Hotel Belo Horizonte

****

Taliansko, Sardínia, Marina di Sorso

3.7 4 recenzie

Celkové
hodnotenie
3.7
4 5

bazén v hoteli Belo Horizonte, Marina di Sorso, Sardínia
hotel Belo Horizonte, Marina di Sorse, Sardínia
bazén v hoteli Belo Horizonte, Marina di Sorso, Sardínia
bazén v hoteli Belo Horizonte, Marina di Sorso
hotel Belo Horizonte, Marina di Sorse, Sardínia
bazén v hoteli Belo Horizonte, Marina di Sorso, Sardínia
štandardná izba v hoteli Belo Horizonte, Marina di Sorso, Sardínia
Ubytovanie Hotel Belo Horizonte ****
Ubytovanie Hotel Belo Horizonte ****
strava v hoteli Belo Horizonte, Marina di Sorso, Sardínia
kaviareň v hoteli Belo Horizonte, Marina di Sorso, Sardínia
Gastro Hotel Belo Horizonte ****
Gastro Hotel Belo Horizonte ****
pláž v hoteli Belo Horizonte, Marina di Sorso, Sardínia
Pláž Hotel Belo Horizonte ****
pláž v hoteli Belo Horizonte, Marina di Sorso, Sardínia
amfiteáterr v hoteli Belo Horizonte, Marina di Sorso, Sardínia
športovisko v hoteli Belo Horizonte, Marina di Sorso, Sardínia
bazén v hoteli Belo Horizonte, Marina di Sorso, Sardínia
Ostatné Hotel Belo Horizonte ****

Podrobné info o pobyte


2 deti do 12 rokov zdarma

Priamo na pláži

All Inclusive

SLOVENSKÝ ANIMÁTOR

WI-FI

V skratke o hoteli

Rezort Belo Horizonte ponúka krásne výhľady na Asinarský záliv. Príďte si oddýchnúť do hotela obklopeným zeleňou a disponujúcim hotelovou plážou s vulkanickým pieskom.


Poloha

hotel leží v Asinarskom zálive • 5 km od centra mesta • 110 km od letiska v Olbii


Otvoriť Google Earth

Dĺžka transferu

cca 120 minút.

Pláž

hotelová pláž s vulkanickým pieskom (na pláž vedú schody) • pozvoľný vstup do mora •  2 ležadlá a 1 slnečník na izbu (zdarma) • plážové osušky (za poplatok) • plážový bar (za poplatok)

 


Strava

all inclusive


raňajky, obedy a večere formou bufetu • počas jedál voda, miestne víno, pivo, čapované nealkoholické nápoje • snacky a nealkoholické nápoje v bare (10:00-23:00h ) • mirto, limoncello, vodka (po večeri) •  za poplatok: nápoje vo fľaškách a plechovkách


Cena zahŕňa

leteckú dopravu, 7x (resp. 10x,11x alebo 14x) ubytovanie, all inclusive, poistenie insolventnosti, delegáta CK

servisné poplatky (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, iné poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy a transfery) do 2 r. 50 EUR/os., nad 2 r. 190 EUR/os.


Ostatné doplatky

pobytová taxa, komplexné cestovné poistenie-viac informácii v CK


Oficiálne hodnotenie

****

Vybavenie zariadenia/ďalšie služby

hotelový komplex tvorí 4-poschodová hlavná budova a bungalovy v záhrade • reštaurácia • grill reštaurácia • bar • Wi-Fi (zdarma, na recepcii) • bazén s ležadlami a slnečníkmi (bazén je možné využívať za prítomosti plavčíka 8:30-12:30 a 15:30-19:30, je potrebná kúpacia čiapka, dá sa zakúpiť v hoteli) • oddelená detská časť v bazéne • fitnes • tenis • futbal • basketbal • stolný tenis • amfiteáter • animácie • šnorchlovanie • prenájom áut a bicyklov


Ubytovanie

izby sú zariadené v klasickom sardínskom štýle • klimatizácia • kúpeľňa s WC • telefón • TV • minichladnička • trezor •sušič vlasov • väčšina s balkónom

 

TYPY IZIEB

štandardné izby (16-25 m2, dvojlôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek - štandardné lôžko, max. 4 osoby)


Pre deti

miniklub • postieľka (za poplatok) • stolička • oddelená detská časť v bazéne


Upozornenie

V niektorých provinciách Talianska je miestnymi úradmi zavedená pobytová taxa. Platí sa priamo na mieste v ubytovacom zariadení, väčšinou v prvý alebo v posledný deň pobytu a je súčasťou príjmu mesta (nie cestovnej kancelárie ani ubytovacieho zariadenia). Výška pobytovej taxy závisí od kategórie ubytovania v konkrétnej oblasti, pričom sa pohybuje vo výške 0,50 - 4 EUR/osoba/deň. Po jej zaplatení obdržíte riadny doklad o zaplatení.

Zuzana "Zuzka" Sieklová

Zuzana "Zuzka" Sieklová

Moje motto: Zo všetkých kníh na svete sa najlepšie príbehy nájdu na stránkach cestovného pasu.“

Ahojte, volám sa Zuzka, milujem slniečko, vodu, dobrú náladu a deti, ktoré ma vždy nabijú pozitívnou energiou. S animátorstvom mám skúsenosti z nespočetných táborov, táto práca ma napĺňa či už kvôli detskému smiechu pri hrách a rôznych aktivitách alebo aj pár slzičkám a vrúcnym objatiam, keď nastane čas lúčenia. Okrem ...
Zobraziť profil

Futbalový zápas

16.07.2018

Animacie satur planet fun
Animacie satur planet fun
Animacie satur planet fun
Motivovaní prebiehajúcimi majstrovstvami si chlapci museli zahrať futbal. Samozrejme, každý tím chcel byť vyhrávajúce Francúzsko :)

Ninja day

16.07.2018

Animacie satur planet fun
Zahrali sme sa na ninjov a deti ma naučili, čo k správnemu lego ninjovi neodmysliteľne patrí.

Kreatívny workshop

15.07.2018

Animacie satur planet fun kreativny workshop
Animacie satur planet fun kreativny workshop
Mali sme kreatívny workshop, kde sme si maľovali a vyfarbovali a zdobili ruksačiky.

Bodypainting súťaž

08.07.2018

Animácie Satur Planet Fun
Súťažili sme na pláži o najkrajší obrázok s tématikou letnej Sardínie na tele. Vyhrali sme ocenenie najoriginálnejšej maľby!

Výlet La Maddalena

07.07.2018

Animácie Satur Planet Fun
Animácie Satur Planet Fun
Animácie Satur Planet Fun
Dnes sme boli na fakultatívnom výlete. Plavili sme sa loďou na súostrovie La Maddalena, kde sme navštívili dve nádherné pláže a prímorské mestečko.

Taliansko

Taliansko je krajinou mnohých tvárí. Na jednej strane je domovom pamätihodností, veď jeho história siaha až do čias antického Ríma. Na druhej strane sa o stovky rokov neskôr stalo vyhľadávaným miestom na strávenie pohodlnej letnej dovolenky pri mori. Dovolenkárov priťahujú nádherné moderné hotely, ale aj menšie apartmánové domy, ktoré si zachovávajú čaro pôvodného Talianska. 

Hlavné mesto: Rím
Časový posun: 0h

Mena: Euro

Klimatický diagram

Sardínia

Sardíniu mnohí nazývajú aj Ostrovom piatich farieb. Ružová symbolizuje plameniaky, divé ruže, na jar kvitnúce pivónie a jedinečnú energiu tunajších žien, zelená lesy, žltá slnko, modrá more a oblohu, poslednou farbou je strieborná, symbolizujúca historické mesto Nora. Pre tých, ktorí milujú históriu a architektúru, ostrov ponúka asi tritisíc vyhliadkových obranných veží, rímske a púnske mestá s kamennými amfi teátrami a kúpeľmi alebo svetoznáme nuraghy, ktorými je územie doslova posiate. O Sardínii sa hovorí aj ako o Karibiku Stredomoria. Slnečné lúče väčšinu dní v roku, nádherná príroda, malebné pláže s bielymi kamienkami, ktoré obmýva raz krištáľové, raz azúrové more, to len potvrdzujú.

COSTA SMERALDA
Oblasť, ktorá sa pýši mnohými nádhernými plážami, zaujímavými miestami a exkluzívnymi hotelmi, je najluxusnejšie miesto na Sardínii, navyše s vynikajúcimi podmienkami na šnorchlovanie a potápanie. O popularitu sa postaral aj istý bohatý šejk, ktorý si ju zamiloval a kúpil pozemky asi na 50 km severného pobrežia.

PALAU
Palau je jedným z najkrajších prímorských miest na pobreží Costa Smeralda. Z prístavu Palau vychádzajú trajekty na Korziku a súostrovie La Maddalena. V jeho okolií sa nachádza veľa zálivov, romantických zátok, nedotknutých pláží a malých skalanatých ostrovov vynárajúcich sa z krištáľovo čistého mora bohatého na podmorský život. Transfer z letiska v Olbii trvá 20 minút.

BAJA SARDINIA
Turisticky atraktívne stredisko pre tých, ktorí chcú tráviť dovolenku aktívne. Nájdu tu peknú pláž s množstvom vodných športov, barov, reštaurácií a obchodíkov v centre strediska alebo menšie, romantické pláže v okolitých zálivoch. V stredisku je vodný park Baia Sardínia s množstvom vodných atrakcií pre deti i dospelých, toboganov a šmykľaviek. Vo vzdialenosti len 5 km je exkluzívne stredisko Porto Cervo, ktoré očarí atmosférou luxusných značkových obchodov a reštaurácií, či jachtový prístav, v ktorom môžete stretnúť niektorú zo svetových celebrít, fi lmových hviezd alebo niekoho z kráľovskej rodiny. Neďaleko sa nachádza i golfové stredisko Pevero. Transfer z letiska v Olbii trvá približne 30 minút.

GOLFO ARANCI
Malé mestečko s asi 2 000 celoročne žijúcimi obyvateľmi je situované asi 20 km severne od Olbie a len 5 km južne od Porto Rotondo jedného z najznámejších letovísk Costa Smeraldy. Je známe svojimi krásnymi plážami, v okolí je asi 20 pláží, niektoré sú vybavené ležadlami, slnečníkmi a barmi a iné naopak, sú jednoduché a nevybavené - len voľná príroda bez zásahu človeka. Mestečko sa nachádza v nádhernej zátoke s krásnym výhľadom na more a tiež výhľadom na ostrov Figarolo (neobývaný voňavý ostrov s borievkami, levanduľami a rozmarínom). Na promenáde sú aj detské ihriská a detské zábavné parky. Nachádza sa tu malý turistický a rybársky prístav. Golfo Aranci je tiež veľmi známe výskytom voľne žijúcich delfínov, ktoré je možné bežne pozorovať. Transfer z letiska v Olbii trvá asi 20 minút. BUDONI Nachádza sa na východnom pobreží Sardínie. V Budoni môžete obdivovať krásne pláže Cala de Budoni, Tanaunella, Sant‘anna, Ottiolu, Porto Ainuet. Transfer z letiska v Olbii trvá 30 minút.

Marina di Sorso

Letovisko je situované na severozápadnom pobreží ostrova v Asinarskom zálive.

Nachádzajú sa tu krásne dlhé pláže a nedotknutá príroda. 20 km južne sa nachádza druhé najväčšie mesto na Sardínii - Sassari s krásnym historickým centrom. Transfer z letiska v Olbii trvá cca 100 min.

V destinácii sa o vás stará

Ries Roman

Ries Roman

Moje motto: "Ži a nechaj  žiť."

Ako človek som veselej povahy, rád spoznávam nové miesta, nových príjemných ľudí. Mám rád slnko, more, leto. Rád odovzdávam svoje skúsenosti iným, vždy keď môžem, tak rád poradím, pomôžem. Som priateľský typ človeka, snažím sa s každým vychádzať čo najlepšie, taktiež rešpektujem názory ostatných ľudí a viem prijať aj ...
Profil delegáta
Hotel Fakultatívny výlet Atrakcie v okolí

Fakultatívne výlety v okolí

Výlet do Alghero, Sardínia

Fakultatívny výletPríroda

Výlet do Alghero

Poldenný výlet do prekrásneho mesta Alghero známeho svojim katalánskym vzhľadom. Nsvštívite známu jaskyňu Grotta del nettuno, ktorá sa nachádza pod 110 metrovou skalou Capo Caccia  v blízskosti Alghera. Do jaskyne sa preveziete loďkou cca 40 min., potom nasleduje hodinova prehliadka  jaskyne a navrat naspät do Alghera . V Alghere si pozriete katedrálu sv. Márie, najstarší kostol Alghera sv. Františka a kostol sv. Michela známy svojou honosnou majolikovou kupolou. Nasleduje voľný čas na nákupy alebo posedenie v typických kaviarničkach v centre mesta. 42 eur

La Maddalena, Sardínia

Fakultatívny výletPríroda

Výlet na súostrovie La Maddalena

Počas celodenného lodného výletu na súostrovie La Maddalena budete mať možnosť vidieť jedno z najkrajších miest Stredomoria, takzvaný stredomorský Karibik. Od roku 1994 je chráneným Národným parkom s krásnou neporušenou prírodou a nádherným tyrkysovým morom. Súostrovie je zložené zo 7 ostrovov, ktoré majú približne 180 km pobrežia. Počas výletu sa zastavíte na plážach, kde si budete môcť zaplávať, opaľovať sa a obdivovať nádhernú scenériu. Na záver navštívite centrum La Maddaleny s jej typicky úzkymi uličkami, množstvom obchodov so suvenírmi a kaviarní, kde si môžete posedieť a nečinne pozorovať život ostrovanov.

Orientačná cena: 70 €

Plavba po Oroseiskom zálive, Sardínia

Fakultatívny výletPlážePríroda

Plavba po Oroseiskom zálive

Vyberte sa na plavbu loďou v Oroseiskom zálive okolo krásnych pláži, ako je Cala Goloritze, Cala Luna, Cala Sissina, Cala Mariolu, Cala Gabbiani a ďalšie. Pláže sú kamienkové a nachádzajú sa pod vysokými útesmi. Okúpete sa  na plážach Cala Luna, Cala Sissine a Cala Mariolu.

Orientačná cena: 85 €

Výlet na ostrov Korzika, Sardínia

Fakultatívny výletKultúra

Výlet na ostrov Korzika

Využite blízkosť francúzskeho ostrova Korzika. Počas plavby trajektom môžete obdivovať krásne pláže Sardínie i Korziky. Poprechádzajte sa historickým centrom mesta Bonifacio. Celodenný výlet na štvrtý najväčší ostrov v Stredomorí. Z prístavu Santa Teresa di Gallura sa trajektom, ktorý trvá cca 1 hod., preplavíte cez Bonifácky prieliv (chránená morská rezervácia) do prístavného mestečka Bonifacio, ležiaceho na juhu ostrova, ktorý sa pre svoju jedinečnú polohu nazýva korzický Gibraltár. Spoločne si prejdeme uličky starého mesta, ktoré sú malebné a uzučké, domy sa týčia na útesoch vo výške 80m. Voľný program môžete využiť na nákupy, prípadne sa poprechádzať mestom, kde je stále čo obdivovať.

Orientačná cena: 95 €

Zaujímavé miesta v okolí

Bosa, Taliansko

PlážeKultúraPríroda

Bosa

Bosa je unikátne a nedotknuté mesto na severozápadnom pobreží Sardínie, asi 40 km južne od mesta Alghero. Je obklopené krásnou, divokou prírodou, nádhernými plážami a pobrežím. Bosa si zachovala svoje staroveké čaro a sardinskú identitu a neutrpela nadmerným rozvojom ako mnohé iné ostrovné destinácie. Vo vzduchu počuť uvoľnené stredomorské bzučanie a vďaka tomu je ideálnym miestom na útek od moderného sveta plného stresu. Navštívte Bosu a určite neoľutujete. Cítiť tu harmóniu medzi prírodou a ľuďmi.

Alghero, Taliansko

PlážeHistóriaKultúra

Alghero

Alghero sa nachádza na severozápadnom pobreží Sardínie pozdĺž zálivu pomenovaného po meste. V Alghero sa hovorí katalánskym dialektom. Kedysi bola katalánčina aj úradným jazykom, no v 17. storočí bola nahradená najskôr španielčinou a momentálne je úradným jazykom taliančina. Alghero sa môže pýšiť viacerými historickými pamiatkami, ktoré sú roztrúsené po celom meste. V posledných desaťročiach sa stalo turistickým hlavným bodom nielen kvôli svojmu pobrežiu a prírodným krásam, ale aj z dôvodu pomerne dobre zachovaného historického dedičstva.

Sardínia, Taliansko

PlážeHistóriaKultúra

Sardínia

Sardínia je druhý najväčší ostrov v Stredozemnom mori hneď po Sicílii. Nachádza sa v západnom Stredomorí na bezprostrednom juhu francúzskeho ostrova Korzika. Sardínia má bohatú kultúru. Farebné, rôznorodé a originálne formy sardínskeho tradičného oblečenia sú jasným symbolom príslušnosti k špecifickej skupine obyvateľov. Každé mesto a dedina majú svoje špecifické oblečenie. Sardínia má okrem zaujímavého oblečenia aj zaujímavú hudbu. Sardínia je domovom jednej z najstarších foriem vokálnej polyfónie, všeobecne známej ako cantu a tenore.

Cala Luna, Taliansko

Pláže

Cala Luna

Cala Luna je ďalšou z najkrajších pláží Sardínie. Nachádza sa v zálive Orosei, južne od mesta Dorgali. Je obzvlášť obľúbená u nadšencov rekreačného rybolovu pod vodou alebo ľudí, ktorí sa jednoducho chcú ponoriť do jej vôd. Na pláži nájdete bar a miesto na piknik. Má plytké vody, ktoré deťom umožňujú ľahko sa hrať v mori. Na pláž sa môžete dostať cez more loďou, ako sú napríklad lode odchádzajúce z najbližších turistických prístavov. Pre milovníkov trekkingu sa na pláž môžete dostať cez zložitý chodník z Dorgali alebo z Baunei.

Palau, Taliansko

PlážeHistóriaKultúra

Palau

Palau je malá dedinka založená pastiermi koncom osemdesiatych rokov minulého storočia. Palau je malá prímorská dedina, ktorá je známa najmä kvôli tomu, že je v blízkosti kaplnky Capo d' Orso na severnom cípe Sardínie. Vďaka skvelej polohe pri Stredozemnom mori sa Palau ukazuje viac ako len prístavný ostrov, pretože toto očarujúce mesto s farebnými loďami je taktiež dokonale umiestnené, aby ste mohli preskúmať ďalšie okolie. Palau tiež slúži ako brána do súostrovia Maddalena, takže si môžete vychutnať vyhliadkové výlety v blízkosti známeho domu Garibaldi.

Annecy, Francúzsko

HistóriaKultúra

Annecy

Mesto Annecy sa nachádza na juhovýchode Francúzska, v blízkosti hraníc so Švajčiarskom a Talianskom. Najväčšou atrakciou je jazero Lac d´ Annecy, ktoré patrí k najčistejším v Európe a taktiež je domovom viac ako dvadsiatim druhom rýb a rakov. V tieni neostáva ani Hrad Annecy z 12. storočia, nachádza sa v ňom observatórium, akvárium s rybamy z Lac d´ Annecy a rozsiahle miestne archeologické a etnologické zbierky.

La Maddalena, Taliansko

PlážeKultúra

La Maddalena

La Maddalena je najväčšie mesto v súostroví Maddalena len 2 kilometre od severovýchodného pobrežia Sardínie. Na tomto mieste sa však moc nedohovoríte ani anglickým ani talianskym jazykom, pretože domorodci La Maddaleny hovoria sardi-korziánskym dialektom známym ako Maddalenino. Ostrov La Maddalena je známy svojimi krásnymi plážami. Spalmatore a Bassa Trinita sú dve najobľúbenejšie pláže. Vďaka tomu, že La Maddalena a Caprera sú celoročne navštevované húfmi turistov, ich najväčší príjem je práve z cestovného ruchu.

Porto Cervo, Taliansko

PlážeKultúraPríroda

Porto Cervo

Porto Cervo je talianske prímorské letovisko na severe Sardínie. Porto Cervo je prezývané ako jedno z najdrahších stredísk na svete plné luxusných jácht a detské ihrisko miliardárov. Mestečko sa nachádza na južnom a východnom brehu prístavu, kde sú obchody, spravodajské agentúry, bary a reštaurácie. Na ostatných brehoch zálivu sa môže pochváliť starým a novým prístavom. Ďalej sa nachádza klubový dom exkluzívneho Yacht Club Costa Smeralda. Koniec nového prístavu má lodenicu schopnú opraviť i veľké luxusné jachty. Ak ste nadšencom veľkých krásnych a silných lodí, prídite sa nimi aspoň pokochať do tohto prístavu.

Bonifacio,

PlážeHistória

Bonifacio

Opevnené stredoveké mesto a zároveň aj najjužnejší výbežok Korziky. Vďaka jeho útesom je mesto označované aj za „korzický Gilbraltár“. Výlet do tohto mesta si môžete spríjemniť oddychom na krásnych plážach, ktoré sa nachádzajú priamo v meste alebo v jeho blízkosti.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2018 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness