Eden Village Li Cupulatti

****

Taliansko, Sardínia, Budoni

4 40 recenzií

Celkové
hodnotenie
4
40 5

Titulná fotka
hotel Li Cupulatti
hotel Li Cupulatti
hotel Li Cupulatti
hotel Li Cupulatti
hotel Li Cupulatti
štandardná izba v hoteli Li Cupulatti
mezonetová izba v hoteli Li Cupulatti
bufet v hoteli Li Cupulatti
pláž v hoteli Li Cupulatti
pláž v hoteli Li Cupulatti
pohľad na hotel Li Cupulatti
bazén v hoteli Li Cupulatti
bazén v hoteli Li Cupulatti
areál v hoteli Li Cupulatti
animácie v hoteli Li Cupulatti
animácie v hoteli Li Cupulatti

Podrobné info o zájazde


All Inclusive

Pri pláži

Animácie

Wi-Fi

Vysvetlenie piktogramov


Úvod

Hotel postavený v tradičnom sardínskom štýle Vás očarí svojou polohou na krásnej bielej piesočnatej pláži, výborným all inclusivom a animačným programom.


Poloha

v pokojnom mieste lokality Agrustos obklopenom píniovými lesmi v krásnej záhrade - vzdialenom 2,5 km od dedinky Budoni s kaviarňami, obchodmi a reštauráciami • 65 km od Costa Smeralda • 35 km od letiska v Olbii

 


Pláž

hotelový komplex leží priamo pri širokej bielej piesočnajtej pláži, na ktorú vedie cestička cez píniový les • piesočnato -  kamienkové dno  • pozvoľný vstup do mora • plážový servis od tretej rady zdarma (1 slnečník a 2 ležadlá na izbu) • plážové osušky (za depozit) • v blízkosti sú ďalšie krásne pláže a zátoky


Ubytovanie

izby sú zariadené v tradičnom sardínskom štýle • umiestnené v domčekoch obklopených kvetinovou záhradou a v jednoposchodovej budove pri recepcii •  klimatizácia • kúpeľňa s WC  • sušič vlasov • telefón • TV  • minichladnička (zdarma)  • trezor (zdarama) • terasa/balkón

TYPY IZIEB:

Štandardná izba (14-18m2,, 1 miestnosť, dvojlôžková izba s možnosťou jednej prístelky-štandardné lôžko, max. 3 osoby) • Rodinná izba (24m2, 1 miestnosť, manželská posteľ s poschodovou posteľou alebo mezonetová izba, max. 4 osoby)

 


Stravovanie

all inclusive


All Inclusive

raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov ponúkajúce národné a Sardínske špeciality, tematické večere  • neskoré raňajky v bare (10:30 - 11:30) • snacky (17:00 - 18:00 h) • počas hlavných jedál voda, nealkoholické nápoje, víno a čapované pivo • nealkoholické nápoje z dispenzorov (11:00 - 23:00 h) •  víno, pivo, miestne alkoholické nápoje, zmrzlina, americká káva a čaj (11:00-23:00 h)


Vybavenie a služby hotela

centrálna budova s recepciou • reštaurácia • bar • bazén s oddelenou časťou pre deti • 3 tenisové kurty • basketball • futbal • bocca  • stolný tenis • detské ihrisko • trafika • Wi-Fi v lobby bare • masáže za poplatok  • prenájom áut, motoriek a bicyklov za poplatok • denný a večerný animačný program s turnajmi, kabaretom a vystúpeniami v amfiteátri


Pre deti

 mini klub pre deti 4 -12 rokov • junior klub pre deti 13-19 rokov •  bazén s oddelenou detskou časťou • detské ihrisko •  detská postieľka  (za poplatok)


Celková cena zahŕňa

leteckú dopravu, 7x (resp. 14x) ubytovanie, all inclusive, poistenie insolventnosti, delegáta CK, servisné poplatky (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, iné poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy a transfery) do 2 r. 50 EUR/os., nad 2 r. 190 EUR/os.


Celková cena nezahŕňa

pobytová taxa, komplexné cestované poistenie - viac informácii v CK


Poznámka

V niektorých provinciách Talianska je miestnymi úradmi zavedená pobytová taxa. Platí sa priamo na mieste v ubytovacom zariadení, väčšinou v prvý alebo v posledný deň pobytu a je súčasťou príjmu mesta (nie cestovnej kancelárie ani ubytovacieho zariadenia). Výška pobytovej taxy závisí od kategórie ubytovania v konkrétnej oblasti, pričom sa pohybuje vo výške 0,50 - 4 EUR/osoba/deň. Po jej zaplatení obdržíte riadny doklad o zaplatení. Výška pobytovej dane pre rok 2019 v hoteli bude známa až po 1.1. 2019 a následne sa o jej výške môžete informovať na našich predajných miestach, prostredníctvom webovej stránky a budú uvedené v písomných informáciách k zájazdu.


Oficiálne hodnotenie

****

Taliansko

Taliansko je krajinou mnohých tvárí. Na jednej strane je domovom pamätihodností, veď jeho história siaha až do čias antického Ríma. Na druhej strane sa o stovky rokov neskôr stalo vyhľadávaným miestom na strávenie pohodlnej letnej dovolenky pri mori. Dovolenkárov priťahujú nádherné moderné hotely, ale aj menšie apartmánové domy, ktoré si zachovávajú čaro pôvodného Talianska. 

Hlavné mesto: Rím
Časový posun: 0h

Mena: Euro

Klimatický diagram

Sardínia

Sardíniu mnohí nazývajú aj Ostrovom piatich farieb. Ružová symbolizuje plameniaky, divé ruže, na jar kvitnúce pivónie a jedinečnú energiu tunajších žien, zelená lesy, žltá slnko, modrá more a oblohu, poslednou farbou je strieborná, symbolizujúca historické mesto Nora. Pre tých, ktorí milujú históriu a architektúru, ostrov ponúka asi tritisíc vyhliadkových obranných veží, rímske a púnske mestá s kamennými amfi teátrami a kúpeľmi alebo svetoznáme nuraghy, ktorými je územie doslova posiate. O Sardínii sa hovorí aj ako o Karibiku Stredomoria. Slnečné lúče väčšinu dní v roku, nádherná príroda, malebné pláže s bielymi kamienkami, ktoré obmýva raz krištáľové, raz azúrové more, to len potvrdzujú.

COSTA SMERALDA
Oblasť, ktorá sa pýši mnohými nádhernými plážami, zaujímavými miestami a exkluzívnymi hotelmi, je najluxusnejšie miesto na Sardínii, navyše s vynikajúcimi podmienkami na šnorchlovanie a potápanie. O popularitu sa postaral aj istý bohatý šejk, ktorý si ju zamiloval a kúpil pozemky asi na 50 km severného pobrežia.

PALAU
Palau je jedným z najkrajších prímorských miest na pobreží Costa Smeralda. Z prístavu Palau vychádzajú trajekty na Korziku a súostrovie La Maddalena. V jeho okolií sa nachádza veľa zálivov, romantických zátok, nedotknutých pláží a malých skalanatých ostrovov vynárajúcich sa z krištáľovo čistého mora bohatého na podmorský život. Transfer z letiska v Olbii trvá 20 minút.

BAJA SARDINIA
Turisticky atraktívne stredisko pre tých, ktorí chcú tráviť dovolenku aktívne. Nájdu tu peknú pláž s množstvom vodných športov, barov, reštaurácií a obchodíkov v centre strediska alebo menšie, romantické pláže v okolitých zálivoch. V stredisku je vodný park Baia Sardínia s množstvom vodných atrakcií pre deti i dospelých, toboganov a šmykľaviek. Vo vzdialenosti len 5 km je exkluzívne stredisko Porto Cervo, ktoré očarí atmosférou luxusných značkových obchodov a reštaurácií, či jachtový prístav, v ktorom môžete stretnúť niektorú zo svetových celebrít, fi lmových hviezd alebo niekoho z kráľovskej rodiny. Neďaleko sa nachádza i golfové stredisko Pevero. Transfer z letiska v Olbii trvá približne 30 minút.

GOLFO ARANCI
Malé mestečko s asi 2 000 celoročne žijúcimi obyvateľmi je situované asi 20 km severne od Olbie a len 5 km južne od Porto Rotondo jedného z najznámejších letovísk Costa Smeraldy. Je známe svojimi krásnymi plážami, v okolí je asi 20 pláží, niektoré sú vybavené ležadlami, slnečníkmi a barmi a iné naopak, sú jednoduché a nevybavené - len voľná príroda bez zásahu človeka. Mestečko sa nachádza v nádhernej zátoke s krásnym výhľadom na more a tiež výhľadom na ostrov Figarolo (neobývaný voňavý ostrov s borievkami, levanduľami a rozmarínom). Na promenáde sú aj detské ihriská a detské zábavné parky. Nachádza sa tu malý turistický a rybársky prístav. Golfo Aranci je tiež veľmi známe výskytom voľne žijúcich delfínov, ktoré je možné bežne pozorovať. Transfer z letiska v Olbii trvá asi 20 minút. BUDONI Nachádza sa na východnom pobreží Sardínie. V Budoni môžete obdivovať krásne pláže Cala de Budoni, Tanaunella, Sant‘anna, Ottiolu, Porto Ainuet. Transfer z letiska v Olbii trvá 30 minút.

Budoni

Budoni, to sú krásne pláže, tradičné trhy, bary a reštaurácie. Nachádza sa na východnom pobreží Sardínie. V mestečku sa nachádzajú obchody, bary a reštaurácie a v letných mesiacoch sa tu konajú trhy, koncerty a iné podujatia. V Budoni môžete obdivovať krásne pláže Cala de Budoni, Tanaunella, Sant‘anna, Ottiolu, Porto Ainuet. Transfer z letiska v Olbii trvá 30 minút.

V destinácii sa o vás stará

Ries Roman

Ries Roman

Moje motto: "Ži a nechaj  žiť."

Ako človek som veselej povahy, rád spoznávam nové miesta, nových príjemných ľudí. Mám rád slnko, more, leto. Rád odovzdávam svoje skúsenosti iným, vždy keď môžem, tak rád poradím, pomôžem. Som priateľský typ človeka, snažím sa s každým vychádzať čo najlepšie, taktiež rešpektujem názory ostatných ľudí a viem prijať aj ...
Profil delegáta
Hotel Fakultatívny výlet Atrakcie v okolí

Fakultatívne výlety v okolí

San Teodoro, Sardínia

Fakultatívny výletIné atrakcie

San Teodoro

Využite možnosť večerných nákupov alebo len tak sa poprechádzať uličkami v obľúbenom turistickom stredisku San Teodoro. Nájdete tu mnoho barov, reštaurácií, obchodov a turistických atrakcií. Počas príjemnej prechádzky mestom si môžete nakúpiť miestne suveníry, alebo posedieť pri pohári vína.

Orientačná cena: 15 €

Plavba po Oroseiskom zálive, Sardínia

Fakultatívny výletPlážePríroda

Plavba po Oroseiskom zálive

Vyberte sa na plavbu loďou v Oroseiskom zálive okolo krásnych pláži, ako je Cala Goloritze, Cala Luna, Cala Sissina, Cala Mariolu, Cala Gabbiani a ďalšie. Pláže sú kamienkové a nachádzajú sa pod vysokými útesmi. Okúpete sa  na plážach Cala Luna, Cala Sissine a Cala Mariolu.

Orientačná cena: 85 €

Výlet do Porto Cervo a Nuragh, Sardínia

Fakultatívny výletIné atrakcie

Výlet do Porto Cervo a Nuragh

Návštivte luxusné letovisko Porto Cervo, vyhľadávané najsolvetnejšou klientelou z celého sveta, s množstvom butikov najznámejších modných značiek a svetových módnych návrhárov. Po krákej prechzádke sa presuniete do Arzacheny, kde budete mať možnosť si pozrieť typický sardínsky Nuragh - záhadná stavba spred 3000 rokov, ktorá bola stavaná z čadiča čierneho, ktorý bol navrstvovaný na seba bez akéhokoľvek spojiva a bez opracovania. Výlet končí v krásnom vidieckom prostredí, kde budete mať možnosť ochutnať všetky sardínske špeciality.

Orientačná cena: 85 €

Výlet na ostrov Korzika, Sardínia

Fakultatívny výletKultúra

Výlet na ostrov Korzika

Využite blízkosť francúzskeho ostrova Korzika. Počas plavby trajektom môžete obdivovať krásne pláže Sardínie i Korziky. Poprechádzajte sa historickým centrom mesta Bonifacio. Celodenný výlet na štvrtý najväčší ostrov v Stredomorí. Z prístavu Santa Teresa di Gallura sa trajektom, ktorý trvá cca 1 hod., preplavíte cez Bonifácky prieliv (chránená morská rezervácia) do prístavného mestečka Bonifacio, ležiaceho na juhu ostrova, ktorý sa pre svoju jedinečnú polohu nazýva korzický Gibraltár. Spoločne si prejdeme uličky starého mesta, ktoré sú malebné a uzučké, domy sa týčia na útesoch vo výške 80m. Voľný program môžete využiť na nákupy, prípadne sa poprechádzať mestom, kde je stále čo obdivovať.

Orientačná cena: 95 €

La Maddalena, Sardínia

Fakultatívny výletPríroda

Výlet na súostrovie La Maddalena

Počas celodenného lodného výletu na súostrovie La Maddalena budete mať možnosť vidieť jedno z najkrajších miest Stredomoria, takzvaný stredomorský Karibik. Od roku 1994 je chráneným Národným parkom s krásnou neporušenou prírodou a nádherným tyrkysovým morom. Súostrovie je zložené zo 7 ostrovov, ktoré majú približne 180 km pobrežia. Počas výletu sa zastavíte na plážach, kde si budete môcť zaplávať, opaľovať sa a obdivovať nádhernú scenériu. Na záver navštívite centrum La Maddaleny s jej typicky úzkymi uličkami, množstvom obchodov so suvenírmi a kaviarní, kde si môžete posedieť a nečinne pozorovať život ostrovanov.

Orientačná cena: 70 €

Zaujímavé miesta v okolí

COSTA SMERALDA, Sardínia

PlážePríroda

Costa Smeralda

Smaragdové pobrežie na severe Sardínie mnohí prirovnávajú ku Karibiku. Voda má jedinečnú farbu, akú inde v Európe len ťažko nájdete. Prirovnanie k drahému šperku by sa pokojne mohlo vzťahovať aj na klientelu, ktorá Smaragdové pobrežie vyhľadáva. Veď nie nadarmo chcel z oblasti urobiť arabský princ Aga Khan stredisko pre svojich bohatých priateľov. Malé mestá sú vybudované tak, aby sa podobali na grécke ostrovy. A v centre toho všetkého leží Porto Cervo, letovisko s prístavom pre luxusné súkromné jachty, postavené v roku 1960. Je symbolom luxusného cestovného ruchu, módnych kaviarní, reštaurácií a jácht. Slávna Piazzetta a malé uličky vedúce centrom mesta zapĺňajú butiky a klenotníctva najprestížnejších mien. Architektúra odráža typické stavby Sardínie a v zdanlivo jednoduchých stavbách sídlia tie najlepšie hotely a exkluzívne vily. K tomu patrí aj pulzujúci nočný život a ruch mesta, ktoré láka všetkých boháčov. Najväčšou atrakciou však napriek tomu všetkému ostáva trblietavé smaragdové more.

Golfo du Porto, Francúzsko

PlážeIné atrakcie

Golfo du Porto

Golfo du Porto je podmanivý záliv na francúzskom ostrove Korzika. Na konci zálivu Porto sa nachádza mesto s rovnakým názvom, Porto. Napriek tomu, že z tohto mesta sa vám nenaskytne scénický výhľad na záliv, nachádzajú sa v ňom nádherné historické pamiatky. Do zálivu Porto sa dá najlepšie dostať loďou či pešou turistikou. Záliv Golfo du Porto sa nachádza v objatí vrcholkov hôr, rokliny plnej červenej žuly Calanches, eukaliptov a zubatými vrcholmi Paglia Orba.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness