z časovo-kapacitných dôvodov nevykrývala organizáciu dovolenky all by myself, tak preto som zvolila Vás ;-).

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

4 1 5

Strava veľmi dobrá, ubytovanie jednoduché s pohodlnými posteľami. Vybývané domčeky, stále nám niečo opravovali.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

Vynikajúce.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands